לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2009, 06:00
  shaylevi2 shaylevi2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
מסלול PC - מישהו יודע? (אחרי פעמיים בין הכיסאות) זה די דחוף

זה מאוד חשוב שאני אדע על המסלול דבר או שניים מכיוון שהראיון שנקבע לי הוא ליום שלישי, עד אז, במידה ואני רוצה להתמיין, אני חייב לשלוח פקס שמאשר דחיית גיוס.

אני חושב שהמסלול הוא ביחידת חוזי ומיפוי (כי לשם אמרו לי שאני אתמיין בטלפון הראשון אחרי שאמרו לי שלא התקבלתי לתפקיד שהתמיינתי אליו קודם)

עכשיו זימנו אותי למסלול הזה לראיון ביום שלישי (והפקידה אמרה את השם שלו בטעות בטלפון)

אני רוצה לדעת דברים עליו בכלליות.. אפילו ממבט שטוח, כל דבר שיוכל לעזור לי להחליט, כמו שאמרתי, זאת החלטה די חשובה..

במה המסלול עוסק בבסיסו? (לדוג' אם הוא עוסק בSYSTEM ככל הנראה שאני אוותר, לעומת זאת רשתות\תכנות דווקא מתאימים לידע שלי)

הבנתי שיש חתימה של שנה קבע, האם זה שווה את זה?, והאם באמת ניתן להפר היום קבע? (במידה ורוצים מאוד)

מבחינת המסלולים שמוצעים בצבא איפה המסלול ממוקם (בעיקר בתרומה לאזרחות, בידע הנצבר, ובכמה מעניין השירות):
אר"מ
גע"ש
ממ"ס

בעיקר, היכן עומד המסלול מול ממ"ס (כולל השנה לעומת שנה וחצי קבע בממ"ס)
האם הוא עדיף?, השאלה מוצגת מכיוון שייתכן ותינתן לי מאוחר יותר האפשרות להתגייס לממ"ס..

נערך לאחרונה ע"י shaylevi2 בתאריך 15-11-2009 בשעה 06:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2009, 09:00
  Spitted Spitted אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaylevi2 שמתחילה ב "מסלול PC - מישהו יודע? (אחרי פעמיים בין הכיסאות) זה די דחוף"

קטעים, אני מתגייס למסלול הזה ביום שלישי הקרוב
לא תמצא כמעט מידע באינטרנט, אני חפרתי הכי עמוק שאפשר וכמעט אף אחד לא מכיר את המסלול הזה...
בראיון עצמו אמרו לי שאני אעסוק בתכנות (אין לי בכלל ידע ברשתות וסיסטם). נאמר לי גם שלמסלול אין קורס, לכן צריך להגיע עם ידע מראש ומשתלבים לאט לאט לצוות.
מישהו מהפורום שלח לי הודעה פרטית ואמר שהוא משרת במסלול הזה ומאוד נהנה.
לפי הרושם שקיבלתי מהראיון זה מעיין ממ"ס לייט אבל ממש אל תקח אותי במילה כי אני עדיין לא באמת יודע מה הולך שם. בכל מקרה אני דווקא מרוצה שהגעתי לשם (למרות שרציתי ממ"ס ולא התקבלתי) ומחכה לגיוס...

אני לא חושב שאפשר לדרג את המסלול מעל המסלולים של גאמא - אבל אני חושב שהוא בהחלט אלטרנטיבה ראויה.
שים לב שזה המסלול תכנות עם הכי פחות קבע שתמצא. יש שרואים בזה יתרון גדול.

בכל מקרה, לפי דעתי אם כבר לא התקבלת לאף מסלול בגאמא אז כדאי מאוד להגיע לראיון. אני מניח שממ"ס עדיף ויספק אותך יותר, הבעיה היא שממש קשה להגיע לשם. במקומך לא הייתי לוקח סיכון שאגיע בסוף לכלל צהלי או משהו.

דבר איתי אם אתה צריך עוד עזרה בקשר למסלול.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר