לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2011, 12:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הציונים בישראל מנסים להפוך את גלי צה"ל לציונית שלא תראיין יותר את שונאי ישראל

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/245/764.html
ועדת החינוך של הכנסת דנה היום (ב') בהחלטת שר הביטחון, אהוד ברק, להדיח את מפקד גלי צה"ל, יצחק טוניק. במהלך הדיון, הודיע ח"כ יעקב כ"ץ (האיחוד הלאומי) כי הוא יוזם הצעת חוק לפיה גלי צה"ל "תייצג אך ורק את הקונצנזוס ותשמש ותהווה רוח גבית ללוחמי צה"ל מול האויב", זאת בעקבות מחקר שהזמין לפיו "מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם שהתחנה הצבאית שלה היא פוליטית".

על פי הצעתו של כ"ץ, תחנת הרדיו תשדר שידורי מורשת ישראל, מורשת ציונית ומורשת צה"ל, בנוסף למוסיקה. עוד לפי הצעה, גלי צה"ל יפסיקו לשדר תוכניות אקטואליה וחדשות שאינן נוגעות לחיי היום-יום בצה"ל ולהווי החיילים.

"גל"צ לא תראיין את אויבי ישראל"
"בוודאי שגלי צה"ל לא תראיין את אויבי ישראל או נציגים מטעמם וכלל לא תעסוק בעניינים פוליטיים הנמצאים במחלוקת ושיש בהם כדי לפלג את האומה או להחליש את חיילי צה"ל בקרב הגשמי והתודעתי", הסביר ח"כ כ"ץ.

עוד...
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&to_art=2227341

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-05-2011 בשעה 12:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2011, 12:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
גם אני לא מוציא אף הגא באף תחנה צבורית.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
תחנה שתתעסק רק בדברים שהם קונצנזוס תצטרך להמנע מלהוציא הגא. אין שום דבר בארץ הזו שהוא קונצנזוס.

זו בעייה קשה. אם אני ארצה לדבר ברשת א, רשת ב או גלי צה"ל לא יתנו לי לדבר.

אני גם רוצה להיות זה שיחליט מה לדבר ומה לא. את מי לראיין ואיזה שאלות להציג לא.

ויש לי המון דברים להגיד גם מה שלא נמצא בקונצנזוס.

אפשר להבין למה לא לתת למחבלים ולשונאי ישראל את הבמה, אבל זה שלא נותנים לי לדבר אין לזה שום הצדקה בטחונית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-05-2011 בשעה 12:38.
ישן 30-05-2011, 21:24
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איך אדם מוטה ומניפולטיבי יכול..."

הוא יכול.
הוא משיג אייטמים טובים, יש לו עורך מוסיקלי מוצלח. למרות שלפעמים אתה כועס על השאלות שהוא בוחר לשאול ובעיקר אלו שהוא בוחר שלא לשאול התחושה היא שמדובר באדם אינטילגנט.
ובעיקר, הוא לא כל התחנה. אתה לא אוהב את האקטואליה של הבוקר, יש סיכוי טוב שתהנה מהמילה האחרונה. אתה בטוח לא סובל את יעל דן. אבל עושים ספורט היא מצויינת.
בארבע אחרי הצהריים יש מוזיקה טובה. בזכות אבשלום קור העברית שלי טובה יותר. התוכנית הכלכלית לימדה אותי שלא בודקים את התיק בכניסה לצ'ק פוינט. ואני יכול להמשיך, פרנס נותן מוזיקה משמחת וכו'

זאת תחנת רדיו מעולה. עובדה גם אלו ששונאים אותה מקשיבים לה?
אז למה לסגור?

ישן 30-05-2011, 19:27
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לרוב ח"כ כץ מדבר שטויות. דא עקא שדווקא הפעם יש משהו בדבריו.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מסכים איתך לחלוטין, מאיר...."

זה שצבא מחזיק תחנת רדיו - זה כבר חריג בפני עצמו. זה שצבא מחזיק תחנת רדיו המשדרת את דעות האויב - זה הזוי ומטורף.

הפתרון הטוב ביותר עבור גל"צ זה להשאיר אותה ציבורית אבל להעביר אותה לקול ישראל, תוך איפיונה לתחנה המשדרת עבור צעירים ומחויבת לקחת על עצמה תוכניות כגון קולה של אמא ותוכניות בטחוניות שונות המיועדות לקהל החיילים והוריהם. אפשר במסגרת זאת לשלב מינימום הכרחי של חיילים בעלי פרופיל נמוך שיתמכו בתוכניות בעלות האופי הבטחוני.

מכיוון שאת מה שאני מציע למעלה לא יעשו כי כדברי קלמן ליבסקינד גל"צ היא "תחנה שיש לה מדינה" אז כמינימום יש לדרוש לפתוח את גל"צ לכל הדעות 100% מהזמן. גם אם היא נשארת במסגרת צבאית.

אבל מה שכץ חושב זה "היי, יש פה תחנה צבאית, למה שלא נשדר תעמולה מילטריסטית - זו הרי תחנה של הצבא" ובמצב העניינים הנתון אי אפשר ממש להגיד לו "לא ייתכן , אנחנו מדינה דמוקרטית" משום שאז תעלה השאלה מדוע במדינה כזאת הצבא מחזיק תחנות צבא מלכתחילה. אפשר להגיד לו "אתה פאשיסט" אבל זה לא יקדם את הדיון במילימטר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2011, 08:56
צלמית המשתמש של looklook

ההגנה לא לקחה בחשבון מספר דברים.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מבין מה אתה אומר, אבל... זה..."

א. הפופולריות הרבה של גל"צ - היא תוצאה של גלגל"צ.
ב. גם בגל"צ עצמה יש תוכניות לא פוליטיות - צריך לסנן אותן מהבדיקה
ג. גם בין התוכניות הפוליטיות יש כמה מאוזנות או מאוזנות למחצה - צריך גם לסנן אותן מהבדיקה.
ד. יש רק אלטרנטיבה אחת לתוכניות אקטואליה והיא רשת ב' של קול ישראל, שגם היא מוטה (אם כי לא ברמה גל"צית) ולכן אין בעצם אלטרנטיבה. הקהל שאוהב אקטואליה הוא קהל שבוי.
ה. זה שמשהו עובד לא אומר שהוא עובד נכון, גלגל"צ חייבת לבטא את מגוון הדעות בחברה הישראלית. אולי לא ביחס מדויק לפי אחוזי ההצבעה למפלגות, אבל באופן סביר. זוהי דרישת מינימום שאי אפשר להתפשר עליה. אם גל"צ לא מסוגלת לעשות את זה היא לא ראויה להיות תחנה ציבורית. על אחת כמה וכמה תחנה ציבורית צבאית.

ישן 31-05-2011, 09:00
צלמית המשתמש של looklook

+1
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מעולה, אז זה אומר שאם יסגרו..."

אה רגע. לא יהיו לתחנה שכזו מגישים, עובדי אולפן, אנשי סאונד וסתם פקידות בחינם - איך התחנה תרוויח? אה רגע, החיילים יאלצו ללכת לשרת בצה"ל , עד היום הם מכירים את צה"ל כתחנת רדיו. הם עלולים לחטוף שבץ כשיגלו שהם צריכים לשרת בארגון צבאי! ארגון צבאי שיש בו שרות חובה לכלל הציבור. ציבור??? איך הם יגיבו כשיגלו שיש דבר כזה. עד היום הם הכירו רק "מראיינים" ומרואיינים" הידיעה על הציבור תערער אותם קשות והמדינה (המעסיק) יצטרך לממן להם שרותים רפואיים ופסיכולוגים בעלות גבוהה...

בקיצור, ההצעה שלך היא לא כלכלית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר