לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2011, 18:29
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
שאלות בנשא רשתות

בס"ד

שאלה אחת: האם זה בסדר שיש כמה רשתות (סיגמנטים) בסוויץ אחד כגון אחת 192.168.1.1-254 שניה 192.168.2.1-254 .(ברור שלא תהיה תקשורת בין הרשתות- אבל חוץ מזה).
שאלה שניה (לשימי): למדתי רשתות רק בחלונות ואין לי מושג במה שאתה ממליץ תמיד: לינוקס ויוניקס, ממה אתה מציע להתחיל כדי ללמוד אותם. כולל שאין לי מערכת הפעלה של זה. עדיף משהו שקרוב יותר לעיברית.
שאלה שלישית (ג"כ לשימי- כללית יותר): האם זה בסדר שאני שואל לפני שאני מחפש אם שאלו לפני. הסינה היא שניסיתי כמה פעמים בשאלות קודמות ולא מצאתי שום תשובות. גם נראה לי (נא לא להפגע משום שאתם מספיק טובים גם בלי זה) שמערכת החיפוש אצלכם הרבה פחות טובה מגוגל למשל. יתכן שזה גם מסיבות כספיות. בכל אופן האם זה בסדר או שאני צריך להתאמץ יותר לחפש?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2011, 18:44
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "שאלות בנשא רשתות"

1. זה יעבוד אם זו השאלה. רצוי להפריד, במידה והסוויץ' תומך, ל VLAN-ים נפרדים, כדי שתהיה הפרדה ב broadcast domain. צריך להבין שכל אחד יוכל להתחבר לרשת השנייה על ידי שינוי פשוט של ה IP שלו, אם לא תהיה הפרדת VLAN־ים כנ"ל.

2. אלה אותן רשתות, ואותם סטנדרטים. בחלונות הכל פשוט יותר קשה, מסובך, וסגור. קשה לך לעשות דברים מתוחכמים.

3. גוגל סורק גם את כל האתר הזה. אם החיפוש שלו כל כך טוב, היית מוצא דברים באתר גם דרך שם. ניתן גם להגביל חיפוש לאתר מסויים על ידי הוספת site:fresh.co.il לשאילתא. החיפוש שלנו עובד בסדר גמור, למיטב ידיעתי. כשאתה מחפש מילה, אתה מקבל את כל המקומות שהיא מופיעה. האם אתה מחפש את המילים הנכונות? לא בטוח. וכמובן, לא בהכרח ששאלה כבר נענתה בעבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר