לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2011, 17:19
  hadarszostak hadarszostak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.11
מחשב לגיימינג HD תקציב 3000-4000 שקל חריגה של +-500

אהלן,

1. שימושים או מה ייעוד המחשב? גלישה, צפייה בסרטים, האזנה למוזיקה, משחקים קלים (סולייטר, משחקי אינטרנט למיניהם), סרטי HD, משחקים כבדים עתירי גרפיקה וכו'..
חובה לציין את השימושים העיקריים, רצוי לפי סדר עדיפות, כבר בכותרת האשכול שאתם פותחים. אם יש הרבה שימושים, אין צורך לכתוב מגילה בכותרת, אפשר להכניס אותם לתוכן ההודעה.
אשכולות שכותרתם לא תכלול שימושים ינעלו/ימחקו.

מחשב לגיימינג כבד עם אפשרות לגראפיקת FHD שיחזיק משחקים על ההגדרות הכי גבוהות ויוכל להריץ משחקים על הגדרות גבוהות גם במשחקים שיצאו בעתיד עם אפשרות לשדרוג חומרה! (שדרוג בעתיד אם יצאו רכיבים חדשים שאני ארצה)

2. במידה ומשחקים הם חלק מהשימושים, יש לציין את הרזולוציה של המסך שלכם. אם אינכם יודעים, ציינו את החברה והדגם של המסך. ללא פרט זה, לא ניתן להתאים כרטיס מסך באופן מיטבי למערכת שלכם.

אני מחבר את המחשב למסך LCD 32'' FULL HD רזולוציה 1080*1920 עם כבל HDMI ,אני לא מתכוון להשתמש ברזולוציה הזאת תמיד בדרך כלל אני אשתמש ברזולוציה יותר נמוכה..
רק למשחקי HD וסרטי HD אני אשתמש ברזולוציה הזאת . מסך של חברת HIESENSE
יש לציין שזהו מסך טלויזיה ולא מחשב, הוא מחובר לממיר של הוט גם .

3. מה צריך לכלול המפרט? האם אתם זקוקים למערכת מלאה כולל מסך, מקלדת, עכבר ומדפסת? האם אתם לא זקוקים לציוד היקפי שכזה? חובה לציין זאת.

לא צריך ציוד היקפי רק את מארז המחשב!

4. תקציב. נושא בעייתי לפעמים, שכן לא תמיד הרוכש יודע בדיוק כמה הוא מוכן לשלם. אבל אין ברירה, חובה לציין תקציב משוער. כמובן שניתן לציין גם טווח מחירים.

3000-4000 ש"ח -+500 ש"ח חריגה

5. הערות נוספות. באם אתם מתכננים לבצע OC, רוצים מחשב שקט במיוחד, מארז מיוחד וכו'. יש לציין זאת בבקשתכם.

מארז נחמד שיהיה יפה כי הוא יהיה ליד המסך טלויזיה בחדר , אני רוצה מחשב שקט כי הוא אצלי בחדר ואין לי סיבה לכבות אותו בלילה!

מבקש עם יציאת HDMI כדי לחבר את המחשב למסך טלויזיה

וOC אני לא אבצע כי אני מעדיף לא להסתבך עם צריבות רכיבים וכאלה ועדיף לשים עוד קצת כסף על הרכיב המקורי ולא להגיע אליו בצריבת רכיב פחות מתקדם ממנו , תקנו אותי אם אני טועה רק אתמול הבנתי מזה OC . ובאמת צריך להוסיף עוד קצת כסף בשביל רכיב יותר מתקדם או שזה הרבה כסף? ואז עדיף לעשות OC

6. מומלץ שלא לבקש מוצרים ספיצפיים כמו מעבד או לוח-אם מסויימים. ביצועי מערכת נמדדים לפי כלל המפרט ולעיתים בשל בקשתכם תקבלו מערכת נחותה מאשר הייתם יכולים לקבל ללא הגבלה זו.

7. בבקשת מחשב נייד חובה לציין אם יש דרישות לגודל או משקל מסויים, וכן אם יש חשיבות מיוחדת לזמן סוללה ארוך.

שוב אני מציין שאני צריך מחשב מהיר וחזק שיריץ את כל המשחקים הכי חדשים וכבדים גם בעוד שנתיים שלוש על הגדרות גבוהות ושאני אוכל לשפר את המחשב בעתיד עם קניה של רכיבים חדשים ויותר מתקדמים , (כרטיסי מסך או זכרונות משופרים שיצאו בעוד כמה שנים) .

תנו בראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר