לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2009, 19:39
  slider100 slider100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.09
משפט בצה"ל

שלום אני קורסיסט (בסדיר) במערך הטכני של חיל האוויר.

הגשתי טופס 55 לקרבי.

המפקד גף המליץ בשלילה ומפקד ביסל"ט המליץ בחיוב.

השלב של ההמלצות עבר מאוד מהר, תוך יומיים, אבל מאותו רגע הכל נתקע. זה היה אמור להגיע לקריה וזה עדיין לא קרה.
את הטופס הגשתי בתחילת קורס של חודשיים. עבר כבר חודש וחצי וכלום לא זז. ככה שלפי איך שזה נראה אני אסיים את הקורס בלי שיתנו תשובה לטופס, וצטרף להגיש מחדש.

אז התחלתי לעשות בעיות בקורס ובאיזשהו שלב המפקד אמר לי שאני מסרב ללמוד והגיש תלונה על סירוב פקודה וזילזול במפקד. ובכלל לא סרבתי פקודה...

בקיצור היום או מחר היה אמור להיות לי משפט אבל אני לקחתי את התיק ויצאתי מהשער.

1-איך אני יכול לשכנע את השופט שלא עשיתי סירוב פקודה? הרי זה כמו חותמת גומי.
2-אם אני חוזר מחר, יספיקו לשפוט אותי? ויהיה מותר להם להשאיר אותי שישי שבת מיד אחרי המשפט למרות שלא הודיעו לי קודם?
3-הם אמרו שעדיין לא הגישו עלי טופס תלונה (עריכה- טופס נפקדות ולא טופס תלונה) (דברתי איתם בטלפון), ושכרגע אני נפקד לו"ז. מה ההשלכות של זה בדיוק? הנפקדות לו"ז מסתיימת מהרגע שיצאתי מהבסיס או מהרגע שבו הייתי אמור להתייצב במקום מסוים ולא עשיתי את זה?
4- הם אמרו לי שאני אבוא והם ידברו איתי בהבנה וכל מיני שטויות. עכשיו אני יודע שהמפקדים שונאים אותי ברמה האישית ומתים ממש לכסח אותי, ואולי גם מגיע לי ובסופו של דבר הם גם לא אשמים ולא היה מגיע להם כל ההפרעות מצידי, אבל הצבא הזה... פשוט לא נותן לטפסים לזוז. אני מרגיש שזה מכוון.לא נראה לי שמישהו מהמפקדים רוצה לוותר לי... בתכלס, הדיבורים הרכים האלה זה כדי לשכנע את החייל שיחזור ומאותו רגע כבר לא אכפת ממנו?
5-כמה סביר שאני אקבל על כל זה?

תודה...

נערך לאחרונה ע"י slider100 בתאריך 04-11-2009 בשעה 20:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2009, 20:02
  slider100 slider100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "בינתיים עוד לא דיווחו עליך..."

לדעתי הם משקרים...
לא יודע כבר למה להאמין...
כשהגעתי אמרו לי הנגדים: אתה רוצה קרבי? מה הבעיה נמליץ בחום, בשמחה, רק תגיד טופס 55 והכל יהיה בסדר. כל הכבוד על הרצון לתרום
אז את ההמלצה של סגן אלוף קבלתי אבל הטופס עדיין לא הגיע לקריה...

לא יודע למה להאמין. באמת. איך אני יכול לסמוך על מפקד שאישית רוצה לנקנק אותי (שמעתי אותו אומר את זה למפקד השני) שהוא לא ידאג באמת לעשות את זה?

ולמה אנשים לא מבינים שכלא ונפקדות לא יביא אותם לקרבי?

אני הבנתי את זה טוב מאוד ובגלל זה לא רציתי לעשות אף אחד מאלה אלא פשוט לא ללמוד. אבל המפקדים מצאו איך להלביש לי סירוב פקודה... ומפה אין כבר מה להפסיד.

נערך לאחרונה ע"י slider100 בתאריך 04-11-2009 בשעה 20:07.
ישן 04-11-2009, 20:28
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי slider100 שמתחילה ב "אתה יודע לגבי שאר הדברים..."

שאר הדברים ששאלת
1
ציטוט:
-איך אני יכול לשכנע את השופט שלא עשיתי סירוב פקודה?

אני לא יודע מה עשית ולכן אני לא יודע מה אתה יכול לומר להגנתך

2
ציטוט:
-אם אני חוזר מחר, יספיקו לשפוט אותי? ויהיה מותר להם להשאיר אותי שישי שבת מיד אחרי המשפט למרות שלא הודיעו לי קודם?

יכול להיות שיספיקו לשפוט אותך, בהחלט.
מותר להם להשאיר אותך שישי שבת לאחר המשפט.

ציטוט:
3-הם אמרו שעדיין לא הגישו עלי טופס תלונה (עריכה- טופס נפקדות ולא טופס תלונה) (דברתי איתם בטלפון), ושכרגע אני נפקד לו"ז. מה ההשלכות של זה בדיוק? הנפקדות לו"ז מסתיימת מהרגע שיצאתי מהבסיס או מהרגע שבו הייתי אמור להתייצב במקום מסוים ולא עשיתי את זה?

לא יודע מה זו נפקדות לו"ז. כל זמן שלא הגישו 360 על נפקדות נצל את הזמן ותחזור.

ציטוט:
4- הם אמרו לי שאני אבוא והם ידברו איתי בהבנה וכל מיני שטויות. עכשיו אני יודע שהמפקדים שונאים אותי ברמה האישית ומתים ממש לכסח אותי, ואולי גם מגיע לי ובסופו של דבר הם גם לא אשמים ולא היה מגיע להם כל ההפרעות מצידי, אבל הצבא הזה... פשוט לא נותן לטפסים לזוז. אני מרגיש שזה מכוון.לא נראה לי שמישהו מהמפקדים רוצה לוותר לי... בתכלס, הדיבורים הרכים האלה זה כדי לשכנע את החייל שיחזור ומאותו רגע כבר לא אכפת ממנו?

כבר עניתי לך על זה

ציטוט:
5-כמה סביר שאני אקבל על כל זה?

שבועיים ריתוק נשמע לי סביר.

ציטוט:
אגב, כולנו יודעים שאם חייל הגיע למצב שהוא עושה בעיות כדי להוזיז טופס שבכלל יש עליו הגבלת זמן, אז הצבא הוא הראשון שהפר את החוקים.

משפט ילדותי ואווילי שהרי לא המפקדים שלך הם אלו שאשמים בטופסיאדה.
מי שאשם זה אך ורק אתה. אתה יצרת את המצב הזה מלכתחילה.
טופס 55 לא חייב להיות מאושר. בהחלט ייתכן שידחו אותו גם אם יצא מהיחידה שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר