לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2010, 20:58
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
כללי כמה מילים לחברי הפורום (הוותיקים והחדשים)

ערב טוב לכולם,

אכן, אנחנו פורום של כתיבה וספרות, אנשים וותקיים וחדשים מפרסמים יצירות (שירה או קטעים), וכמובן שכולנו מצפים לתגובה או דעה בונה, ומצפים מעל ומעבר למה שיש.

קודם כול (ולצערי הרב) הקהילה שלנו היא קטנה יחסית, ובכללי האנשים שגולשים בה (כמוני וכמו אחרים) הם בוגרים שיש להם הרבה מחויבות, עבודה \ לימודים \ חברים וכו'...
ולכן לפמעים יש תקופה של יובש בתגובות, אני בעצמי מתקשה למצוא זמן לכתיבה עצמה, אז תדמיינו מה עם לקרוא יצירות ולהגיב עליהן.

לכן אבקש מאנשים שיהיו סבלניים, אנשים עסוקים, ותאמינו לי שהם רוצים להגיב (כמוני) אבל אין זה אפשרי (שילוב של עבודה ולימודים הם טיים-קיילר קטלני)

בנוסף לדעתי הבמה שנתנת לנו בפורום היא לא רק כדי לקבל דעות או מחמאות, אלא להציג את עצמנו, את הסופר שבנו.

אני מכבד ויודע עד כמה (במידה מסוימת) מעליב שלא מקבלים תגובות על יצירה, אבל צריך להתחשב.

לכן אני מקווה שחברי הפורום הנכבדים יבינו את העניין, ויתגברו על כך.

דבר אחרון (וזאת תופעה שמרגזיה אותי מעט): כותבים (שמפרסמים יצירה) ואז אחרי שהם מקבלים תגובות הם נעלמים - אנשים השקיעו זמן, קראו והגיבו ליצירה שלכם - לפחות תהיו אדיבים ותודו להם על כך אם אין בפיכם משהו יותר הולם.

ערב טוב לכולם,
כולי תקווה שזה יסדיר אי הנחות שהיית, ותגרום לכך שלא תהייה.
אמיל.
חזרה לפורום
ישן 17-03-2010, 21:34
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "כמה מילים לחברי הפורום (הוותיקים והחדשים)"

מצטרף לדברים שנאמרו כאן מעלי.
אני חושב שאם כל אחד מאיתנו שמפרסם משהו משלו כאן - יגיב
(וזה מספיק לומר אם אהבתי/לא אהבתי, ולנסות לומר למה) על פוסט אחד או יותר,
כולנו נוכל לחוות את הסיפוק של לקבל תגובה על משהו שפרסמנו.

לצערי הרבה קורה שאנשים מפרסמים פה ולא מקבלים תגובות - למרות שהרבה צופים ביצירה.
אני חושב שאם מישהו חדש מפרסם פה ולא מקבל פידבק מאף אחד זה יכול לגרום לו לא לרצות להמשיך לשתף אותנו.

ציטוט:
בנוסף לדעתי הבמה שנתנת לנו בפורום היא לא רק כדי לקבל דעות או מחמאות, אלא להציג את עצמנו, את הסופר שבנו.
אני מסכים חלקית עם מה שסימן אמר.

לדעתי הפורום הוא במה חשובה לשיתוף של חומרים, אבל ככזו הכרחי לקבל ביקורת, לאו דווקא אוהדת (לא צריך לקטול, אבל בצורה בונה) -מה היה טוב ומה לא.
בלי ביקורת - קשה עד בלתי אפשרי לדעת איך אחרים מבינים את הטקסט, למה הם מתחברים, איזו צורת כתיבה טובה יותר, מאיזו נק' מבט לכתוב - ועוד הרבה הרבה נושאים חשובים אחרים.

ועם זאת, אני יודע שהרבה נהנים רק לצפות בפורום - וגם זה יפה (ככה אני התחלתי).

לסיכום,
אם כל אחד מאיתנו יחשוב לרגע איך הוא יכול לעזור למישהו אחר - ע"י מתן פידבק,
שזה הכלי הכי טוב להשתפר (לדעתי) - כולנו נרוויח בגדול והפורום ישגשג.

שנמשיך להיות פורום איכותי, תמיד נהנה לקרוא את שפרסמתם,
marin

חזרה לפורום
ישן 26-03-2010, 10:00
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "כמה מילים לחברי הפורום (הוותיקים והחדשים)"

היי אמיל,

הנקודות שהעלת הן בהחלט חשובות ומבהירות את מה שרבים בפורום כאן (לצערי) צריכים להתמודד איתו: העלאת יצירות ולראות כיצד הן מעלות אבק בעוד אף אחד לא מגיב. אני בעצמי מכיר את הבעיה.

כמו כן לאנס העלה גם את עניין הפרסום של הפורום ואחרים את העמדה בנוגע לחוסר הפופלאריות של הפורום, עניין שאולי ניתן להצביעו להירקבות תרבותית אך אין להתכחש לעובדה שגם חוסר הפעילות של הפורום משפיעה על הפרסום שלו.

לבסוף, אני רואה בהתנהלות שלי כרגע כמנהל כלא מספיקה ולא ראויה לפורום הזה- כמעט ונעלמתי מהפורומים ואני כרגע שוקל את כל החלופות האפשרויות בשביל להזרים דם חדש לפורום.

בתקווה שהפורום יפרח שוב ובברכת חג שמח,
הקרדינל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר