לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2010, 17:48
  haay1 haay1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.08
שאלון רפואי לגיבוש צנחנים

שלום חברים,
קיבלתי זימון לגיבוש צנחנים/דובדבן ב8.4 כן, יום חמישי הקרוב.
איתו קיבלתי את השאלון הרפואי שצריך למלותו ולהביאו לגיבוש - וכאן מתחילה הבעיה, לצערי.

יש לי פרופיל 97, אך עם כמה סעיפים (5 במספר) שאחד מהם הוא זה - אנזמה של אסטמה בהפוגה קלינית של 3 שנים לפחות,ללא הפרעה תיקפודית.

אני בטוח שחלקכם מכיר את הסעיף הזה, בקשר לשאר הסעיפים זה לא רלוונטי לנושא הנ"ל. לא יודע איך אך אני שמח על כך החליטו להביא לי פרופיל 97.

יום סיירות לצערי לא הצלחתי לקבל עקב אותו סעיף ספציפי, הם (מדור סיירות) דרשו ממני ללכת לעשות מבחן תגר מאמץ לריאות אשר הראה שאני בריא בכל המובנים, הצגתי להם אותו והם החליטו שזה לא מספיק למרות שהבדיקה הוכיחה שאין לי בעיות עם מאמץ.
אז הם שלחו אותי לעשות בדיקת תגר מטאכולין, שבו בעצם מחדירים לך בנשימה חומר שמגרה את תפקודי הריאה(נפח) והבדיקה הזאת הכן הראתה שיש לי ליקוי אמנם מזערי אך עדיין ישנו ליקוי בתיפקודי הריאות משמע -אסטמה (מזערית).
לא שלחתי את תוצאות הבדיקות חזרה למדור סיירות כי ידעתי שיועיל זה לא, הם פשוט יודיעו לי שזה בלתי אפשרי לקבל יום סיירות במצב כזה ובנוסף פחדתי שמא יורידו לי פרופיל, שמעתי לא פעם ולא פעמים שהורידו למלשב"ים פרופיל לאחר בדיקות כאלו ל72 או 64 בעיקר בגלל האסטמה.
(מדור סיירות מתקשר אלי פעם בחודש ושואל אותי מה עם הבדיקה, עד כמה שזה נישמע הזוי הם מנדנדים לי בקשר ליום סיירות)

לפני כשבועיים קיבלתי את הזימון לגיבוש צנחנים ואת השאלון הרפואי שאותו הייתי (ואני מדגיש את ה"הייתי") צריך למלות, אך עדיין לא מילאתי עקב הדילמה שלי מה אני עושה שם עם סעיף ספיציפי שניקרא "בעיות נשימה (כולל אסטמה)".

אני צריך לכתוב שאני כן סובל מהמצב? אני בטוח שאם אני רושם אין לי טעם ללכת לגיבוש כי יחזירו אותי הבייתה, לידיתכם אני חניך במכינה קדם צבאית ובכלל היתאמנתי 4 שנים באיגרוף תאילנדי - אף פעם לא היה לי התקף או שום תסמין כזה או אחר של האסטמה , זה לא הפריע לי מעולם גם לא במאמץ פיזי מרובה וממושך. הסעיף הזה שיש לי הוא בגלל שפעם בגיל 8 היה לי קצת קשה לנשום עקב אלרגיות שהיו לי באביב והיו צריכים לעשות לי אנלציות, מאז כלום.

הדילמה שלי היא, האם לרשום שם את עניין האסטמה, או להשאיר את הסעיף ריק משמע אני בריא.יש לי רופא שאני יכול להגיד לו מה לרשום, אז זה נישאר פה להחלטתי.
השאלה היא כאילו מה יש להם את הדף מול העיניים ובטוח יש להם גם את הסעיפים שיש לי, אז אם הם יראו סעיף שקשור לאסטמה אבל בעצם לא רשום כלום בדף מה יקרה? פאק באמינות? בבקשה תייעצו לי ואל תגידו לי, בבקשה תשובות רציניות כלל האפשר,

בתודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר