לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2010, 02:07
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
עד כמה חנין זועבי יכולה לצחוק עלינו?

http://www.mako.co.il/news-channel2...2af44b21004.htm

אני יודע שכבר דיברו על זה בעבר אבל אחרי שראיתי אותה בקטע באולפן שישי אני כבר לא מסוגל להבין איך אפשר בשידור חי באולפן שישי להגיד כל כל הרבה שקרים בחיוך בגאווה ענקית, להתלונן על זה שאנחנו לא מתייחסים לועדה שהאום לא מתייחס אליה ושמורכבת ממדינות שהמילה זכויות אדם לא קשור אליה כל כך. היא פשוט צוחקת על כל המדינה שלנו ועושה מה שהיא רוצה , היא יודעת בפנים שהיא עושה הכל למען מטרה אחת: לחזק את האויבים מבפנים ומבחוץ למען המטרה שלה להקים את פלסטין השלמה . השאלה מי אשם שהגענו למצב כזה? התקשורת שלא כל כך מוקיעה את ואולי אפילו תומכת? הכנסת שמפחדת להעמיד אותה לדין?.

מאיפה לה יש את האומץ לעשות מה שהיא עושה , האם היא באמת מאמינה שאם התכנית שלה תצליח ופלסטין תשוחרר אז שלטונות ערב שיהיו פה ימליכו אותה למלכה, החמאס יטפח אותה? .

כשאני רואה אותה אני מרגיש כאילו אני בבית שלי לא יכול לדבר איך שאני רוצה אבל השכן ממול בא ועושה מה שהוא רוצה ועדיין כועסים עליי.

חייב לעשות משהו בנידון , זה כבר לא מצחיק .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2010, 14:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כן...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ומה תעשה אם הדיקטטור לא יהיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ומה תעשה אם הדיקטטור לא יהיה שותף לדעה הפוליטית שלך? גם תחשוב שדיקטטורה זה מגניב?

תראה.. המשמעות של מרדף (ולא כמו שעושים עכשיו - אלא כמו בשלטון סטאלין - היא צריכה להיעלם) כלשהוא אחרי הצוררת הזו, הוא ויתור על ערכי הדמוקרטיה.. בין היתר שלילת וסגירת ביהמ"ש העליון (כמוציא אל הפועל של ערכים וחוקים דמוקרטיים) .. ושלילת זכויותיי על כל המשתמע מכך..

(סליחה- אך אם אני מוכן להקריב את חיי למען המולדת, אז קל וחומר את זכויותיי) אז אני מוכן לכך.. באמת ובתמים.

אז נכון שאף פעם לא הייתי במצב שבו סתמו את פי ורדפו ועקבו אחר (ואולי תבוא ותאמר שקל לי להגיד...) אבל אני מוכן לכך ובלבד שהחלאה לא תוכל היא לטעון שאין כאן דמוקרטיה.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 30-09-2010 בשעה 14:17.
ישן 30-09-2010, 14:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה יפה לצטט (ולהתבסס על דוגמאות חיות לכך. ע"ע ברה"מ - ונעזוב שדמוקרטיה אין שם)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "המדינה היא מכשיר לשרת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
המדינה היא מכשיר לשרת את האזרחים. מדינה ששוללת את זכויות האדם של אזרחיה היא מערכת שמביסה את עצמה וברבות הימים תיפול...

נ.ב-
זה אחד המשפטים הכי מטומטמים שקראתי כאן

משפטים בומבסטיים כביכול נאורים ואינטלקטואליים... אבל המציאות חזקה מהכל והמציאות היא שבאמצעות הכלים המשמשים אותך, היא נלחמת נגדך ולצערי מצליחה בכך..

ומה לא ברור במשפט הזה?

קרא אותו מס' פעמים - אם לא תבין, נבוא לקראתך....

ישן 30-09-2010, 18:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא רוצה לקפוץ למסקנות מפורטות.. אבל לילד בשנות העשרים לחייו (?)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "זה לא ממש המשמעות של המשפט,..."

מרדן - כבר אין ערך לדמוקרטיה וניכר שהחירות האישית שלך - בכל מחיר, השוברת כל מסגרת והעוברת כל גבול ולעיתים קרובות על חשבון הזולת, חורה מאוד שיהיו מגבלות.

פה זה לא ארה"ב ולא שווייץ ולעיתים נדמה לי, שעקפנו בסיבוב מבחינת איך אנו כפרט, רואים את הזכויות שלנו ואיפה אנו עומדים כיחידים מול המדינה והחברה..

ישן 30-09-2010, 23:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

עכשיו שמתי לב שהמשפט איננו היגיוני תחבירית.. (דעתי הוסחה..:) )
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ

אז נכון שאף פעם לא הייתי במצב שבו סתמו את פי ורדפו ועקבו אחר (ואולי תבוא ותאמר שקל לי להגיד...) אבל אני מוכן לכך ובלבד שהחלאה לא תוכל היא לטעון שאין כאן דמוקרטיה.

אז נכון שאף פעם לא הייתי במצב שבו סתמו את פי ורדפו ועקבו אחרי (ואולי תבוא ותאמר שקל לי לומר זאת, בגלל שלא חשתי על בשרי רדיפה...)

אבל אני מוכן לכך כדי שהחלאה תוכל לטעון ש"אין כאן דמוקרטיה" (הרי היא טוענת בכל אמצעי תקשורת שהדמוקרטיה היא רק עבור הרוב) וניתן לה סיבה אמיתית לכך..

ישן 30-09-2010, 16:45
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "וכמו שאמרו לך כבר אז, אין דבר..."

תראה אמנם לא צריך פה דיקטטורה אבל חייב לקבל החלטות חשובות מאוד בשביל עתיד המדינה ושנינו יודעים שחייבת להיות פה תמיד דמוקרטיה יהודית כי בלי זה בעתיד המדינה לא תחזיק מעמד.

תראה אותי מפליא בשבם הדמוקרטיה חנין זועבי אומרת אתם אורחים פה ואני פה קבועה, בשם הדמוקרטיה זחלאקה אומר שצפון תל אביב היא שייח מוניס , בשם הדמוקרטיה היינה מדבר בפלאפון לכל הפלסטינים תחת הכיבוש היהודי שהכל בסדר ויום יבוא ופלסטין תשוחרר . אם יהודי ישראלי יעז להתבטא ככה ישר זו גזענות חשוכה ונסיון להכחדת ישות שאף פעם לא הייתה קיימת, למה?

ישן 30-09-2010, 17:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם המחשבה שלי תזיק לך במישרין, נזק לתי הפיך..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "וכמו שאמרו לך כבר אז, אין דבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
וכמו שאמרו לך כבר אז, אין דבר כזה דמוקרטיה עם שילוב של דיקטטורה.
"אני בעד חופש ביטוי מלא לכל מי שחושב כמוני" זה ממש לא דמוקרטיה.

להגדרה העצמית שלך, לזהות שלך לעבר שלך ומכאן גם לעתידך, הרי שזכותך לנקוט בכל אמצעי למנוע ממני את האפשרות הזו - גם בהוצאה להורג.

הגברת חנין משתמשת בזכויות הבסיסיות ביותר (וכן בכלים שניתנו לה - לימודים אקדמאיים ושלל תפקידים במגזר הציבורי) שקיבלה, לקעקע את הזהות שלך(שאני מניח שזהה במרביתה אם לא כולה, לשלי)

והמטרה מקדשת את האמצעים ואם אמנע ממנה לפגוע בי ע"י פגיעה חלקית בעצמי זה גם כשר...

ישן 30-09-2010, 15:43
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "עד כמה חנין זועבי יכולה לצחוק עלינו?"

צריך להגיד את האמת, בלי קשר לפוליטיקה, מדובר באחד האנשים הפחות אינטלגנטים שראיתי, אני חושב שזאת גם הסיבה שהיא משקרת בלי סוף - היא פשוט לא מסוגלת לתת תשובות מנומקות אז היא ממציאה דברים כדי שלא תידרש באמת להסביר את עצמה.

שימו לב לדוגמא לשאלה של יאיר לפיד, הוא נתן לה הכנה טובה מאוד להסביר את דעותיה ואיך היא הגיעה למצב שאלו דעותיה, אם זה היה גדעון לוי, לדוגמא, הוא היה מתמוגג משאלה כזאת, היא פשוט מתחרפנת ומתחילה לזרוק שטויות לאוויר, כי היא לא מסוגלת להתמודד אפילו עם שאלה שהיא קיבלה במתנה.

אותו דבר ראיתי בזמנו עם הראיון שהיה לה עם יונית לוי, יונית לוי קצת הקשתה עליה ואז היא התחילה מיד להילחץ ולזרוק שקרים, יונית לוי עימתה אותה עם השטויות שהיא הרגע אמרה (ואני יודע שיונית לוי לא ניתפסת פה כמגישה הכי ציונית ואפילו היא הייתה המומה מהדברים שנאמרו) ואז היא עברה מיד למצב התגוננות שהתקשורת הציונית כמובן אשמה.

יאמר לטובתה שהיא מצאה את הדרך לקבל הרבה יותר פירסום ממה שהיא ראויה לקבל.

ישן 30-09-2010, 20:07
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "צריך להגיד את האמת, בלי קשר..."

זו היא דרכם של פוליטיקאים, להתחמק מלתת תשובות אמתיות על שאלות שהם נשאלים.
ביבי,ברק וכל שאר החברים גם הם לא עונים על שאלות- כי זה לא משתלם- רק שהם למדו לעשות זאת באלגנטיות,ועבודה פסיכולוגית נקייה שנועדה לטשטש את האוזניים שלנו ולגרום לנו לחשוב ששמענו את מה שרצינו לשמוע.

חנין זועבי יצאה ממערה ועלתה לגדולה בזכות החוקים המפגרים של המדינה (ולא חסרים אנשים טיפשים בכנסת שלנו, מאוד פשוט להיבחר), ובעזרת הדעות הקיצוניות שלה.
אני בטוח שגברת זועבי הייתה משועשעת תחילה, כמוני, מציד המכשפות שהיא עוברת כתוצאה מהאימפוטנציה של כנסת ישראל והממשלה. חבל בשבילה (וטוב בשבילנו) שהיא לא הבינה את הפוטנציאל
המצוי בסיטואציה הנ"ל, במקום למנף את כל הסיפור לטובתה, היא מתנהגת כדג שכרגע משו אותו מן המים אל אוויר העולם החנוק.
אני חושב שמגיע לנו פוליטיקאים יותר חכמים מהגברת זועבי, גם אם מדובר בפוליטיקאים אויבים, בוגדים וכו',
הרמה הזאת של הכלומניקים בכנסת מבישה אפילו מדינות עולם שלישי.
ישן 01-10-2010, 01:32
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
יותר מצחיק שח"כית לא יכולה לדבר עברית ברור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "עד כמה חנין זועבי יכולה לצחוק עלינו?"

יותר מעצבן מכך שהיא סותרת את עצמה בלי סוף ובעיקר מדברת הרבה שטויות
לדוגמא,היא תוענת שלא היתה להם תוכנית להתקיף את החיילים אוקי תאמינו לה או שאתם יכולים להאמין לתעוד הצילומי שאומר אחרת,יותר מעצבן הוא הדיקלום הבילתי פוסק להתקיף ספינה במים בין לאומיים=עברה על החוק הבין לאומי זועבי מוסיפה בלי בושה זה הוא האל"ף בי"ת של החוק הבין לאומי באמת שנמעס לי לחזור על אותם ציטוטים
מתוך אמנת סן רמו:
ציטוט:
98. Merchant vessels believed on reasonable grounds to be breaching a blockade may be captured. Merchant vessels which, after prior warning, clearly resist capture may be attacked.

מתוך מדריך המפקדים של חיל הים האמריקאי
ציטוט:
"Breach of blockade is the passage of a vessel or aircraft through a
blockade without special entry or exit authorization from the blockading
belligerent. Attempted breach of blockade occures from the time a vessel or
aircraft leaves a port or airfield with the intention of avading the
blockade....It is immaterial that the vessel or aircraft is at the time of
interception bound for neutral territory, if its ultimate destination is the
blockaded area".

מתסכל באופן מטריד אף אחד לא יכול לדחוף להם את המסמכים האלה לפה ולהשתיק אותם סוף סוף?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר