לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2013, 01:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "סתם שתדע לקרן החדשה לישראל יש יד ורגל בתקשורת"

ידוע לי שהערוץ ה 1, הארץ, מעריב, ידיעות, ערוץ 2 ,10, רשתות רדיו כולל שהמדינה נותנת להם תקציב מתקציב המדינה ואחרים נגועים במחלקת הקרן החדשה - אין פה שום דבר חדש.
המשפחה שאתה מדבר עליה ידועה לכולם ושכחת את האבא של אותה אשת תקשורת ומה שהוא עשה עם הדרכון הדיפלומטי שלו, סיפור יפה של ניצול כוח לרעה שווה קריאה - משפחה ל"דוגמא" במילים אחרות.

ול teddy002 אם היית ישר, היית אומר את האמת שכל קצין שהקרן החדשה צלמה אותו וערכה את הסרט או הקול הוצג כאויב הציבור ולכן צריך לתת לאותה קצינה את אותו יחס.
קצין כמו שאמרת חייב להיות קודם בן אדם, ואם היא אמרה מה שהיא והיא אמרה, אין לה מקום בצה"ל ממחר בבוקר יותר ואין לה זכות להחזיק בדרגות שלה. להזכירך יש חרדים שמשרתים בצה"ל כולל ביחידות קרביות ולכן היא פסולה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2013, 12:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אדוארד אטלר במוסף של מקור ראשון ציטט סופר פולני שאמר את המשפט הגאוני:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אנחנו מבינים אחד את השני"

"מאז שהתחברתי לאינטרנט - גיליתי שיש בעולם הרבה יותר אידיוטים ממה שחשבתי"

המשפט הזה נכון לא רק לגבי האינטרנט אלא לכל ה'מדיה החדשה' - 'תקשורת האינסטנט'. אני חושב שאצלנו בישראל ניתן לומר גם 'מאז שהתחברתי לאינטרנט - גיליתי כמה כלומניקים נהנים להעצים עצמם בעזרת שינאה'. זה נכון למנאצת, זה נכון לחצי מהטקבקים בYNET ולחצי מהמטקבקים בשבאב [יש ימים שאני מדמיין כי מדובר באדם אחד שכותב את כל הטוקבקים בשני האתרים..].

שינאה ורדידות הם מקדמי מכירות. שינאה ורדידות הם כלי לעשיית כסף בידי אילי תקשורת. שינאה ורדידות מסכנים את החברה הישראלית. כל שיש לנו, הכותבים כאן לעשות הוא לנסות ולקיים את המימרה של הלל הזקן: "במקום שאין אנשים - השתדל להיות איש".

אפילו הלל הזקן לא ציפה מבני האדם יותר מאשר 'להשתדל' שהרי כולנו מעדנו ועוד נמעד. לפחות נשתדל.

ישן 29-11-2013, 01:16
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "סא"ל בצה"ל: "שונאת חרדים, רוצה שימותו" - walla"

מדובר אחרי הכל בשיחה פרטית מחייה האזרחיים וללא קשר לצבא. נכון, מדובר אחרי הכל בקצינה בדרגה גבוהה ולכן נדרש ממנה לקוד התנהגות מסוים שאותו היא הפרה. להדיח ולהוריד בדרגה זה עונש מעט מוגזם במיוחד שלא היה מדובר באמירה פומבית. נזיפה זה יותר הגיוני .
כמו שלא הוכנסו לכלא כל אותם חרדים שמקללים את הצבא ואת קציניו ומשווים את חייליו לנאצים כך שבוודאי שאין סיבה להדיח אותה.
ושלא תחשוב שאני מסכים איתה, אבל אתה צריך לשים לזה בפרופורציה מכיוון שהיא לא אמרה את זה בהפגנה נגד חרדים אלא בשיחת טלפון, במיוחד שהשמיטו מההקלטה את כל מה שנאמר לפני.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 30-11-2013, 23:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בלי להפחית מחומרת ההתבטאויות, צריך לשים דברים בפורפורציה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אתה מתחמק. האם תקיפה מילולית..."

התקצינה לא התבטאה במסגרת תפקידה ולא כלפי פקודים או חיילים אחרים. מדובר כאן בשיחה אישית במסגרת פרטית. לא מדובר אפילו בפירסום בפייסבוק או משהו כזה. כלומר, מדובר בהתבטאות שנאמרה לנותן שירות בשיחה אחד על אחד, מבלי שהדוברת בכלל הייתה מזוהה בה כאשת צבא. החברה המדוברת טרחה וחקרה ומצאה שמדובר בקצינה.
בקיצור, עם כל הטעם הרע שההתבטאויות (שרק השד יודע איזו פרובוקציות אולי קדמו לה, כולל במהלך השיחה עצמה) אני לא מוצא טעם להסטריה שמנסים לעורר סביב זה. לבנאדם יכולות להיות דיעות מכל סוג שהוא גם כשהוא איש צבא או עובד ציבור. כל עוד הוא לא מבטא אותן בפומבי או נוהג לפיהן במסגרת תפקידו אז זה לא ממש צריך לעניין אף אחד. ושיהיה ברור: אילו התבטאה כך על מדים או כנציגה של צה״ל הייתי אומר שיש להדיח אותה לאלתר, וגם אם הדרים באו בתגובה לפרובוקציה הגרועה ביותר בשיחת הטלפון. קצין צה״ל צריך לדעת לרסן את עצמו כשהוא בסגרת תפקידו או מזוהה כחלק מהצבא.
ישן 01-12-2013, 06:31

זה מקרה מענין מבחינת גבולות החוק. האם שיחה בשניים שלא במסגרת תפקיד
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בלי להפחית מחומרת ההתבטאויות, צריך לשים דברים בפורפורציה"

מחייבת שמירה על כללי ההתנהגות המצופים מאותו תפקיד?

אם למשל במסגרת מאבק גרושין בין תנ"צ לאשתו שולפת האשה הקלטה של התנ"צ שמספר לה במטבח ביתם כי הוא לא סובל את השר לבטחון פנים ומאחל לו 'שיחנק' - האם תווצר עילה לדין משמעתי לאותו תנ"צ?

עולה גם השאלה [הפחות סבוכה כי את זה אמור להכריע השוק החופשי] של שימוש בהקלטת שיחות עסקיות בין מוקדנים ללקוחות לצרכים שאינם קשורים למגע העסקי. אם עסק מסוים יתפרסם ככזה שקיימת אפשרות לכך שבעימות בוטה בינו לבין לקוחותיו יבצע ברור אודות הרקע שלהם ויעביר לכלי תקשורת קטעים מהשיחה - הקהל יוכל לבחור אם הוא מעונין להמנות על לקוחות אותו עסק.

שאלה נוספת היא תפקיד התקשורת. וואלה וערוץ 10 לא ממש הביאו את תגובת המנאצת. הם גם לא שדרו את כל השיחה מתחילתה ועד סופה. עתונות אמורה להיות חוקרת אמורה להעניקה זכות תגובה.

רק למען הסר ספק - בלשון המעטה אין לי אמפתיה כוללת לקציני מנהלה מחר"פ או למי שמרשה לעצמו לקלל קבוצות אוכלוסיה. ממש לא.
ישן 01-12-2013, 22:16
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
נושא
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה? אפשר לחייב אותי איך להתבטא במסגרת פרטית?"

סליחה שאני מתערב, אך סעיפים כאלה מאוד מקובלים בעולם התאגידי. אני, לדוגמא, בסך הכול סטודנט לכלכלה שעובד "כמתמחה" (עובד זמני בשכר נמוך) בפירמה גדולה בתחום הפיננסיים חתום על חוזה מסוג זה. במידה ואני מלכלך על החברה או אפילו כותב דברים שמציגים אותה באור "לא מחמיא" זו עילה להפסקת העסקה ובמקרי קיצון יש מקום גם לתביעה משפטית. הבעיה היא לא עם הדעות, הבעיה היא כאשר הדעות האלו הופכות לפומביות (ולא משנה באיזו דרך) ומשחירות את התדמית של מקום העבודה ובעלי המניות.

על פי מיטב ידיעתי (ותקנו אותי אם אני טועה, זה לא תחום ההתמחות שלי...) קצינים לא חותמים על סעיפים דומים בחוזי ההעסקה שלהם.

ישן 01-12-2013, 21:06

נקודה לגבי תפקידה של הסא"לית: לא מדובר ברע"ן ניירת בענף תחשיבי זלזילין תחת רמ"ח טפ"ש
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בלי להפחית מחומרת ההתבטאויות, צריך לשים דברים בפורפורציה"

לפי ידיעה באתר צה"ל ב4/13 הגברת המואשמת היא לא פחות מאשר סגנית קצין רפואה פיקודי של פיקוד מרכז. http://www.idf.il/1133-18758-HE/Dover.aspx

מבלי להכנס לדיון בשאלה החשובה בהרבה של מיקום קציני חובשות במערך פיקוד הרפואה הצה"לי - הרי שאם הדבר נכון ניתן לומר שכשהמר"פ ינמנם פה ושם במלחמה כלשהי - היא תהיה זו שתקבל בפיקוד שלה החלטות של חיים ומוות. איזה תאג"ד יקבל מסוק לפנוי פצועים קשה ואיזו יחידה תדמם בשטח, איזו חטיבה שחוקה תקבל פלוגת רפואה רזרבית ואיזו חטיבה תצטרך 'להסתדר עם מה שיש'. אנשים שהחיים גלגלו אותם לתפקידי 'חיים ומוות' כדאי שיחשבו פעמיים לפני שלשונם מייחלת למותו של ציבור כלשהו.

כאשר יפלו חלילה טיל על שכונה X וטיל על שכונה Y ואדם כלשהו יצטרך להחליט איזה ציר פנוי יפתח קודם לבית החולים או כשאוטובוס מירושלים לטבריה יתהפך חלילה בבקעת הירדן וסמר"פ מרכז יהיה הסמכות הבכירה בשטח מחיל רפואה - אני מעדיף לדעת שמנהל הארוע יהיה אדם בשל ככל האפשר ושרקורד פליטות הפה שלו לא יעורר כל ספק לגבי מהות החלטותיו.

יש הרבה טוקבקיסטים בYNET שמקלידים כל היום בעידוד המערכות 'קקי-פיפי' 'אשכנזים-מזרחיים', 'חילוניים-חרדים' וחוגגים את חג השינאה. [NRG לדעתי אפילו מתלהבים מהזבל הזה כי זה מייצר כניסות לכתבות שכוחות ורדודות]. אז ברוח החופש של שרוקי - אין לי בעיה שהם יקשקשו עצמם עד בוש. שם ומול נציגי שרות. אבל אם תשאלו אותי האם אני מעונין שמישהו מהם יכהן כסמר"פ, אני מעדיף שלא.

אני חייב לומר שמפתיע שדובר צה"ל לא מצליח להנפיק תגובה מסודרת אחר ברור ראשוני של הנושא עם החיילת. שיחת ועידה פשוטה שלה מול מפקד חיל רפואה תאפשר להבין האם היא מאשרת את הארוע כפי שהוצג או לא ולגבש תגובה לכאן או לכאן.
ישן 01-12-2013, 21:23
מנהל

לא יודע, אני ישר חושב על גולדשטיין
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "נקודה לגבי תפקידה של הסא"לית: לא מדובר ברע"ן ניירת בענף תחשיבי זלזילין תחת רמ"ח טפ"ש"

הדוקטור היה לכל הדיעות (והפלוגה שלי הכירה אותו היטב בחברון) רופא מצוין וטיפל ברצון גם (בניגוד לכל מיני פרסומים) בערבים. בדיעותיו הפוליטיות הוא היה קיצוני מאוד והיו לו התבטאויות קשות אבל את תפקידו המקצועי עשה היטב. אני חושב שאנשים רבים יודעים להבחין בין חייהם המקצועיים ובין אלו הפרטיים. במקרה שנן, אילו הסא״ל הייתה נוהגת כך כלפי חיילים שלה או בעודה לובשת מדים הייתי אומר שמדובר במישהי שאי אפשר לסמוך על שיקול הדעת שלה ולכן מוטב שלא תהיה בתפקיד בכיר כזה שיש לו השפעה על חיי אדם. כך חשבתי למשל על אייזנר שמול המצלמות היכה את הדני המעצבן. אני יכול להבין אותן ודי נהנתי מלראות את החלאה הסקנדינבית (חלאה שיצא לי לראות משתלב יפה בהרבה התפרעויות מצולמות) חוטפת מכת קנה רהוטה שכזו (מרחיב לב למדריך קרב מגע לשעבר...) אבל ברור לי גם שמי שמאבד כך שליטה ופועל בחוסר שיקול דעת ברור אסור שיפקד על חיילים, לטובת החיילים.
אל סמך מקרה זה בלבד, כל מה שאני מניח לגבי הסא״ל המדוברת זה שיש לה שריטה של שינאת חרדים, עניין לא נדיר במקומותינו למרבה הצער. זה שהיא ביטאה את זה בשיחה פרטית כשהיא לא מזהה בתפקידה לא מלמד אותי על חוסר שיקול דעת אלא רק על אותה שינאה. ועל שינאה לקבוצת אוכלוסיה מסויימת לא צריך להעניש אלא אם כן יש לה ביטוי מעשי כלשהו, אפילו מילולי בלבד, במסגרת התפקיד.
ישן 01-12-2013, 21:49

אם היה לה עוד סכוי להשאר בתפקיד באה האסוציאציה שלך וגמרה לה את יחסי הציבור :)
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא יודע, אני ישר חושב על גולדשטיין"

רופא יהודי שעובד בכפר ערבי והיה אומר את אותם דברים על ערבים בשיחה עם שרות לקוחות כלשהו - היה נבעט ע"י כל קופה תוך יומיים

עו"ד בפרקליטות פלילים שהיה אומר משהו דומה על נשים היה מועבר לארכיון מחלקת תעבורה.

צה"ל אינו גוף אקס טרטוריאלי.

הגברת הינה סגנית האחראי בזמן מלחמה על חייהם של כחצי מיליון חרדים והיא מוקלטת מתבטאת כמיחלת למותם. יוסטון, יש לנו כאן בעיה...

יש לצערי מספיק תפקידי סא"ל מיותרים בחיל רפואה. בהנחה [לא ודאית בשלב זה] שאמרה את שמיוחס לה ושדברים לא הוצאו באופן קיצון מהקשרם - אפשר מבחינתי לבקש ממנה בנימוס לזוז הצידה לאחד מהם עד תום החוזה באם תבקש סליחה יפה ותכתוב חיבור פומבי בנושא 'שמירת הלשון' + יומן קריאה של הסרט 'קצין וג'נטלמן'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-12-2013 בשעה 22:12.
ישן 01-12-2013, 22:05
מנהל

אדרבה:) אשמח לסבך אותה....
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם היה לה עוד סכוי להשאר בתפקיד באה האסוציאציה שלך וגמרה לה את יחסי הציבור :)"

ההתבטאות שלה מגעילה ואין לי יותר מדי סימפטיה אליה לאור זאת.
הדוגמאות שנתת הם דווקא לעניין. אני חושב שרופא כזה באמת היה מועבר מתפקידו כי מערכת היחסים שלו עם ציבור הקליינטים שלו הייתה הופכת בלתי אפשרית. לגבי הדוגמא השניה אני דווקא לא מסכים.
הדוגמא של הקצינה היא איפשהו בין 2 הדוגמאות שנתת היות ולפי נתוניך היא אחראית ישירות על ציבור חרדי גדול. כשהציבור הזה מודע להתבטאויות חריפות כאלו שלה, יחסי אמון בינה לבינם לא יהיו משהו. לכן, אני מסכים שהיא צריכה להיות מועברת לתפקיד שלא כרוך בקשר כזה. נאמר, ראש מטה ניירת במפקדת חר״פ....זאת בהנחה שלא ייערך בירור שבסופו ״סולחה״. אני מסכים עם רוח דבריך שהעניין כאן אינו ענישה כמו התאמת האיש לתפקידו הספציפי.
ישן 01-12-2013, 20:17
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "מהנסיון שלי בתחום העבודה הזה..."

עכשיו אתה מתחיל לבסס את דבריך. נותר רק לך להראות שחב,ד שונאים את צה"ל (הם אולי המגזר מבין החרדים שמראה לו הכי הרבה תמיכה), ושהחברה חיפשה במיוחד את אותה הקצינה.
אתה טוען שהם הוציאו את זה החוצה רק כי היא קצינה. אבל איך הם ידעו שהיא קצינה לפני שחיפשו עליה? אז או שהם מחפשים על כל אחד, ובגלל שהיא מפורסמת/בעלת תפקיד חשוב יחסית הם הוציאו את זה (אני מעריך שהם היו מוציאים את זה נגד כל זמר/אומן/עיתונאי מפורסם או נגד כל בעל תפקיד חשוב כלשהו, כי זה יותר הד. למי היה אכפת אם שולמן מנתיבות היה מתבטא כך?), או שהיא בעצמה אמרה שהיא קצינה בכירה, ואז שוב- הם הוציאו את זה בגלל שהיא בעלת תפקיד בכיר יחסית.

הניסיון להקביל את מי שהוציא את זה כשונא X אל מול המתקשר ששונא את Y נראה מוזר.
ישן 02-12-2013, 17:08

עשרים שנים של בלוי מחצית מזמני בערים חרדיות ואין ספור מפגשים יומיומיים עם חרדים
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "קנגס מתאר "חרד"ק" ולא חרדי"

מכל הסוגים - והנה הפלא ופלא: את הבטוי חרד"ק שמעתי אך ורק מפי חילוניים. מתוך מאות ויותר כרוזים בהם צפיתי בענין ובסקרנות - רק שניים הזכירו את המילה חרד"ק וגם הם היו מהסוג 'הפיראטי' שאינו מגובה בחתימות רבנים או בעלי סמכא בקהילה. לא פגשתי מעודי חוברת עם קומיקס של חרד"קים [והתגלגלו לידי חוברות רבות ועיתונים חרדיים רבים] והמקום היחיד בו הצלחתי למצוא אותם הוא 'הצילומים הבלעדיים' ברוטר או בדפי השינאה בפייסבוק החילוני. מי יודע, אולי הקרבה בדפוס הפרובוקציה של השבאב החרדי ושל השבאב החילוני ישמשו יום אחד בסיס למו"מ

לענין הצוקהרה המרשים: האשכול עוסק בחרדי מסויים. החרדי המסויים הזה נאלץ לשמוע את הדברים בזמן עבודתו. ומכאן [כפי שהיה מוכיח פסטן בעזרת שרשרת הקשים לוגיים אילו היה מגיח לכאן] - מדובר בחרדי עובד. אי לכך אין נשוא האשכול יכול להיות קשור להודעתך.

אם נוסיף את העובדה שרק 30% מהחרדים הם חסידים ומתוכם מחצית נשים ומתוך הנחה שמחצית אין ידו משגת לקנות אלא שטריימל סיננטי הרי שאמירתך בענין חיות שהלכו לשדות הציד/המרעה הנצחיים ובכ"ז רובצות על כובעי אנשים אינה נוגעת ליותר מ7.5% מהחרדים. 50% מהגברים החרדים עובדים והנה אנו כבר בהתאמה של האקסיומה הכוללת שלך ל3.25% בלבד מתוך הציבור החרדי!!

אם אנסה לסכם: [1] האשכול עסק בחרדי שנחשף לשינאה כוללנית ללא קשר למי הוא ולמה הוא עושה. [2] הגולש יוני מצהיר כי גם הוא שונא חרדים ללא קשר למי הם ולמה הם יעשו [3] מ.ש.ל
ישן 02-12-2013, 18:29
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אני לא המצאתי את ההפרדה חרדי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אני לא המצאתי את ההפרדה
חרדי = פרזיט
חרד"ק = אדם עובד ומשרת את המדינה
את ההפרדה הזאת המציאה הקהילה החרדית

אבל זה לא נכון.
הנה, ישראלה, שובי וקגנס נתנו את דוגמאותיהם ואני אצטרף. אני מכיר לא מעט חרדים (יעני אולטרא אורתודוקס, לא חרד"לים) ששירתו בצבא, עושים מילואים, בעלי השכלה גבוהה ומשרות טובות מאוד ואם תשאל אותם איך הם מגדירים עצמם אז התשובה תהיה חרדים.

אתה זה שיוצר הפרדה והכללה, כאילו כל החרדים הם חארות וכל מי שלא חארות מהחרדים הוא בעצם לא חרדי.
ציטוט:
אם חרד"ק מתבייש שהוא חרדי קל דעת זאת בעיה שלו, בעני זאת לא מילת גנאי, אולי בענייך.

אז לא ענית לי- איך קוראים לקבוצת החילונים שלא עושה צבא, מילואים ולא משלמת מסים? כי הרי כל החילונים הם כן כאלה אז חייבים לתת שם לקבוצה שלא (אליבא יוני חרד"קים).

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 02-12-2013, 17:28

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "יופי, פילפולי פלפולים האם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
יופי, פילפולי פלפולים

דווקא די פשוט ולא מפולפל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1

האם הציבור החרדי משרת באותם אחוזים כמו הציבור החילוני

לא, וזה נושא רציני לכשעצמו לאשכול אחר אבל הוא לא נושא האשכול הזה. בערך כמו שסא"ל ינאץ נציג שרות ערבי ובתגובה תאמר ש'שעור מעורבות ערבים בפלילים הוא גבוה'.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אתה מתפלפל פלפולים על חור ובור

מה מקור הבטוי 'על חור ובור'?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
וכל מני שטויות מארי פוטר ?

פוטר הוא 'הארי' ולא 'ארי' ובירצפת, סוכריות ברטי בוטס וצפרדעי שוקולד הם ממש לא שטויות

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-12-2013 בשעה 17:31.
ישן 02-12-2013, 17:42

קגנס היה קופץ לגובה עם מוט אם היו מזכירים ערבים. יש בארכיון אשכולות של מטרים שלמים
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "שור ובור* קנגס לא היה קופץ..."

בהם הוא מתפלמס עם אורי רק בגלל שמישהו אמר 'איכס' על כנאפה.

בענין 'שור ובור' - דווקא נושא רציני מאוד. בסיס הסטורי נאה לדיני נזיקין. אני מניח שמחוקקינו היום לא היו מנסחים זאת טוב יותר.

בכל אופן - עזוב. קח צעד אחורה ופתח דיון נפרד על השתמטות חרדית או על רמת תעסוקה נמוכה ברחוב החרדי. יש כאן בן אדם שעלבו בו בגלל סממנים חיצוניים ומכלילים. זה רדוד וזה מכוער. יש לי קרוב ועוד אלו מכרים המגדירים עצמם כחרדים ששרתו בצבא שרות קרבי ועובדים לא מעט שעות. לא מדובר בקוריוזים. מדובר במספיק אנשים בכדי שאדם הוגן לא ירצה שסא"לית בקריזה תשתלח בהם קולקטיבית.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-12-2013 בשעה 17:45.
ישן 02-12-2013, 20:15
מנהל

ישראלה ענה יפה בשמי....
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "שור ובור* קנגס לא היה קופץ..."

אכן, הייתי קופץ גבוה באוויר ואף עשיתי זאת (למרות שעם ערבים דווקא לא שירתתי...למעט הגששים הבדואים הפסיכים שהיו איתנו בקו ים המלח...)....כנ"ל כשהכלילו לגבי מרוקאים, הומוסקסואלים (ידידנו המדינאי שנעלם משום מה) וכדומה. פשוט לא אוהב הכללות כמי שכבר זכה כמה פעמים לשמוע מגויים בעלי כוונות טובות שאני בטח טוב עם כסף.
עם היינו דנים בבעיות עם המגזר החרדי מבחינת שירות בצבא או תעסוקה/תלות בשירותי רווחה הייתי מעלה ביקורת חריפה מאוד, ובדיונים כאלה בעבר כאן גם הבאתי נתונים מעניינים למדי של הלמ"ס על ממוצע השכר בערים חרדיות. אלא שאני מבדיל בין הבעת איבה ו/או ניגוח מכלילים על כלל אנשי המגזר, ובין ביקורת עניינית שהיא פחות על בני המגזר מהשורה ויותר על המנהיגות שלו ועל ההזנחה של המדינה בנושא.
יש במגזר החרדי רבים שעובדים גם לפי הסטטיסטיקה הרשמית. פחות מהחילונים ופחות מכפי שרצוי (חובה!) שיהיה ועדיין רבים עד מאוד. מבחינת שירות צבאי רוב החרדים לא משרתים או שהשירות שלהם מקוצרר נוסח זה של אריה דרעי. אבל יש מספיק יוצאים מהכלל (בעיקר חוזרים בתשובה ומתחזקים למיניהם) על מנת שמוטב יהיה להזהר בהכללות לפחות מבחינת הנימה.
ישן 02-12-2013, 20:55
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
פרזיטים עפ"י סיגמה 6
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי סיגמא05 שמתחילה ב "למה לי להכליל כשיש מספיק משתמטים,"

אמור לי איש איכות, מה עם אותם שמקבלים מספר פנסיות ממקורות ציבוריים. פנסיה הרי נועדה להבטיח את קיומו של אדם שהוציא את שנותיו הפוריות בשירות ושאינו יכול לתמוך בעצמו לעת זקנה. למה אותם פרזיטים מבית היוצר הצה"לי מקבלים פנסיה שמנה בעודם במיטב שנותיהם?

הדגשתי את פורשי צה"ל שהינו פרה קדושה שמגדירה את לאומיותם של רכי מוח, אבל הדבר נכון לכל דוחפי העפרונות בשירות הממשלה, פועלי הנמלים (שדרשו וקיבלו הטבות כשהעולם עבר לטעינת מכולות שהפכו את שריריהם מכשיר להפיכת שולחנות של פרזיטים אחרים לבני צאוורון) וקיבוצניקים שקיבלו אדמות נפקדים ועבדים בצורת מתנדבים ונחלאים.

אז כשנכנסים להגדרת פרזיטים ממינים שונים, יש לשמור על ראש פתוח ולהבין שכל אדם וכל מקצוע או עיסוק יכול להיחשב כטפילי (תרגיל מפקדות על ג'בלעות בנגב כשאנשים מבוגרים משחקים בשטויות.) וכשנכנסים לנתח מה מאפשר לקצינה הטיפשה להביע דיעה שלפי שיפוטי לא הבינה את דבריה לעומקם, יש לחשוב על איך משך זמן כל כך קצר לאחר השואה הצלחנו לאמץ את השנאה והשפה של גדולי המרצחים. מי היה מיעז לומר דברים כאלו על רבין למשל או אולמרט. הרי אלו מעל ומעבר לטפילות. הם אחראים למותם של יהודים רבים ונישול אלפי יהודים מבתיהם. אבל האווירה בארץ מגינה על האנשים האלו בעוד רבים אחרים יכולים להביע דיעות והכללות גזעניות מבלי שירגישו מאויימים ושסביבתם תקיא אותם.

נ"ב: מאחר ואני מחדש את כתיבתי לאחר זמן ארוך של המנעות, איני מוכר באתר הזה, אם מישהו חושב על הגבה, אנא המנעו מלבזבז זמן על התקפה אישית ולהתייחס לחרדותי או השתמטותי מצה"ל. אני אפילו לא ראוי להיחשב במעשי למסורתי. ושירתתי בגאווה בסדיר ובמילואים.
ישן 03-12-2013, 16:28
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
אלינסקי כלל 5: Ridicule is man’s most potent weapon
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי סיגמא05 שמתחילה ב "תגובה מעוררת חמלה."

הינה כל הכללים (GOOD TRY SIGMA מכיר אתכם מבפנים ומבחוץ. הכללים לא עובדים עלי)

“Power is not only what you have, but what the enemy thinks you have."
“Never go outside the expertise of your people.”
“Whenever possible, go outside the expertise of the enemy.”
“Make the enemy live up to its own book of rules.”
“Ridicule is man’s most potent weapon.”
“A good tactic is one your people enjoy.”
“A tactic that drags on too long becomes a drag.”
“Keep the pressure on. Never let up.”
“The threat is usually more terrifying than the thing itself.”
"The major premise for tactics is the development of operations that will maintain a constant pressure upon the opposition."
“If you push a negative hard enough, it will push through and become a positive.”
“The price of a successful attack is a constructive alternative.”
“Pick the target, freeze it, personalize it, and polarize it.”
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:52

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר