לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2011, 16:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
האם אתם בעד הרדמת חסד/ניתוק מהמכשירים לאנשים כן או לא?

אני נגד העניין גם במקרים כמו של אבי כהן, במקרה שיש מוות מוחי, סבתא שלי, שהייתה בתרדמת ונושמת עם מכונה כל הזמן הזה או אריאל שרון,שיש לו נזק מוחי. במקרה של אבי כהן וסבתא שלי הלב שלהם הפסיק לעבוד,אבל כל עוד הם בתרדמת/קומה אסור לדעתי לנתק מהמכשירים או לעשות הרדמת חסד. מדוע? הנימוק שלי הוא כיום אין טיפול או תרופה למצב שלהם,אבל בעתיד יכול להיות ולכן זה לא הומני לקחת לו או לה את החיים, לפני שהגוף נכנע סופית והלב מפסיק לעבוד.
נכון להחזיק אותם בחיים עולה כסף והרבה מאוד וזה לא נותן להם כבוד לחיות בצורה כזאת, אבל מצד שני תרופה או טיפול שאין היום, שיחזיר את אותם אנשים אלינו הופך את העניין למוצדק לדעתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2011, 04:17
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תלוי בגיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האם אתם בעד הרדמת חסד/ניתוק מהמכשירים לאנשים כן או לא?"

כמובן שכאשר נקבע מוות מוחי בכל גיל - יש לנתק אך ורק לאחר שאבריו הבריאים של ה"מת" הושתלו במועמדים מתאימים וחייהם ניצלו.

במקרה שלא נקבע מוות מוחי והחולה מצוי ב"קומה" - אין "למשוך" את ההחיאה המלאכותית מעבר לתקופה סבירה, שתקבע ע"י ועדת מומחים המורכבת מרופאים. כמובן שגם במקרה זה, אם וכאשר תתקבל החלטה על ניתוק, יש לנהוג כפי שחייבים לנהוג במצב של מוות מוחי.
אני מניח שככל שהחולה צעיר יותר ו"בריא" (למעט התרדמת) הצוות הרפואי ימליץ לקיים את ההחיאה למשך תקופה ארוכה. לגבי אדם מבוגר וחולני ההמלצה תהיה לתקופת החיאה קצרה יותר ( עמה ? לרופאים פתרונים).
משפחות שלא תקבלנה את המלצות הרופאים, תאלצנה לפנות את החולה מבית החולים ולהמשיך את ה"טיפול" בביתם ועל חשבונם.
ישן 17-01-2011, 21:17
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תלוי בגיל"

ומה עם התשלום לביטוח לאומי כל חודש, שאותו אדם שילם כל השנים בהן הוא חיי ועבד? על מה בדיוק הוא שילם את הכסף הזה? הכסף הזה נותן לו זכות להיות מחובר למכונה , עד שתהיה תרופה או טיפול או שהגוף שלו יכנע והלב יספיק לעבוד לבד וזאת הדעה שלי מדוע לא לנתק.

אם כל המשפחה רוצה לנתק את הבן, בת, אבא או האימא וזה כולל כל אדם מדרגה ראשונה אישה, בעל, ילדים והורים תלוי מי בקומה או במוות מוחי אחרת אסור לעשות את זה וכן להחזיק ככה אדם גם 50 שנה, אם צריך להשאיר אותו/ה מחובר/ת למכונה, שמחזיקה אותו/ה בחיים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 17-01-2011, 20:08
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האם אתם בעד הרדמת חסד/ניתוק מהמכשירים לאנשים כן או לא?"

החוק מאפשר זאת גם היום בצורה כלשהי.
אני לחלוטין בעד, ולצערי מנסיון.
לצערי כי זה כואב, מאד כואב. אבל כשזו ההחלטה הנכונה לעשות זה באמת חסד.
וועדת שטיינברג היא די מרחיקת לכת בהחלטות ומוסכמות שבה.
אפשר לסיים חיים של חולה לא רק אם הוא מונשם, או נמצא בהגדרת מוות כלשהי.
בתנאי שהחולה אינו מודע למעשיו, לעתים יש לקבל את ההחלטה הקשה הזו של לא להאריך חיים.
לא לחבר חולה למכונות הזנה, או הנשמה זה הרבה יותר קל (עם כמה שזה קשה) מאשר להחליט לנתק אותו אחרי זה.
יש חיים שבאמת אינם חיים, וייתכן שזה בדיוק מה שהיה רוצה החולה אם היה יכול להגיד משהו שמוגדר קביל משפטית.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר