לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2012, 22:04
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ומלחמה תעזור?"

מלחמה תעזור הרבה יותר מלשבת ולחכות שהפרסי ישיג נשק אטומי ויאייד אותנו לאלף אלפי
עזאזל. לי יש נטייה מוזרה להאמין לדיקטטורים דתיים פנאטיים שמכריזים תחת כל עץ רענן
שהם רוצים להשמיד אותי. צריך לתת צ'אנס לסנקציות ואם תוך פרק זמן סביר הן לא יעבדו
תקיפה צריכה לעלות על הפרק. איזו אופציה אחרת אתה רואה אם הסנקציות לא יעבדו? אתה
באמת חושב שיש עם מי לדבר בפרס? מה שהאידיוטים השימושיים האלה לא מבינים הוא שגם
אם העם בפרס לא שונא אותנו ברובו זה לא משנה, השילטון שם שונא אותנו מאד ובסופו של
דבר האצבע של השילטון תלחץ על הכפתור האדום ואף אחד מהפרסים שלכאורה לא שונאים
אותנו לא יוכלו לעצור את זה גם אם הם ירצו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2012, 13:47
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מלחמה תעזור הרבה יותר מלשבת..."

ראשית אני לא יודע למה אתה בטוח שתקיפה של צהל תועיל. להזכירך צהל הצליח להתבחבש לגמרי כנגד החיזבאללה, אז דווקא מול מתקני הגרעין של איראן אננו נצליח להבריק?

שנית, בפועל כבר היה ועדיין יש נשק גרעיני בידיים של רודנים וכן בידיים של מדינות מוסלמיות. צ. קוראה, ברה"מ ופקיסטאן. בפועל המדינה היחידה שעשתה שימוש בנשק גרעיני זאת ארצות הברית. ואם לגבי הירושימה ההפצצה הייתה הכרחית אזי לגבי נגאסקי סביר להניח שלא.
אני לא רוצה שלאירן יהיה נשק גרעיני, זה בהחלט לא משרת את האינטרס שלי כאזרח ישראלי, אבל אני די סקפטי לגבי היעילות של תקיפה ישראלית וגם במידה וחס וחלילה יהיה להם נשק כזה בכלל לא בטוח שהם יבחרו להביא על עצמם שואה על ידי זה שהם ישתמשו בנשק הזה.

הדבר העיקרי שנשק גרעיני ייתן לאיראן זה הבטחה שבעתיד מדינות המערב לא יפלשו ולא ינסו להחליף את השלטון שם, מעין תעודת ביטוח כנגד התערבות המערב.
ע"ע צ.קוריאה

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 25-03-2012 בשעה 13:52. סיבה: איראן כותבים עם א'
ישן 25-03-2012, 14:46
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בורות! ממך? לחלוטין לא ברור לי הכיצד!!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ראשית אני לא יודע למה אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
ראשית אני לא יודע למה אתה בטוח שתקיפה של צהל תועיל. להזכירך צהל הצליח להתבחבש לגמרי כנגד החיזבאללה, אז דווקא מול מתקני הגרעין של איראן אננו נצליח להבריק?

צה"ל הצליח להתבחבש מול כוח גרילה, (בדיוק כמו האמרקאים בויאטנאם) לא מול מתקני גרעין סטאטיים. דווקא חה"א שאמור לטפל במתקנים הוכיח יכולת נדירה בלבנון.

שנית, בפועל כבר היה ועדיין יש נשק גרעיני בידיים של רודנים וכן בידיים של מדינות מוסלמיות. צ. קוראה, ברה"מ ופקיסטאן. בפועל המדינה היחידה שעשתה שימוש בנשק גרעיני זאת ארצות הברית. ואם לגבי הירושימה ההפצצה הייתה הכרחית אזי לגבי נגאסקי סביר להניח שלא.

א. כל מי שמחזיק בנשק גרעיני הוא בעל רציונאל. בפעם המי יודע כמה - אתה לא יכול לתת לאיש שקורא בפה מלא ומעל לכל במה עולמית, להשמידך - נשק גרעיני. אתה לא יכול לתת למשטר ששלח ילדים לפרוץ שדות מוקשים אגב תליית מפתחות על צווארם בשכנעם שמדובר במפתחות לגן העדן.

ב. ספרי ההיסטוריה מספרים שאחרי נגסאקי היפנים נכנעו. אם לא היו נכנעים, הייתה צריכה להתרחש פלישה שתביא למותם של מילוני אמריקאים.

אני לא רוצה שלאירן יהיה נשק גרעיני, זה בהחלט לא משרת את האינטרס שלי כאזרח ישראלי, אבל אני די סקפטי לגבי היעילות של תקיפה ישראלית וגם במידה וחס וחלילה יהיה להם נשק כזה בכלל לא בטוח שהם יבחרו להביא על עצמם שואה על ידי זה שהם ישתמשו בנשק הזה.

זה בדיוק העניין, האמונה המשיחית שלהם, שכדי שיבוא משיח, צריך ליצור את אחרית הימים ולזרוע מוות והרס גם בקרבם.

הדבר העיקרי שנשק גרעיני ייתן לאיראן זה הבטחה שבעתיד מדינות המערב לא יפלשו ולא ינסו להחליף את השלטון שם, מעין תעודת ביטוח כנגד התערבות המערב.
ע"ע צ.קוריאה

נשק גרעיני יתן לאיראן יכולת לממש את החזון האפוקליפטי...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 25-03-2012 בשעה 14:50.
ישן 25-03-2012, 14:59
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "בורות! ממך? לחלוטין לא ברור לי הכיצד!!"

שוב, אני לא בטוח מאיפה הביטחון שחיל האויר מסוגל להשמיד את מתקני הגרעין.
בעצם, במידה ואנשי המקצוע אומרים שרוב הסיכויים שכתוצאה מתקיפה ייגרם נזק בלתי הפיך לתכנית הגרעין. אזי אין לנו ויכוח, הסיכון שווה גם במחיר של מלחמה אחר כך עם חיזבאללה ואיראן.
האם מנהיג צ.קוריאה נראה לך שפוי?
האם ההנהגה המוסלמית בפקיסטאן נראית לך ככזאת שנכון שיהיה בידה נשק גרעיני?
והאם המנהיגים ששלטו בברה"מ מאמצע שנות ה 50 ועד שנות ה-80 החזיקו באותם ערכים של המערב?

מסתבר שנשק גרעיני, בשל כוח ההרס העצום שטמון בו והיכולת שלו להוביל לשואה הוא כזה שמונע בסופו של דבר מהאוחזים בו את השימוש בנשק הזה.

ישן 25-03-2012, 16:18
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תראה, מנהיג צפון קוריאה לא שפוי.. אבל בטח לא רוצה למות ולא מדבר על השמדה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "שוב, אני לא בטוח מאיפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
שוב, אני לא בטוח מאיפה הביטחון שחיל האויר מסוגל להשמיד את מתקני הגרעין.
בעצם, במידה ואנשי המקצוע אומרים שרוב הסיכויים שכתוצאה מתקיפה ייגרם נזק בלתי הפיך לתכנית הגרעין. אזי אין לנו ויכוח, הסיכון שווה גם במחיר של מלחמה אחר כך עם חיזבאללה ואיראן.
האם מנהיג צ.קוריאה נראה לך שפוי?
האם ההנהגה המוסלמית בפקיסטאן נראית לך ככזאת שנכון שיהיה בידה נשק גרעיני?
והאם המנהיגים ששלטו בברה"מ מאמצע שנות ה 50 ועד שנות ה-80 החזיקו באותם ערכים של המערב?

מסתבר שנשק גרעיני, בשל כוח ההרס העצום שטמון בו והיכולת שלו להוביל לשואה הוא כזה שמונע בסופו של דבר מהאוחזים בו את השימוש בנשק הזה.

ההנהגה בפקיסטן מוסלמית קיצונית - אך מעולם לא דיברה על השמדתה של אף מדינה, גם לא ישראל - מעל אף בימה עולמית. הפקיסטנים הם סונים ושאר ירקות, בעוד שהאיראנים הם שיעים. והשיעים המשיחיים מאמינים שהמוות צריך לבוא גם מצידם! הם צריכים להקריב את עצמם למען המטרה הזו.

והמנהיגים ששלטו בברה"מ - פחדו על עצמם ועל עמם.

נשק גרעיני מפחיד את כל מי שמחזיק בו ואת כולם למעשה - אלה שנמנים על משפחת העמים, בצורה כזו או אחרת ולא מאמינים שרק הרג המוני יביא לגאולה המונית...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר