לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2010, 08:05
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אלי ישי, אתה יכול לקנות עולמך בשעה אחת

עכשיו למרות שהבטחת לעמוד בצד, לא להתנגד ולא לתמוך בהקפאה, תמשוך את הזמן וברגע האחרון תעשה סיבוב של 180 מעלות ותגיד לא גדול להקפאה.

זה יזכיר קצת איך ש"ס תרפדו בשעתו את ה"תרגיל המסריח". אבל בגרסה שונה וקולעת ישר לעניין - שמירה על ארץ ישראל.

אלי, תהיה מוכן לשבת על זה בכלא. בדיוק כמו שהיה עם אריה דרעי שאחרי שסיכל את התרגיל המסריח התחילו לכתוב נגדו בעיתון ולחפש נגדו עבירות שונות עד ששמו אותו בכלא.

קשה מאוד להגיד למישהו אחר למסור את חירותו עבור עם ישראל. אני לא יודע איך אני הייתי נוהג במקומך. אבל צריכים להיות מוכנים גם לשבת בכלא עבור פעילות צבורית, ובמיוחד שמדובר בפעילות להצלת ארץ ישראל ועם ישראל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-11-2010 בשעה 08:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2010, 09:05
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אלי ישי הוא המריונטה של הרב יוסף - פניה אליו היא פניה לבטלה האסורה מן התורה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אלי ישי, אתה יכול לקנות עולמך בשעה אחת"

הרב יוסף במיטבו, לפני ש"הורעל" בידי איטרסנטים החושבים תמיד על טובתם האישית, היה בעד שלום, אפילו אם הוא כרוך בויתורים כואבים. הוא באופן עקרוני נגד שפיכת דם צדיקים וחילי ישראל, למעט חיילותיו, הם עדין צדיקים בעיניו. אני תקווה שיתעשת ויקנה את עולמו ויחייב את צאן מרעיתו להצביע בעד צעדים שעשויים לקדם את ההסדר, ההבנה ובעקבותיהם את השלום.

עד כמה שידוע בציבור עד כה, לא דבק רבב באלי ישי. הוא לא עשה כמעשי דרעי, בניזרי וחברי ש"ס אחרים, שלא בחלו למעול בכספי ציבור. אשמתם הוכחה ללא כל ספק וישבו בכלא בגינה. אז מדוע אתה קורא לו לשבת בכלא ?

את מדינת ישראל ועם ישראל חייבים "להציל" מידי אנשים שכמותך, שתוצאת "כוונותיהם הטובות" ( אני מאמין, שאכן כוונותיהם טובות בעיני עצמם), יוליכו את עם ישראל ומדינת ישראל אל עברי פי פחת ועוד יוסיפו דחיפה קלה על מנת שיפלו אל תוכו מבלי יכולת לקום עוד.
ישן 15-11-2010, 09:32
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הנך מנסה לגנוב את השלום
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אלי ישי הוא המריונטה של הרב יוסף - פניה אליו היא פניה לבטלה האסורה מן התורה"

אתה מציג שכאילו הדרך של וויתורים מביאה שלום, בה בשעה שזה מביא לטרור והרס, עד כדי אבדון חס וחלילה.

הבאת מחבלים לארצנו רק הרחיקה את מעט השלום שהיה קודם. ועצירת הבנייה בדרך למדינה של מחבלים זה אסון לא רק למדינת ישראל אלא לכל האזור כולו.

הדרך הנכונה לשלום אמת ובטוח:

ערב (חצי האי ערב) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל!

מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים!

-----------------------------
אחרי שהיהודים עשו הקפאת בנייה בארץ ישראל ל9 חדשים, עכשיו תורם של הערבים לעשות הקפאה של 9 חדשים של בניה בערב הסעודית. ועוד 3 חדשים בשאר מדינות ערב - לעצור שם את הבניה.

אני יכול להבטיח לך, שאם הערבים יעשו את זה, השלום יגיע מייד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
עד כמה שידוע בציבור עד כה, לא דבק רבב באלי ישי. הוא לא עשה כמעשי דרעי, בניזרי וחברי ש"ס אחרים, שלא בחלו למעול בכספי ציבור. אשמתם הוכחה ללא כל ספק וישבו בכלא בגינה. אז מדוע אתה קורא לו לשבת בכלא ?

גם אריה דרעי, כל עוד הלך בתלם של השמאל היה ידוע בצבור שהוא ללא רבב. בעתונים החזיקו עליו חומר מיוחד, שברגע שסטה מדרך השמאלנית, מייד שלפו לו את זה. בארכיונות של העתונים יש להם מידע פרטי על כל אחד. הם שומרים על זה, ומפרסמים מייד אחרי שמישהו סוטה מהדרך שהם מנסים להכתיב לו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-11-2010 בשעה 09:52.
ישן 17-11-2010, 14:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הפצת שנאה ממניעים פוליטיים זה לא משהו חדש
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי כלב שמירה 1 שמתחילה ב "אלי ישי מנהיגה של סיעה מושחתת ושיקוליו אינם ציוניים"

אני לא מאמין שיש בך כזאת שנאה תהומית.

אני פוגש חילוניים בעבודה וברחוב, ולמיטב ידיעתי אין להם שנאה כה תהומית כמו שאתה כותב.

אני מאמין שהפצת השנאה שלך באה ממניעים פוליטיים טהורים. אבל העם אינו פרייר שלך שעל גביו תרעיל את האוויר.

ולגופו של עניין, אלי ישי מבין בצבא לא פחות מאשר עמיר פרץ. ואלי ישי לא היה שר הביטחון. כשעמיר פרץ היה שר הביטחון לא יצאת עם דברי ארס כאלו נגדו. באחוזים - ש"ס קיבלו יותר קולות מהצבא מאשר מרץ או חד"ש. ואולי גם יותר מאשר עבודה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-11-2010 בשעה 14:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר