לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2010, 11:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
באופן תאורטי זה נכון.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "טעות."

באופן מעשי הרשות המקומית תמיד תקפיד כלפי מר וגברת סטונד הרבה יותר נאשר כלפי ' אולמי ישראלה הנסיכה אינרקונטנינטל [עם מזרקת השמפניה של רב המלצרים יעקב מרשמלו] בע"מ]

בעיר אחת שליד ת"א לדוגמא ביקר המבקר ומצא כי העיריה מכרה מגרש לאדם ביודעה כי הוא כבר חתום על חוזה למכירתו של אותו מגרש במחיר כפול... פעם העיריה נתנה לך משהו בחצי מחיר חוץ מדו"ח תנועה?

לא?.. נו זה ברור כי אתה 'עמך' ולא מלון.

לענין חדר ההנצחה לגנדי - אני חושב שבעבור תמורה נאותה היה ראוי שהמלון יסכים לפינת הנצחה. תמיד ניתן גם להציב אנדרטה על המדרכה שמול המלון בלי לשאול את הבעלים ואם רשת דן ממש לא תהיה נחמדה צריך אפילו לתת לתומרקין לעצב את הסבל על כל המשתמע מכך. תוך שבועיים מנהל המלון יתחנן שיקחו את לשכתו ויהפכוה למוזיאון גנדי לדורותיו ובלבד שישלכו משאית לאסוף את ערימת הברזלים המחלידה עם נגיעות עדינות של אדמת חמרה המונחת על המדרכה [הברזלך מסמל את נחישותו והחמרה את אהבתו לאדמת הארץ במקרה ושאלת].

מוזיאון ממש לא צריך להקים לכל אחד. מה שכן צריך לעשות זה לשנות את שמו של מוזיאון ארץ ישראל בת"א למוזיאון א"י ע"ש רחבעם זאבי ואם הקלוצים שהיו שמחים לקרוא למוזיאון על שם ערפאת יתנגדו - להסביר להם שזה לא מוזיאון שכונתי של מקורבים ושמי שמקבל תקציבי מדינה צריך לכבד שר שנרצח בשל תפקדיו הממלכתי ואשר הציל את המוזיאון שלהם מהעברה למחזור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2010, 11:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לפי אותו הגיון צריך להסיר לוחות זכרון ואנדרטאות לקורבנות פיגועים בנתניה ובחוף ת"א
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא נסחפנו? בואו נכיר בכך:..."

זה קצת בעייתי להנציח הנצחת יתר את האיש הטוב שטעותו המדינית הקשה הוליכה לגל טרור נוראי ולהתעלם מקורבנות אותו טרור.

לכן אפשר וצריך תמיד לאזן. אנדרטה לרבין זה טוב ויפה אבל לוח זכרון לגנדי בכניסה למלון הגיוני וטוב שיהיה. ועדי העובדים המפרנסים את המלון לא ידירו רגליהם משם. לפי דפוס ההצבעה בעם להבדיל מדפוסי ההצבעה במערכת וואללה הרי שגנדי אינו 'שנוי במחלוקת' יותר מאשר קיום מדינת ישראל 'שנוי במחלוקת' בעולם. ראוי שנכבד שר בממשלתנו שנפל מכדורי אויב ולא נתפתל בנסיונות לתרץ את הPC שמנסים לכפות עלינו רדיקלים מהסוג שהפגין עם איבר מין זכרי ליד בית דיזנגוף השבוע...

לשפת השינאה ולתרוצים שלהם לא יהא סוף כל עוד אני או אתה נחיה על אדמה זו. שר נרצח ע"י טרוריסטים - שר צריך להיות מונצח בקרבת מקום הרצחו.
ישן 17-10-2010, 12:06
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לפי אותו הגיון צריך להסיר לוחות זכרון ואנדרטאות לקורבנות פיגועים בנתניה ובחוף ת"א"

אין לי בעיה עם גל-עד או שלט בכניסה למלון. הפיכת אחד מחדרי המלון, באמצע המלון, אתר מוזיאוני זו הגזמה. תסכים איתי שיש הבדל בין זה לזה.

ראוי להנציח את גנדי, על כך אין לנו ויכוח. אין לי גם שום התנגדות לקרוא על שמו כיכר מרכזית בירושליים (בהתאמה לכיכר רבין בתל אביב). ראוי גם שיירא על שמו לפחות אגף במוזיאון ישראל.

אני חושב שצריך להנציח את שמו בצורה ריאלית .חדר מלון מוזיאוני זו בדיחה עלובה וניסיון של עיריית ירושליים להסיר מעליה את האחריות להקמה ולתחזוק של אתר ההנצחה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר