לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2012, 08:21
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בנט: הסיבה לבעיית הדיור היא שתיקי הפנים והשיכון בידיים הסקטוריאליות של ש"ס

מפלגת הבית היהודי תדרוש את תיקי השיכון והפנים המוחזקים בידי ש"ס, במסגרת המו"מ הקואליציוני. בראיון למעריב שיתפרסם מחר במוספשבת אומר יו"ר המפלגה נפתלי בנט כי לטובת כלל הציבור יש להוציא את שני המשרדים האלה מידי המגזר החרדי, וכל עוד ש"ס תמשיך להחזיק במשרד הפנים לא יימצא פתרון לבעיית הדיור.

"אני רוצה שהמפלגה שלנו תחזיק בתיקי השיכון והפנים - יהיה טוב מאוד למדינת ישראל אם התיקים האלה יהיו אצל הבית היהודי‭,"‬ אומר בנט. "זה יהיה בריא. נדאג לכל עם ישראל ונוריד את מחירי הדיור. צריך להוציא את האחריות על השיכון מהידיים הסקטוריאליות החרדיות‭."‬

המתקפה של בנט על ש"ס נועדה להעביר מסר לציבור הרחב, שלפיו המפלגה אינה מייצגת עוד רק ציבור דתי קטן. ההתקפה על ש"ס נועדה להעביר מסר לחילונים שהבית היהודי היא "בצד שלהם‭,"‬ מפלגה צעירה אשר דואגת לאינטרס הציבורי.

"לא יכול להיות ששר שיכון עוסק בעיקר בדאגה למגזר שלו‭,"‬ אומר בנט. "אני לא מאשים את החרדים. אני מאשים את הממשלה ואת ראש הממשלה, כי זו האחריות שלהם לפתור את בעיית מחירי הדיור. אפשר לעשות את זה בקדנציה אחת‭."‬

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=404&loc=1

--------------------------------------------

אם זה הקו שבנט הולך אליו, יש סיכוי ששוב אחליף את מצנע במפד"ל...

נערך לאחרונה ע"י Smilop בתאריך 13-12-2012 בשעה 08:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2012, 23:13
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אולי לשנות לא (נתון לויכוח אבל נשים בצד לרגע) אבל למנוע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל הוא פקיד. ממש כמו שראש..."

הוא יכול.
וכשיש לך את אטיאס כשר השיכון הסיבה היחידה שהמנהל אינו מקדם דברים היא הפקידות לא הפוליטיקה.
רוצה דוגמא?
החלטה 1155
http://www.gilad-law.co.il/%D7%94%D...7%98%D7%94_1155

שנועדה לפתור למושבניקים רבים את הדילמה שב"בן ממשיך" כאשר יש להורים יותר מילד אחד ובין השאר גם להקל על מצוקת הדיור (גם אם רק במעט). ההחלטה עברה בג"ץ ב2011 כמדומני לאחר שההחלטה המקורית התקבלה איפהשהו ב2003!
נו - הכל טוב אפשר לזוז קדימה נכון?
טעות - למנהל יש את הזמן שלו ועד שלא יתנו לו מימון לפקידים המריצים את הפרוצדורה הוא קופא על שמריו. ומה קורה למימוש ההחלטה עכשיו (עברה כשנה וחצי)?
נכון - כלום!
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-77350-00.html
בתור "פקיד" העומד בראש הדינוזאור העשיר והבירוקרטי הזה לא הייתי תוקע החלטה כזו ואחרות עקב "חוסר מימון" למחלקות התה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר