לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2010, 11:32
  פלוני_1 פלוני_1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
צריך מישהו שיבצע לי עבודה למכללה בתשלום

יש לייצר מסך שמדגים ממשק משתמש של תוכנה/אתר (הערה: את זה אעשה בעצמי ואשלח לכם תמונות לשלב בפלאש)
במסך הזה צריכים להיות כפתורים בעלי מספר מצבים- רגיל, rol over, press
בעזרת תוכנת הפלאש (העבודה שלכם) - יש ליצור מצגת אינטרקטיבית שממחישה את ממשק המשתמש בעזרת פקודות שונות.

הגשה- קובץ של מצגת+הקובץ המקורי של פלאש

די דחוף - העבודה כמובן בתשלום - הצעות מחיר לפרטי/בפורום.
תודה.

הפקודות שנלמדו בפלאש
-----------------------------------
פלאש
ספריית סמלים- צד ימין למעלה.
Properties- מאפשר לקבוע את נתונים של משטח העבודה. הגודל- 1280/720רק בפיקסלים, fps- כמה פריימים בשנייה.
New symbol-(דף+ ) שם לסמל, movie clip הסוג שצריך לבחור. (הפריטים לא מופיעים על הבמה אלא על חלון אחר)
כדי להכניס את הסמלים לבמה יש לגרור אותם מתוך תפריט הסמלים לבמה. שינוי הסמל מתוך תפריט הסמלים תשנה את כל דוגמאות הסמלים בבמה.
יבוא תמונות לפוטושופ לפלאש- file- import- import to library
New folder-(תקייה +)- מאפשר לסדר את הקבצים שייבאנו לפי נושאים.
Button- סמל של כפתור- up- רגיל, over- כאשר הסמן עובר עליו down- לחיצה עם העכבר hit- מגדיר את השטח שבה הסמן הופך ליד.
גוררים את כל המצבים של הכפתור לכל אחד מהמצבים. Align- מיישר את הסמלים לפי מה שנקבע
F5-יוצר פריים רגיל, אותה התמונה עוד פעם. או מקש ימני +insert frame.
F6- יוצר key frame- פריים בו יש תמונה שונה מזו שהייתה לפניו.
F7-יצירת key frame ריק
Control- test movie- לבדוק את ההנפשות של הדברים שלי (ctl+ enter)
Intrest layer- (דף עם +)- הוספת שכבה חדשה
כדי לפתוח את חלון הפקודות- F9 script assist- נותן תפריט מוכן של פקודות . גרירת הפקודה לחלון הפקודות.
שתילת פקודות בכפתור- סימון הכפתור, f9. Actionscript 2 clasess-movie-movie clip- methods .
Gotoandstop- מגדיר לכפתור לאן לשלוח ולעצור שם.
מקש ימני על האיקון של הכפתור+ duplicate. משכפל את הכפתור. Swap- מחליף את התמונה בתוך הכפתור.
אם רוצים לעשות אלמנט מופיע- פותחים מוביקליפ שהפריים הראשון שלו ריק.
כפתור שקוף- modify- convert to symbol- לסמן כפתור. לגרור את הקיפריים היחידי לhit.
יבוא סאונד ווידאו- file- import to library /
file- import video-on your computer- embed video (4th)- change to: movie clip (symbol)- place v in both boxes
הוספת סאונד לכפתור- לפתוח שכבה של סאונד בתוך הכפתור. עדיף בפריים של דאון. יש למטה כפתור של sound, אפשר לבחור ממנה צליל.
אנימציה
סמל חדש- grapfic מסמנים את הקיפריים עצמו ובתפריט שמופיע שולטים בהשלמת התנועה ממנו ועד לקיפריים הבא. Tween- motion.
חשוב- בכל שכבה לעבוד עם חפץ אחד!!
2 שלבים- 1) לפתוח סמל גרפי עם האיקון שרוצים שיזוז 2) לפתוח מובי קליפ שבתוכו שיהיה הסמל הגרפי. בתוך המובי קליפ עושים את התנועה.
כדי לסובב את האיקון- יש פקודה של rotate- ccw-1.
מסכה- פותחים שכבה חדשה מעל ומגדירים- קליק ימני mask.
Tween-shape- מותח צורות.
גרירה וזריקה דברים על המסך-
Movie- movie clip- methods- stat drag- באובייקט לבחור את המובי קליפ שרוצים שיזוז. ללחוץ lockcenter true- כדי שהאובייקט ייצמד לעכבר.
תקיית mouse-methods-hide- הסמן של העכבר נעלם.
כדי להחליף את הסמן של העכבר באזור מסוים- במוביקליפ יש שני פריימים- מגדירים אזור של כפתור שקוף- במובי קליפ מגדירים gotoandstop on rollover ועוד פקודה של gotoandstop on rollout שיעבירו בין הפריימים.
גרירה וזריקה- להגדיר startdrag-onpress ו stopdrag-onrelease על המוביקליפ שהוא החפץ הגריר שבתוכו יש כפתור שקוף
File-publish setting-formats-windows projector-publish

הרזולוציה 1280*720
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2010, 20:17
  פלוני_1 פלוני_1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלוני_1 שמתחילה ב "צריך מישהו שיבצע לי עבודה למכללה בתשלום"

הוראות שרשמתי בהודעה פרטית למישהו:
זה בדיוק מה שאני צריך, אשמח אם תעזרו (בתשלום)
----------------------------------------------------------------------

העבודה היא כזו
אני אשלח לך תמונה של אתר אינטרנט.
לדוגמא: www.zromzrom.com/gils.gif

כמו שאתה רואה התמונה מורכבת מתפריט ימני עם כפתורים ומשמאלו תיבת מלל.
אני אשלח לך כל כפתור כזה בתמונה נפרדת.
לכפתור יהיה 3 מצבים, מצב רגיל, מצב בעת מעבר עכבר, ומצב בעת לחיצה שלאחריה הכפתור חוזר למצבו הרגיל.
כמובן שאני אעצב לך 3 תמונות שונות לכל כפתור.

כשלוחצים על הכפתור, המלל ישתנה באפקט כלשהו שאתה תבחר למלל שמייצג את אותו הכפתור.
לדוגמא, כאשר לוחצים על הכפתור "אודות" המלל ישתנה לטקסט שמסביר אודות בעל האתר וכדומה... ייתכן שבתוך המלל ישולבו תמונות שונות.

כמו כן, האתר ינגן מוזיקה ויהיה כפתור של השתק/נגן.

זוהי כל העבודה, אין להוריד דברים מוכנים מהאינטרנט, העבודה צריכה להיות חובבנית (במידה - לא חובבנית מדי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר