לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2010, 22:13
  Builds Builds אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שאלה בנוגע להפנייה לרופא אזרחי‬

אני סובל מבעיות גב ומלידה ומטופל כבר כשש שנים עוד מביה"ס.
הצבא מכיר בבעיות שלי, אך כשביקשתי לינת בית, הופניתי לרופא היחידה שהכיר בכך שאני צריך את זה אך הפנה אותי לאורטופד צבאי, כי רק רופא מומחה יכול להמליץ על פטור לינת בית רפואית.
לאחר שקיבלתי את ההפניה צלצלתי למזו"ר אך לא בביה"ח 10 ולא בצריפין היו תורים אז חזרתי לרופא היחידה בבקשה לפתרון והוא בתשובה החליף לי את ההפנייה לבית חולים אזרחי (אורטופד בביה"ח רמב"ם בחיפה).

עכשיו, האם החלטת האורטופד האזרחי אליו אני מגיע מחייבת כמו אורטופד צבאי (מכיוון שקיבלתי אליו הפנייה ולא פניתי על דעת עצמי או באופן פרטי) או שזה רופא אזרחי וזוהי רק המלצה?

ואם אני כבר בנושא, אם אני פונה לרופא פרטי להתייעצות ולבדיקה על חשבוני והוא רושם לי את הממצאים שלו ואת המלצותיו, האם הדבר יחייב את הצבא? אני יודע שזה לא בדיוק "לחייב" אבל אם לדוגמא אורולוג אזרחי רשם לי משהו ומעבר לכך בצבא הופניתי לאורולוג מומחה של הצבא, האם דף הממצאים של הרופא הפרטי לא "יחייב" את האורולוג הצבאי? הרי הוא לא יכול להחליט שאין לי מה שכתוב, הרי רופא מומחה כתב את זה, ורק בגלל שהוא לא מועסק על ידי צה"ל הוא לא יקבל את מה שכתוב?

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 13:34
  Builds Builds אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1. מה קשור לינת בית לבעיות..."

אני לא מסוגל לישון על המיטה הצבאית, זה לא שאני מפונק או משהו, אבל יש לי בגב בעיות כרוניות מלידה שמוכרות לצבא ומטופלות אצלי באזרחות כבר כשש שנים, אין לדבר שום פיתרון (למרות שבארה"ב התחילו ניתוחים נסיונים בדבר הזה אבל זה רחוק מלהגיע לישראל), ולבינתים אני פשוט סובל את זה, וחי על משככי כאבים.
מאז שהתגייסתי הכאבים רק התגברו והתפרצויות הכאבים קורות בתדירות הרבה יותר גבוהה.
בחודשים האחרונים המצב הוא שבלילה אני לא ישן, גם כשאני שם 3 מזרונים וקרש מתחת, הגב שלי פשוט צריך את המזרן האורטופדי שיש לי בבית. אחרי זה אני חצי יום על משככי כאבים ובחצי השני מנסה לתפקד למרות העייפות. אני ישן שעתיים בלילה.

חוץ מזה יש לי בעיה גם להביא ציוד לשבועיים כי זה יותר מדי דברים ואני לא יכול לסחוב תיק של יותר מ 5 קילו (יש פטור...). בטירונות ובקורס היה בסדר כי ההורים היו מגיעים לבקר ביום שישי או באמצע שבוע ומביאים לי דברים, אבל עכשיו אני בבסיס רחוק מהבית ואין לי אפשרות שהם יביאו לי בגדים כל הזמן...

יש לי כמעט כל פטור שאפשר לתת לי על הגב (פטור מאמץ, פטור כיפוף, פטור מעבודות רס"ר, פטור ריצות קפיצות מסעות, פטור הרמת משקלים, פטור מטבח, פטור שמירות בישיבה בלבד וכו')
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר