לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2011, 18:15
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מרכז 'הפוך על הפוך' בשדרות בסכנת סגירה

המרכז, המושך אליו בני נוער רבים מהרחובות ומסייע להם במצוקות היום-יום, עומד כעת לקראת סגירה בעקבות מחסור של כ-250,000 ש"ח להחזקתו בשנה הקרובה

החל מחודש ספטמבר הקרוב, מרכז 'הפוך על הפוך' בשדרות ככל הנראה יסגור שעריו בשל מחסור בתקציב. המקום, המופעל מטעם על"ם בכל רחבי הארץ, פתוח לבני נוער בימים שני עד חמישי לכל דבר שיבקשו – מידע, קפה, כתף תומכת וכן הפניות וליווי למקומות הדרושים במקרה של בעיות שלא ניתנות לטיפול במקום.

מקור

============================

בנימה אישית, המקום הזה היה לי בית שני בשנתיים האחרונות, כבר מעל חודש שקיבלנו את הבשורה ואנו מנסים לעשות הכל כדי להציל את המקום, מקבלים עזרה מאנשים שעבדו/התנדבו בעבר ויודעים עד כמה המקום הזה חשוב, וכל זה ללא הצלחה.

המקום הזה חשוב, חשוב מאוד, בשביל חלק מהנערים זה המקום הייחידי אליו הם יכולים להגיע ולדעת שמישהו מקשיב להם באמת, בגובה העיניים ונותנים להם את כל העזרה והתמיכה שניתן. חלקם גם סתם באים כי זאת סביבה בטוחה להיות בה בצהריים.

עכשיו שכבר אין קאסמים שדרות היא מקום הרבה פחות פופולארי, אבל חשוב להבין שדווקא עכשיו שאין קאסמים זה הזמן הכי קריטי לטפל בבעיות "רגילות" כאלו שנדחו שנים רבות בגלל שכל העיר טיפלה רק בבעיה אחת (ובאמת שאי אפשר להאשים אף אחד בזה, גם במישור הפרטי אנשים הזניחו את הבעיות האישיות שלהם).

אני מבקש עזרה מכל מי שיכול לעזור, גם להביא למודעות על כך שהמקום הזה הולך להיסגר וגם לעזור במציאת אמצעי מימון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2011, 11:04
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מרכז 'הפוך על הפוך' בשדרות בסכנת סגירה"

עדכון עצוב: בסוף החודש המרכז יסגר.

אולי עכשיו שחזרו הקאסמים מישהו יתפוס שכל ויזכר שאסור לתת למקום הזה להיסגר, אבל אני בספק שמשהו ישתנה - הטמטום עולה על ההיגיון.

בתקופת הקאסמים של לפני שלוש-ארבע שנים הנערים היו מגיעים למרכז על אף הבקשות של פיקוד העורף לא לצאת ממרחבים מוגנים, הצוות היה שם כדי להחזיר אותם הביתה, לודא שבאמת יש להם מרחב מוגן, להתקשר לנערים כדיי לשמוע איך הם מתמודדים. כל פעם שקסאם היה נופל בעיר היו הניידת של עלם בשיתוף מתנדבים של ההפוך מגיעים בין הראשונים לזירה לראות אם אפשר וצריך לתת סיוע שם.

אבל הפוליטיקה המסריחה מנצחת כל היגיון בריא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר