לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2010, 16:31
  משתמש זכר Idan_Ts Idan_Ts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "דבר ראשון, תקח נשימה עמוקה,..."

טוב אז קודם כל היה לי כל כך רע בחודשיים האלה בצבא בגלל שהייתי בטירונות ובשבוע מיונים וכל הזמן הייתי יוצא הביתה רק שישי-שבת או לפעמים חמשוש

עכשיו הוציאו אותי מהטכני בגלל שהייתה לי וועדה ואמרתי להם שאני פשוט חייב אבל חייב יומיות.

וכששלחו אותי ליממ ציפיתי לראות קצין מיון שיתן לי תפקיד כמו עובד כללי או משהו בסגנון ושיהיה קרוב לבית.

ומה עכשיו? אני לא יודע מה הם מתכננים בשבילי בכלל. יכולים לשלוח אותי לכל מקום שבא להם כי אין לי ת"ש והדבר היחיד שיש לי זה קה"ס 41 שזה לא נותן כלום.

מה אם ישלחו אותי לחייל חימוש או משטרה צבאית או משהו כזה? מה אני אמור לעשות? זה כמו להתגייס עכשיו מחדש ושאני לא יודע אפילו לאיפה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2010, 16:47
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "טוב אז קודם כל היה לי כל כך..."

דבר ראשון, אם עברת טירונות אז לא תצטרך לעבור אותה שוב, רק הכשרות מסוימות של המקום אליו אתה מגיע... דבר שני, מה אתה מצפה? להגיד שאתה חייב יומיות בלי שום סיבה (געגועים הביתה זה לא סיבה), ולצפות שיתנו לך את זה ישר? אבל אני שואל, מה יקרה אם לא יהיו לך יומיות? יתהפך העולם? מישהו ימות? רק בהכשרות היציאות הם שושים, אח"כ בד"כ הם חמשושים קבועים (ככה אני מכיר מחברים שלי שהתגייסו לג'וב), שאלה נחשבות יציאות מעולות בצבא...
אני יודע שאם אזכיר את זה רק תגיד: מה זה קשור? אני לא קרבי ולא נעליים , אז אם כבר ג'וב אז עד הסוף" אבל אני חייב להגיד שיש חיילים רבים שרואים את הבית פעם ב3 שבועות לשלושה ימים (וגם אז הם לא מתלוננים, לא יותר מדי לפחות), אז קח דברים בפרופורציה...
ישן 15-03-2010, 17:19
  Alekstan Alekstan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "כבר ראיתי קב"ן 3 פעמים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Idan_Ts
כבר ראיתי קב"ן 3 פעמים והמליצו לי על יציאות טובות הביתה

עכשיו אני לא רק לחוץ מהיציאות אני לחוץ שיגידו לי ללכת לשרת בחייל חימוש או משהו כזה.. בכלל מותר להם להוציא אותי מחייל אחד והלעביר אותי לחייל אחר? בלי אישור שלי?

וזה לא רק געגועים הביתה, תאמין לי זה הרבה יותר. אני לא נרדם בלילות אני בקושי אוכל משהו יש לי לפעמים סיוטים בלילה (משהו שלא היה לי לפני שהתגייסתי).. אין לי מצב רוח לכלום כשאני בא הביתה.

בלי אישור שלך? למה שיבקשו אישור שלך?
אני לא אגיב לגבי המצב הנפשי שלך כי אני לא פסיכולוג וזה לא ענייני, אבל לפי מה שאני מבין יכולים לעשות איתך כל דבר שהפרופיל שלך מאפשר ולהגבלות של קה"ס 41 סך הכל אומר שתשרת בבסיס עורפי.

הקצין מיון יכול לעשות מה שהוא רוצה איתך, נסה להסביר לו את הבעיות שלך ואם יש לך את ההמלצות של הקפ"ס כתובות...
ישן 15-03-2010, 17:22
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
די עצוב לי, בגללך. וחבל.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "כבר ראיתי קב"ן 3 פעמים..."

עשינו מאמצים לעזור לך ולכוון אותך. ננעלת על נושא היציאות.

הרי לא יעזור כלום - אתה בצבא ובצבא נשארים בבסיס. גם אם לך קשה. היית יכול לקבל תפקיד טוב של חשמלאי רכב. היית יכול אולי להיות בבסיס ליד הבית. גם אם היית מקבל בסיס רחוק, ייתכן שבהמשך היו מעבירים אותך. שלא לדבר על התנאים הטובים בבסיסי חיל האוויר.
אבל מה, לא בוכים על חלב שנשפך.
אתה חייב לאסוף את עצמך ולהתמודד. כי הרי אתה צריך לשרת.

אז נסה להוציא את המיץ מהלימון. חשוב טוב על מה שמציעים לך. לא. הם לא חייבים להתייעץ איתך לפני שהם מעבירים אותך חיל. "הם" יכולים לעשות עוד הרבה דברים בלי להתייעץ איתך. הדרך הנכונה שלך צריכה להיות הקשבה להצעות, גילוי פתיחות והתייעצות עם אדם מבוגר שמכיר אותך ויש לו זמן בשבילך בארבע עיניים.
השתדל לא לדחות כל מה שמציעים ואל תבדוק רק את היציאות. כמו שכבר אמרתי כאן בפורום - אתה יכול ליפול על יופי של יציאות, אבל תפקיד חרא, עם חברים לעבודה מגעילים וכאשר תגיע שעה לחזור לבסיס - בכל לא תרצה לחזור.
מצד שני - אתה יכול לקבל תפקיד עם יציאות לא משהו, אבל תצבור לך יופי של חברים ותשמח לחזור מחופשה לבסיס, כי תתגעגע לחברים. אז מה עדיף?

והעיקר, לא לפחד כלל.

ישן 15-03-2010, 19:28
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "כמו שאמרתי היציאות זה הדבר..."

מה שיציעו לך זה כנראה את אותם תפקידים שהצבא מציע לאנשים שהוא לא רוצה לבזבז עליהם הקצאה לקורס (כבר שרפת הקצאה שקיבלת לקורס מעולה של חשמלאי רכב). שזה אומר מגוון תפקיד (זו לא שגיאה) בחיל הכללי.

לבקש תמיד אפשר, וסיכוי שיסכימו תמיד קיים. אבל אף אחד בפורום, גם לא אני ולא YHS (אפילו שאם תחבר את הפז"ם של שנינו בסדיר ומילואים ביחד יצא לך רס"ב שמן עם שפם וערגליות) לא יכול להבטיח לך שום דבר. מהיכרותי המגוונת את המערכת הצבאית אני רק יכול להגיד שאם אתה בא בגישה לחוצה ולוחמנית, אתה משיג פחות מאשר אם אתה בא בגישה רגועה.

אז תנשום עמוק, תתאמן מול הראי בלהסביר לאט כדי שקצין המיון יבין מהר, וכשאתה מגיע לפגישה איתו תנסה לדמיין שאתה בדייט או משהו.

ישן 15-03-2010, 20:38
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אתה בבית?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "אני יודע שאתה לא יודע, אבל..."

תתקשר לחבר ותלכו לאכול גלידה. תתקרר קצת.

מה יעלה ומה יוריד אם ניק עלום שם (ויסלחו לי כולם) יכתוב לך היום שיש אפשרות שמחר קצין המיון ייתן לך "א" או "ב"? מישהו כאן קצין מיון? מישהו כאן יודע אם בכלל צריכים כעת "עובד כללי" בקריה או בתל השומר?
חכה עד מחר ותדע הכי טוב. תמיד "יש אפשרות". אז מה? יש גם אפשרות שלא. זה עוזר לך?

תאכל גלידה בינתיים. אולי גם תחשוב איך אתה רואה את עידן בעוד 5 שנים. מה הוא עושה בחיים שלו ואיך הוא מסתכל אחורה, על השרות הצבאי שלו. עד איזה גיל אפשר לפחד?

סליחה, אבל לדעתי אתה סתם חופר פה.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 15-03-2010 בשעה 20:40.
ישן 15-03-2010, 23:43
  Inigo Inigo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.09
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Idan_Ts שמתחילה ב "אני יודע שאני חופר אבל זה רק..."

יכול להיות שכן, יכול להיות שלא, מה שבטוח אולי - וגם זה בספק.

ובנימה יותר רצינית: אני יודע שכבר ניסו להסביר לך את זה באשכולות קודמים, אבל תרשה לי להוסיף לך טיפ שאם תספיק לקרוא אותו בבוקר, אולי עוד יציל לך את השירות: אם תתעקש ותתעקש ותתעקש על יומיות, זה עלול לבוא לך בהפוכה: יגידו לך - אוקי, קח יומיות! - אבל זה יהיה 90 ק"מ מהבית. אתה אפילו לא מצליח לדמיין כמה זה נורא לעשות יומיות 90 ק"מ מהבית, שאתה יוצא כל יום מהבית ב-6 בבוקר וחוזר ב-9 בערב.

אל תהיה נעול על "אני רוצה יומיות, לא לסגור אף פעם, לראות את הבית כל יום". תהיה קצת יותר גמיש מזה. אולי עדיף לך לסגור מדי פעם, לעשות לילות פה ושם, אבל לקבל תפקיד שתוכל "לשרוד" בו 3 שנים (ואני הס מלהזכיר מילים כמו "משמעותי", "תורם", ו"ציונות", שכנראה חסרות חשיבות בעינך)

להעביר 3 שנים בתור עובד רס"ר שכל היום יושב במשרד ומחכה שהשעון יכה 17:00 זה סיוט שרק אחרי שתהיה בו (או תראה אחרים עוברים אותו) תבין.

נערך לאחרונה ע"י Inigo בתאריך 15-03-2010 בשעה 23:46.
ישן 16-03-2010, 12:05
  משתמש זכר Idan_Ts Idan_Ts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Inigo שמתחילה ב "מה אני אגיד לך, תפקיד מרתק."

ל-mt999, לא ביקשתי את זה פשוט לא הייתה לי ממש ברירה אחרת זה או זה או שב"ס או טכני חימוש משהו כזה.

ו-Inigo, תודה על התגובה.
בקשר להערה "פסגת מיצוי עצמי" אז אמרתי ואני אגיד שוב וזה ממש לא משהו נגדך כאילו כל אחד ואיך שהוא חושב - לא באתי לצבא כדי להוכיח משהו, באתי כדי לתרום 3 שנים וזהו. זה התפקיד שבחרו לי וזה מה שאני אעשה. מהטכני יצאתי בגלל היציאות.

מתי אני אדע אם זה יומיות או שבוע שבוע? כשאני אסיים את הקורס או כבר בתחילתו?

תודה.

נ.ב יש לי עקמת ואני עומד לחדש את הפטור מהטירונות ישר כשאני מתחיל את הקורס - הפטור הוא מהרמת משקל מעל 10%.
זה אמור להשפיע על העבודה שלי לא? כי אמרת ציוד כבד.

נערך לאחרונה ע"י Idan_Ts בתאריך 16-03-2010 בשעה 12:08.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר