לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2009, 20:01
  Amitxxx Amitxxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.09
עזרה| שחרור מיחידה טרם הגיוס

שלום,
לאחרונה פתחתי פה נושא בו רשמתי שיעד גיוסי נקבע לחטיבת השריון ואיני מרוצה מיעד זה.
לשמחתי הקצרה התברר לי שיש קרוב משפחה שביכולתו להעביר אותי לגולני.
אך התבררה בעיה שבשיחות עם לשכת הגיוס וגורמים אחרים התברר לו שיחידת השריון אינה משחררת חיילים. כרגע ברור לי שסירוב פינוי יהיה שלב שאין ברצוני להגיע אליו ואני לא מאמין בו ולא רוצה לשמוע עליו כרגע, אך בנוסף ברור לי שאם צריך אגיע אליו בוודאות.

זה כבר היה לפני שבוע ויותר... מאז הטלפון לא נח, הוצאתי מינימום 40 שיחות ביום לכל טלפון שנתקלתי בו ברשת ושהועבר לידי. שום דבר לא עזר, כנראה שפשוט לא הגעתי ולא רצו להעביר אותי לגורמים שאיתם אני צריך לדבר.
אני סה"כ מבקש ת'מינימום של לדבר עם מישהו בעל כוח ביחידה ולנסות להגיע איתו להבנה כלשהי גם אחרי שברור לי שהסיכויים נמוכים.

אני כבר די התייאשתי ואני מרגיש שאני הולך לכיוון שלא טוב לי בו, זה היה שבוע של דיכאון לא יצאתי ולא היה לי חשק לכלום, וחבל לי שחייל שהיה מלא במוטיבציה הגיע למצב כזה... אבל אם זה יצליח זה שווה את זה.

בקיצור אחרי שכבר נגמרו לי הטלפונים החלטתי לנסות את מזלי פה, יש פה קהילה די גדולה ואני מקווה שבעלי תפקידים שיכולו לתת עצה מועילה.
אני מבקש כל דבר שיוכל לעזור- רעיון, טלפון, שם של בנאדם שיכול לעזור, כתובת, פקס, עזרה שאתם עצמכם יכולים להציע, מקרים אישיים וכל דבר שעולה לכם בראש.
אני אודה לכם ויהיה אסיר תודה.

תודה מראש! עמית

נ.ב. לא פתחתי את האשכול כדי לקבל הטפות מוסר מכל סוג, אז אני מבקש מכם להמנע, תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2009, 00:24
  משתמש זכר intothevoid775 intothevoid775 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.09
Facebook profile
אין לי מה להגיד לך... ברוך הבא לחיל השריון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "עזרה| שחרור מיחידה טרם הגיוס"

אני לא יודע, אולי אתה באשליה שאתה יכול להשפיע על משהו, אבל כשתגיע לשיזפון תפגוש בתורנות מטבח כל מיני ממורמרים שבטוחים שגם אחרי חצי שנה במסלול אם הם יעשו קצת בעיות וחבר של דוד שלהם הוא רס"ן, הם יצליחו לשכנע מישהו שיעביר אותם לצנחנים ... נו טוב. המקסימום שתצליח להגיע אליו אם תעשה בעיות ותראה חוסר מוטיבציה מוחלט זה אפסנאי, בחיל השריון. הצבא משבץ חיילים לתפקידים ע"פ שלוש פרמטרים - צורכי הצבא נתוני המלשב ורצונותיו, נחש למה ""רצונותיו" נמצא אחרון.

ברוך הבא לצה"ל. הצבא הוא זה שיקבע איפה תהיה, מה תעשה, כמה תאכל, כמה תישן, מתי תצא הביתה. מיום הגיוס שלך, בערך כל דבר שקשור אלייך יהיה תלוי במפקדים שלך.

אה, ואם תיכננת לסרב פינוי, זה ילך ככה - תיכנס לכלא ל14 יום, תצא, אם עדיין תסרב תיכנס לעוד 14, תיצא, אם בכל זאת תסרב יתקעו אותך במ.צ. או חימוש ואז בכלל גם לא תהיה קרבי.

תאמין לי שהצבא כבר פגש אלפים ששמו אותם בשריון למרות שהם רצו גולני, הם יודעים בדיוק איך לטפל בך ויש להם כבר תוכנית מסודרת מהרגע הראשון.

נערך לאחרונה ע"י intothevoid775 בתאריך 11-11-2009 בשעה 00:34.
ישן 11-11-2009, 17:16
  משתמש זכר intothevoid775 intothevoid775 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.09
Facebook profile
הם לא צריכים לצעוק ... יש להם מספיק נסיון, הם יודעים בדיוק מה עובד ואיך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "אני מרחם על אנשים כמוך..."

אתה תתגייס, ואז תהפוך למספר. אצל הצבא עברו כבר כמה מאות אלפי מספרים כמוך, בעייתיים יותר ופחות, יש שיטות ודרכים לטפל בכולם. אם תתעקש להיות הכי בעייתי תראה שתמיד יש יותר בעייתיים ממך, והסוף שלהם הוא לא יפה. אני לא בא לדכא או להפחיד אותך, אלא רק להסביר לך מה יקרה בכל שלב של התוכנית המקורית שלך "איך לצאת משריון", בהתבסס על מה שראיתי ומה שאני מכיר ויודע, ולנסות להסביר לך קצת מה זה צבא.

הצבא אולי מנסה לתת לך תחושה שנורא אכפת לו ממך ומהבקשות שלך (ובאמת ביחס ללפני נגיד 15 שנה יש יותר השפעה), אבל זה בעיקר כדי להעלות מוטיבציה לקראת הגיוס, ורק אם זה מסתדר עם צורכי הצבא. הצבא לא חייב לך כלום, אתה חייב לו 3 שנים, והוא יכול לעשות איתן ואיתך מה שבא לו, פחות או יותר.
ישן 18-11-2009, 02:00
  Ami007 Ami007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "אני מרחם על אנשים כמוך..."

מצטער לשמוע על מקרים כמו אלו. השירות בצבא הוא חובה וצריך להודות לו על כך שהוא מאפשר לנו בכל מקרה אפשרות בחירה. אם כל אחד שהיה מגיע לשריון לא מתוך רצונו האישי היה מסרב פינוי והולך לכלא המצב היה בקרשים, לפעמים בחיים צריך להתפשר ולא להכנס עם הראש בקיר. מי שבא בגישה טובה גם למקום שהוא לא רצה להיות בו לא צריך שירחמו עליו בשום מצב,צריך לחשוב על האפשרות שגם במקום שאתה מבקש להגיע אליו לא יהיה לך טוב, בכל מקרה אנחנו עומדים 4 ימים לפני היום גיוס של גולני ואני חושב שיהיה קצת קשה לדחוף עוד מישהו פנימה, חוץ מזה הצבא רוצה אותך בשריון. כדאי להבין שהרצון של הפרט לא נחשב ומה שחשוב זה צורכי הצבא

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר