לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2010, 18:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בוקר טוב לך, על שגילית איך עובדת שביתה: הפעלת לחץ על המעסיק באמצעות פגיעה בלקוחותיו.."

ולכן אתם מצדיקים פגיעה באלפי אנשים ובמיוחד באותה נכה מרוסיה, שמרותקת למיטה בגלל אותה תאונה? יותר מזה הזמינו לה מטוס מיוחד מרוסיה מותאם למצבה ובעלה היה בשדה התעופה עם כל המזודות מוכנות, כאשר הבית חולים סיעודי בו הייתה בארץ בלוי רופאה מהשגרירות הרוסית, כבר הכינו אותה למסע חזרה לרוסיה. תקרא את הכתבה, מה היה צריך לעשות כדי להכין אותה למסע חזרה הביתה ותבין כמה העובדים האלה חסרי רגישות בכלל.

אתה יודע מה תעצור את האלפי אנשים שיכולים ללכת עם השביתה, אבל למה לעשות זאת לנכה, שלא עשתה לאותם עובדים כלום וסובלת מכאבים? האישה הזאת אחרי הכל הייתה אמורה לעזור לקדם את התיירות לארץ ולא עשתה למדינה שלנו נזק. עכשיו מה אתה חושב היא תגיד על ישראל ברוסיה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2010, 20:21

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Inigo שמתחילה ב "אני לא מכיר את המקרה המדובר,"

בבקשה תקרא איזה סיפור כואב:
ציטוט:
"בעלי נמצא בשדה התעופה עם המזוודות מהבוקר, ואני שוכבת כאן במיטה עם הבגדים והנעליים", היא סיפרה ל-ynet. "אסור לי לקום מהמיטה ואני גם לא מסוגלת כי אני משותקת. עכשיו, אחרי שיורידו שוב ממני את הבגדים, אני אצטרך לקחת עוד תרופות, כי כל הגוף נורא כואב".

קישור לסיפור המלא
קישור 2 לעניין

העובדים הזרים והילדים הלא חוקיים שלהם והמהגרים הלא חוקיים מאפריקה קיבלו יחס יותר טוב ממנה! אותם צריך לגרש בלי רחמים מהמדינה, אבל זאת אישה,, שהגיעה לארץ באופן חוקי והייתה אמורה לעודד תיירות לארץ בכלל וכזה יחס העובדים בנמל נותנים לה? בושה ואות קלון על אותם עובדים של נמל התעופה!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-09-2010, 21:58
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מאיפה אתה יודע? הנושא הזה רץ כבר למעלה משנתיים..
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז כדאי שאבהיר. התנגדותי לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אז כדאי שאבהיר. התנגדותי לא הייתה לזכות השביתה עצמה אלא לאופן ביצוע השביתה הספציפית אתמול למרות שלא כלו כל הקיצין.

אם היו הולכים לבג"ץ, תובעים את הרשות, לא יודע מה, וכלום לא היה הולך, זה היה עניין אחר.

כנראה שכל הדרכים שפירטת לעיל לא הולך. (שוב, אני לא מתיימר להבין בדקדוקי העניין)

ישן 14-09-2010, 21:53

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תראה, אני לא חלק מהסיפור ולא בקיא בפרטים, וסיפורו של אביך בוודאי שרלוונטי"

תשמע אורי פגיעה בנכים וחולים, שהם אזרחים או תיירים שומרי חוק, זאת נקודה רגישה אצלי מאוד וכן העובדים של נמל התעופה היו צריכים לתת לאישה הזאת לעזוב את הארץ עם בעלה בכבוד, כי המשפחה הזאת עברה מספיק בישראל והם זכאים למינימום כבוד מכולנו, אם לא יותר מזה.

ול MS_Rogue
אתה צודק אף אחד לא יחזיר לאותם אנשים את הכסף כנראה בניגוד לעובדי נמל התעופה, שזכו כנראה בכסף עקב השביתה שלהם בלי לפנות קודם לדרכים אחרות קודם לפני שביתה.

ישן 14-09-2010, 23:54
צלמית המשתמש של רועי AZ

עבודי הרשות זכו בפרנסה שלהם..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשמע אורי פגיעה בנכים וחולים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אתה צודק אף אחד לא יחזיר לאותם אנשים את הכסף כנראה בניגוד לעובדי נמל התעופה, שזכו כנראה בכסף עקב השביתה שלהם בלי לפנות קודם לדרכים אחרות קודם לפני שביתה.

אתם יכולים להמשיך ולהתחפר בתירוץ כמה רע נעשה לאחרים (אני בטוח שאנשים סבלו) - אבל היי, ככה זה במקצוע התיירות רווי העליות ומורדות - הרבה מרוויחים ולעיתים גם מפסידים..

ראה - יש עובדה אחת מוצקה בשטח והיא כזו - את ההסכם הזה יכלו לסגור (וכבר סגרו והיה מי שחזר בו) ללא דקה של שביתה.

בפועל פרצה השביתה, נמשכה כשמונה שעות, ובסוף ההסכם הזה הושג. חבל רק שבצורה הזו.

ישן 14-09-2010, 20:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל ומי בדיוק ינהל ויריץ את שדה התעופה עכשיו?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "צריך היה לזרוק את כל העובדים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
צריך היה לזרוק את כל העובדים האלה הביתה. לא מספיק הם מקבלים שכר גדול ועוד דורשים עוד? חוצפה מדרגה ראשונה!
.

צ'מע אני מרוויח 15 אלף שקל לחודש.. איך אפשר לגמור כך את החודש?

ישן 14-09-2010, 21:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

סורי שגרמתי לך לכתוב הרבה ולהוציא קצת קיטור...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אתה לא מצליח לגמור את החודש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
אתה לא מצליח לגמור את החודש עם 15K? באמת רחמים....
רוב האנשים בסביבתי לא מרוויחים 15K, ועדיין מצליחים לגמור את החודש. אתן לך דוגמה קיצונית:
עובד איתי אדם, שמרוויח כ-5000 ש"ח בחודש, אשתו מורה (כלומר, משכורות שניהם יחד לא מגיעות ל-15K)
ויש לו ארבעה ילדים בבית. ותתפלא - אבל הוא חי בסדר גמור...
15000 שכר (ואם אני לא טועה אתה בחור צעיר, ודאי שצעיר ממני) אינה סיבה להלין על דבר...

אבל זה היה בציניות..

ואני צעיר ממך בשנה וחמישה חודשים (שלושים לפני כמה ימים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר