לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2011, 21:49
  פרופסור רוס גלר פרופסור רוס גלר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.11
הסרט מועדון קרב הוא מטאפורה גדולה להומו-אירוטיקה

ספוילרים!

מועדון קרב , סרט הגברים האולטימטיבי הוא מטאפורה גדולה להומו-ארוטיקה שרק עיוור לא יבחין בה , קודם כל ,
בספר הפגישה בין טיילר דרדן לאדוארד נורטון(השם של הדמות לא מוזכר) מתרחשת בכלל בחוף נודיסטים , מסיבות כאלה ואחרות הבמאי דיוויד פינצ'ר החליט שהפגישה תתרחש דווקא במטוס , ובכל זאת הוא השאיר את החותמת ההומו-ארוטית - המשפט האחרון בפגישה המשונה שלהם הוא "האם להפנות לך את המפשעה ,או את התחת?" , כמובן שבסוף הוא מפנה לו את התחת כמחווה ברורה לסקס בן גברים ,
קניית המצרכים מאקיאה מתייחס למערכות היחסים שהיו לו , ושריפת הבית הוא בעצם אומר שפשוט נמאס לו מהבנות.

גם כן , סצנת השיחה מחוץ לפאב , יוצרת תחושה שכאילו הם הןלכים להתנשק בכל רגע , טיילר אפילו בעצמו אומר "תרביץ לי כמה שיותר חזק" , שוב , מחווה ברורה לסקס בין גברים.
הסצינה שבה הם באמבטיה , נורטון וטיילר מדברים על תפקיד האב ומשמעותו ,מדברים ומדברים אחמממ " אנחנו דור שגודל ע"י נשים. אני תוהה האם אישה נוספת זה באמת מה שאנחנו צריכים" אחמממאחממ.
ומה עם המועדון קרב עצמו? חבורה של גברים , כולל הגבר הכי סקסי בעולם , ערומים למחצה מתחכחים זה בזה. אחמאחאמממ.
ועוד לא דיברתי על מרלה , מרלה היא בעצם מטאפורה לחברה שאומרת שאסור להיות הומו -סקסואלים , היא מנסה "לשאוב" את נורטון לחיים הרגילים , וזה מה שקורה , נורטון מחליט לוותר על מועדון הגייז ולהיות סטרייט.
ומה המשפט האחרון שנאמר בסרט? "פגשת אותי בתקופה מוזרה בחיי" , מתייחס לעובדה שהוא היה מבולבל מינית והיא שאבה אותו החוצה...כן כן.

דיאלוג:
נורטון למרלה: מה יוצא לך ממערכת היחסים הזו
מרלה לנורטון: ומה לך יוצא ממנה?
נורטון למרלה: לא, אצלנו זה שונה (מתכוון אליו ואל טיילר)

נ.ב: מנהל אין צורך להעביר לקולנוע וסרטים , האשכול הוא הומוריסטי אבל בעיקר מחווה לאשכולות ה"תתרחקו מסרט הפורנו XY" של צ'נדלר.

נערך לאחרונה ע"י פרופסור רוס גלר בתאריך 27-08-2011 בשעה 21:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2011, 22:07
  משתמשת נקבה נוריתקו נוריתקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "הסרט מועדון קרב הוא מטאפורה גדולה להומו-אירוטיקה"

האמת היא ששמעתי אנשים אומרים תיאוריות כאלו (ככה זה כשמסתובבים עם סטונדטים לקולנוע, יש להם תיאוריות על הכול כולל הכול), והאמת שיש בזה היגיון אם לא יודעים שהם אותו אדם. הייתי אומרת שיותר הגיוני שטיילר הוא החלק של הדמות של נורטון שהוא תמיד רצה להיות.. הגבר המושלם. לא סתם ליהקו את בראד פיט..
נסיון לקידום אתרים בחתימה אסור על פי חוקי האתר (וגם לא ממש עוזר משום שאנחנו חוסמים אותו בצורה טכנית על פי הנחיות גוגל...), ולפיכך הוסר מחתימתך. הנך מתבקשת לקרוא את החוקים שוב בטרם תכתבי באתר על מנת שלא לעבור על חוקיו בשנית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר