לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2010, 23:59
  Cold Weather Cold Weather אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.09
בעיות בבית והשפעתן על השירות הצבאי

שלום רב !
אני כרגע נמצא בטירונות 02 בטכני וזאת לאחר שעברתי משריון. הסיבה לכך הינה שלאחר שדיברתי עם מספר מפקדים ,המ"מ, המ"פ, והמג"ד בקשר לבעיות שיש לי בבית הציעו לי לצאת מהצבא אבל בחרתי להישאר ולכן העבירו אותי מקרבי.

היתי רוצה לפרט מהן הבעיות שקיימות אצלי בבית ואילו תפקידים אני אוכל לקבל בצבא, כולל תנאי שירות שיעזרו לי :

מסיום הלימודים אני דחיתי את הגיוס שלי בשנתיים בכדיי לעבוד ולעזור בבית שלי, במקביל נולדו לי שתיי אחיות ולכן כדיי לעזור בבית ביום לאמא שלי הייתי עובד רק לילות, כולל סופי שבוע (מעט מאוד החיים שהיו לי). אני אציין רק שאני עובד כבר מכיתה י" בכדיי לעזור בבית. סבתא שלי חלתה בסרטן לפניי שנה וחצי והטיפול בה מחייב שיהיה איתה בן אדם כל הזמן, בבוקר זו דודה שלי ובצהריים אמא שלי כאשר אני שומר על האחיות שלי (אמא שלי לא יכולה לקחת את האחיות שלי יחד איתה משום שזה מסוכן בשבילן להסתובב ליד סבתא שלי עקב שלל סיבות). ניסיתי לדחות כמה שיכולתי וביקשתי להגיע לקרבי (אני אציין שאני מורעל קרבי ורציתי קרבי מאז ומעולם) בשבועיים הראשונים בשריון הבנתי שהנחיצות שלי בבית גדולה ולכן דיברתי עם כמה אנשים שרק יכולתי וההמלצה שלהם היתה לצאת מהצבא או להשיג תפקיד שיתאים למצב שלי. הטיפול בסבתא שלי שזה כולל תרופות, נסיעות לבית החולים, הקרנות וכדומה ממומנות חלקן על ידי. כמו כן גם קניית מצרכים, תשלומיי חשבונות ושכר דירה גם חלקם לעתים משולמים על ידי. בימי חמישי כשסבתא שלי מגיעה לביה"ח בשביל הטיפול שלה שלעתים גם נמתח ליום שישי ושבת אני נמצא איתה בכדיי שאמא שלי ודודה שלי יוכלו לנוח, זה קושי מנטלי עצום עבורן והייתי רוצה כמה שיותר להוריד את הלחץ מהן.

הייתי רוצה לדעת מה עליי לעשות, איזה תפקידים אני יכול לקבל, מהם תנאי השירות שלהם אני זכאי, גודל תשמ"ש וכדומה?

אני נמצא רק בתחילת הטירונות ולכן זה קריטי שאני אדע כמה שאני יכול.

נ.ב . אני רק רוצה לציין שבחרתי להישאר בצבא כדיי שבעתיד, גם אם תישאר לי שנה בצבא, אני אוכל להגיע לקרבי, זה חשוב בשבילי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2010, 17:11

תודה רבה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cold Weather שמתחילה ב "בעיות בבית והשפעתן על השירות הצבאי"

שיחררו אותי אתמול בערב כדיי שאוכל לקחת את סבתא שלי לבית חולים.

אז ככה, דיברתי עם המש"קית ת"ש והיא אמרה לי שחוץ מ-120 שקל לחוגר בכל חודש בשביל לקנות מוצריי מזון אני לא יכול לקבל שום דבר משום שחבר של אמא שלי מרוויח יותר מ5000 ש"ח, שנבלעים גם ככה בגלל חובות גדולים. ציינתי לה שאני קונה תרופות לסבתא שלי ולפעמים גם אוכל הביתה וכדומה אבל בגלל עניין המשכורת אי-אפשר אפילו לפתוח תיק ת"ש. היא ציינה שאני אוכל להוציא אישור עבודה ביחידה שאליה אני אגיע ותנאים כמו קל"ב ויומיות אני אוכל לקבל אך ורק מהקצין מיון.

יותר דחוף בשבילי זה שבתום הטירונות אני לא אהיה מסופח לקורסים, אלא שאני אצא מהטכני, אראה קצין מיון ואקבל את אותם התנאים. ברגע שיהיו לי אותם התנאים את כל השאר לא תהיה בעיה בשבילי לסדר העניין הוא איך אני יוצא משם כי הבנתי שזה יכול לקחת זמן וזה אין לי.

כל הצעה תתקבל בברכה

נערך לאחרונה ע"י Cold Weather בתאריך 08-04-2010 בשעה 17:13.
ישן 11-04-2010, 00:43

הצרות לא מפסיקות ליפול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cold Weather שמתחילה ב "בעיות בבית והשפעתן על השירות הצבאי"

פיטרו את חבר של אמא שלי השבוע, החברה שלו הפסידה שתיי פרוייקטים והם חייבים להצטמצם עכשיו כבר בטח שאין לי ברירה אלא לצאת מהטכני ולקבל את התנאים שאני צריך.

אחריי עיון שערכתי על תפקידים מסויימים מצאתי שיש תפקיד 5-9 יומיות שזה מאבטחיי מתקנים, טבחים ועובדיי רס"ר. דיברתי עם כמה אנשים והם אמרו שמבין השלושה עדיף להיות עובד רס"ר אז ברצוני לשאול מה עובדיי רס"ר עושים, מתיי בדר"כ הם יוצאים, האם אני צריך להוריד פרופיל (אני מעדיף שלא כי זה יפגע בי אם אני ארצה להגיע לקרבי בעתיד). כרגע זו האופציה היחידה שמותירה לי לצאת ולעבוד ולהיות בבית כשצריכים אותי.

זה מכניס בי עצב עמוק על כך שאני במצב הזה כבר אלוהים יודע כמה זמן, הצרות ממשיכות ליפול עליי ובעיקר על המשפחה שלי וזה מחייב אותי לפעול כפי שאני פועל. אני מתנצל על החפירה אבל אני לא רוצה להראות כאדם שעושה הטבות לעצמו, אני בחיים שלי לא דמיינתי , אפילו במצב הקשה ביותר, שאני אצטרך לבחור בלהיות עובד רס"ר כדיי לעזור בבית.

תודה רבה למי שעונה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר