לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2010, 10:37
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא מדור הפלמ"ח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "חיילי שייטת 13 ולוחמיה קיבלו הוראה: סוגרים את הפייסבוק"

אבל "בזמני", שהיה רק עשור לפני הנוכחי (אם לוקחים בחשבון ש 2010 היא האחרונה בעשור הראשון של האלף הזה), אנשי שייטת, או אפילו "נפלים" של היחידה באמת ובתמים מיעטו לפטפט על מעשיהם, ורובם היו אנשים צנועים למדי, או שפשוט לא דיברו על הנושא. העובדה שלוחמים ביחידה "רצינית" כזאת נוהגים דרך קבע לפטפט ברשתות חברתיות על השירות המבצעי לא מדאיגה אותי בגלל הפרצה בבטחון השדה, אלא משום שברמה האישית זה מעיד, לטעמי, על ירידה ברף הבגרות האישית. ולפני שיקפצו עלי ויגידו ש"אני מהדור שלא מבין מה מקומו של הפייסבוק" אני אענה שאם "בזמני" היה יותר קל לפטפט ו"לצאת מזה בלי נזק" מאשר היום, ועדיין אנשים מיעטו לדבר, זה אומר עליהם משהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2010, 12:31
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בכוונה לא נכנסתי לחורים ברשת בטחון המידע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "גם אני לא מדור הפלמ"ח, אבל כנראה יותר "ווינטאג'" ממך :)"

זו כבר בעיה אחרת/נוספת. העניין לא אני "נדבקתי" היה עצם העובדה שיותר ויותר אנשי יחידות "שושו" מרגישים צורך "לחלוק" פרטים על עניינים כאלה: לא שאני לא זוכר פטפטנים, כולל אנשים ששמעתי באוטובוס מק"ש לת"א מדברים על מבצעים מתוכננים לשבוע הבא - מבצעים שאכן התקיימו - אבל אני זוכר שהרוב המוחלט היו בעלי מספיק בטחון כדי להיות "אלה שהיו שם" בלי הדחף "לספר לחבר'ה". עניין הצורך "לספר לחבר'ה" הוא מובן עבור רוב בני האדם, אבל הריסון, ויותר מכך: הבטחון העצמי - שאמורים למנוע ממך לעשות זאת, הן תכונות ששחקיה בהן היא מסוכנת ביחידות כאלה, משום שהיא מעידה גם על ירידה באיכות התכונות האחרות הדרושות למצויינות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר