לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2009, 15:26
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
ימי חופש וניצולם (לקרביים שבנינו)

המצב הוא כזה:
אצלנו יוצאים 11\3, חיילים, מפקדים, קצינים.
בגלל חוסר בסד"כ, רק מפקדים עושים 16\5, קבוע, וזה לא הולך להשתנות בלפחות השמונה חודשים הקרובים.
אני משתחרר במרץ הקרוב, קצת פחות מחמישה וחצי חודשים ויש לי 18 ימי חופש השנה, ואני אקבל עוד 7 בתחילת השנה הבאה.
שנה שעברה נמחקו לי יומיים ונצברו לי רק 7, הם נמחקו כי פשוט לא נתנו לי לצאת לימי חופש\רגילות לנצל את הימים האלו בטענה שיוצאים רק לרגילות שלמות וימי חופש זה רק לאירועים מיוחדים.
המצב היה אחרת אם הייתי ב11\3 שאז אני יכול לצאת לרגילות, אבל ב16\5 אם אני יוצא לרגילה בנוסף ליציאה מישהו אחר יעשה 28, ואותו דבר יקרה לי כשהוא ירצה לצאת לרגילה.
אין לגדוד שום פיתרון יצירתי לבעיה אחרי שהעלנו אותה חוץ מזה שכל פעם מישהו אחר יעשה 28 כשאחר ברגילה - וזה בעצם מאבד מההנאה של הרגילה שאתה יודע שתחזור לסגור 28 אחריה...
כמו שאתם יודעים אי אפשר לחתום על ימי חופש בצורה חופשית אלא צריך סיבות טובות (אירועים משפחתיים וכו) אז באמת שאני לא רואה איך אני אוכל לנצל לפחות 11 מתוך ה18 ימי חופש שנשארו לי עד סוף דצמבר כדי שהשנה לא ימחקו לי 11 ימים.

השאלה שלי היא כזו - האם חייבים לתת לי לצאת לימי החופש האלו כדי שלא ימחקו? אחרת מה הטעם של הימים האלו אם לא נותנים לך לנצל אותם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2009, 16:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "[QUOTE=meijin]אתה קרבי. אין..."

תע"מ תמיד שיבש חופשים. היו הרבה מאוד חיילים שלא קיבלו את הרגילות שלהם בגלל התע"מ, ולמעשה שיטת הימים היא תוצאה ישירה של שיבוש מבנה 4-4 אימון/קו.
עכשיו בתכל'ס, לא חייבים. יותר זה - היציאות של היום, וגם של לא מזמן היו תוצאה של יכולת שחרור, לא של חובה. לו השיטה היתה נשארת השיטה הישנה, היו יכולים לרשום לך רגילה על כל 4 ימים ומעלה שאתה בבית.
הצבא נותן את הימים האלה לכלל החיילים, אבל הימים האלה לא באים על חשבון הפעילות היומיומית של הצבא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר