לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2012, 16:27
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יו"ר ועד העובדים של מעריב מטעם עצמו "משלם את מחיר המאבק"

ו"ר ועד עובדי מעריב משלם את מחיר המאבק
בין אספת עובדים להפגנה לעוד לילה בלי שינה, אני נזכר כמה אני מתגעגע לעבודה שלי וחושב על מה שהכי חסר לי בימי המאבק להצלת מעריב: להביא ידיעות, לראיין, לכתוב

חגי מטר | 29/9/2012 8:36

תגיות: מעריב, חגי מטר, יום ראשון לפני כמעט שלושה שבועות. אני יושב ומראיין תושבים במתחם לודוויפול שבדרום תל אביב לכתבה על ההתעמרות השלטונית רבת השנים שממנה הם סובלים ועל ההחלטה החשובה שהתקבלה בוועדה המקומית לתכנון ובנייה שנותנת להם לראשונה זה 20 שנה איזושהי תקווה לעתיד טוב יותר.
.......

וכך זה נמשך ונמשך, מטר קושר לעצמו תארים ומניח לראשו כתרים.

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2...0038#f372519808

אם לא היינו יודעים מי המטר הזה, באמת היינו חושבים שמדובר על עיתונאי ישראלי עם לב חם.
מדובר בשרץ המשתתף בהפגנות אלימות נגד חיילים, תומך ב - bds ולאחרונה שותף בניסיון פוליטי להחריב את יחסינו עם גרמניה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2012, 14:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אלשיך לא מצויה במצב בו היא יכולה להרגיז עוד את הבראנז'ה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hayal pashot שמתחילה ב "השאלה היותר קשה לדעתי, איך..."

והמפרק או האדם שמינתה ממש ממש אינו חשוד בנטיה פוליטית משפחתית לשמאל. היא אפילו דחתה נסיון של העותרים לדחוף מנוי אדם שכזה.

השאלה היא אם ומדוע קיבלה את חגי מטר כנציג העובדים אם כפי שנטען ברשת לא התקימו בחירות קבילות לנציגות שכזו [ואולי כן ורק איש לא פרסם זאת?]

בכל אופן עד כמה שאני מבין בן-צבי לא קנה את מעריב כחברה אלא נכסים משל מעריב [המוניטין (המפוקפק) שבשם, אתר nrg, רשת המקומונים, מגזינים וזיכיונות הקשורים בהם, הוצאת מעריב, זכויות הקניין הרוחני של מעריב, יתרות לקוחות, מנויים, רישיונות ונכסים שאינם כוללים את בית הדפוס ומקרקעין]. מה שאומר שדנדקנר וכונס הנכסים העתידי ישארו עם חובות בלתי ניתנים לכסוי לקרנות הפנסיה וההשתלמות של העובדים [שעוד לא ברור לי עד כמה הדבר נכון ועד כמה הוא ספין שהרי לא הוגשה למיטב ידיעתי תלונה למשטרה בנושא] ומפני זאת ניסה ביהמ"ש להגן עליהם.

ההגיון גורס כי כשאין מדובר בעסק פושט רגל צריך היה לקבל את המכירה ולכל היותר להקפיא את הכספים שניתנו תמורתה לטובת הקרנות הגזולות. האם מישהו ישלם יותר מהמחיר המופקע שבן צבי רצה לשלם בשביל שלד אתר אינטרנטי, שם וכמה מקומונים שהינם חינמונים כפויים? הוצאת ספרים וזכויותיה זה כבר נשמע יותר רציני ואני מקווה שבן צבי תמחר נכון.

נו, נשאר עוד שבוע. אפ לא יצוץ איזה עוכר ישראל במימון חוץ שיסכים להפסיד מיליונים רק בשביל לקלל ישראלים בפורמט נדוש שיש ממנו כבר כמה - נראה לי שהמפרק יאלץ לשוב לביהמ"ש ולמר בן צבי ולהיות מוכן לספוג ירידת ערך של 25% מההצעה הקודמת...

עריכה:

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000786134

מהכתבה הזו בגלובס ניתן להבין כי אלשיך פסקה את שפסקה בתגובה לבקשת הקפאה שהגישו בעלי מעריב לאחר שחתמו על מכירת חלק מרכוש העתון וכי תקינותו של תרגיל זה אינו מובנת מאליה.
עוד מענין לקרוא בכתבה את הטלת הספק של אלשיך ביכולת להעסק להמשיך ולהתקים, לתחושת קבוצת בן צבי כי 'עובדים' מהשמאל הקיצון במעריב מנסים לטרפד עיסקה מסיבות פוליטיות ויפגעו במותג עד כדי הרהורים שנים בכדאיות העסקה ולהודעת הכשרת הישוב אודות הזרמת הכספים כדין לקרנות העובדים.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-10-2012 בשעה 15:07.
ישן 23-10-2012, 11:04
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יו"ר ועד העובדים של מעריב מטעם עצמו "משלם את מחיר המאבק""

בן כספית היום בקריאה נרגשת על גבי העיתון.

לשופטת אלשייך להעדיף את הצעתו הנמוכה של עזור. (הטיית דין??)

על פני העסקה החתומה והגבוהה יותר של בן צבי.

לדעתי כספית לא יוכל להשאר בעיתון אחרי מאמר כזה, והוא יצטרף למיה בנגל ויוהנתן גפן,

שהחליטו שמערכת לא חדש"ניקית זה לא בשבילם,

(גפן לעג לבן צבי מפורשות).

כרגע כנופיית מטר\כספית ממשיכה ללחוץ על השופטת עד לרגע האחרון, ונלחמת את קרב הישרדותה

כשהיא משתמשת בעובדי המנהלה כסטיסטים ,

בינתיים היא הרוויחה השהיית העסקה בחודש שבו פירסמה 4 גיליונות שהיו פשקווילים נגד נתניהו

והמרצת אולמרט להצרף למירוץ .( בקשה מפורטת מכזבית ו"ניתוח פוליטי" של מועלם וירושלמי).
ישן 24-10-2012, 11:19
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hayal pashot שמתחילה ב "בן כספית היום בקריאה נרגשת על..."

שוב פעם אני מפגין טיפשות משולבת בתמימות.
ב"דה מרקר" מבהירים שכזבית ימשיך לכזב גם תחת הבעלים שניסה לגרש מהעיירה.
מין רגשי נחיתות ימניים אל מול ה"אינטלקטואלים" השמאלנים.
http://www.themarker.com/advertising/1.1848763

אבל מה שמעניין פה שכתוב שכזבית הוא המרוויח היקר ביותר במערכת,
לפי מה שהתפרסם בתקשורת עיתונאי מוביל שם מקבל 22,000 ש"ח,והוא כאמור בקדקד.
ולמה זה מעניין ?? מדוע עיני צרה בכיסו??
כי בטור נרגש לפני כמה חודשים כשהרגיש בסכנה ,כזבית כתב כי "אין לנו מה לדאוג לו".
מכיוון שהכתיבה במעריב כבר לא משתלמת לו (אני בזמנו כבר חשבתי שזאת התנדבות)
והוא עושה אותה רק מ "תחושת נאמנות למקום עבודה 20 שנה",(לא זוכראת הכזב המקורי).

וביינתיים, שרידי חבורת מטר במעריב,ממשיכים לנצל את האנרכיה הזמנית,
והיום בכותרת הראשית הרב שמאלן ,אריק בנדר ,נותן רושם כי נתניהו מפחד להתעמת עם נציגי
המפלגות שירוצו בבחירות (לפיד ויחימוביץ הקיקיונים),וממשיך את הקמפיין שנדחף בעיקר ע"י
נדב פרי תעמולן מר"ץ שמקבל ביינתים משכורת דרך ערוץ טלוויזיה ,ולא עבר כמו מיה בנגל
לקבל את המשכורת ישירות מהמפלגה.
ישן 24-10-2012, 22:13
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא מבין את בן צבי. הוא יצא מהסיפור בשן ועין.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hayal pashot שמתחילה ב "שוב פעם אני מפגין טיפשות..."

גם התחייב לשלם יותר כסף. גם התחייב להמשיך ולשלם משכורות ל - 1450 עיתונאים במקום ל - 300. אלה בדיוק העיתונאים שיצרו את המוצר הלא מוצלח והלא מבוקש שנקרא מעריב, אני מבין א ההגיון בלקנות את השלד של העיתון ולהחליף את רובם אני לא מבין את ההגיון בלהשאיר אותם במערכת. אי שפיות זה לנסות שוב ושוב את אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות , לא?

אם בן צבי מחפש דרכים יצירתיות לבזבז את הכסף שלו שיפנה אליי לעזרה. ההתנהלות הכלכלית שלו הזויה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר