לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2009, 20:02
  noname925 noname925 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
הגשת טופס 55 לאחר הגיוס (צנחנים)

אהלן כולם.
אני מגוייס אוג' 9 של צנחנים.
נפלתי בגיבוש יחטיו"ות עם 34 מעלות חום (הגוף היה משותק..אך ידעתי שזה היה החום גוף שלי? החובש מדד לנו חום ולא טרח להגיד לי שאני לא כשיר להמשיך בגיבוש..מה זה 34 מעלות חום? זה היפותרמיה (רק במקרה אמא שלי אחות בבית חולים והיא אמרה לי..) הגוף פשוט רעד לי והיה כולו משותק עם סחרחורות איומות) נאלצתי לפרוש לבדי לאחר שהחובש שראה ורשם על דף את החום גוף של כולם לא אמר לי מילה..(פרשתי ביום האחרון)
כרגע אני בגדוד 890 ואני לא מסוגל לסבול את האי רצינות של האנשים שמה
כל היום מאחרים בזמנים והם פשוט חבר'ה לא רציניים והמקום ממש אבל ממש לא מתאים לי ....ציפיתי להגיע וליפול על מקום רציני שאנשים לבד ינשמו צבא (מגלן ....או הגדודי סיור) !!!!!! אני שוקל את הצעדים הבאים שלי כי אני שקוע בדיכאון עמוק ואני לא מוכן לסבול את זה ...השאלות שלי:
-לפני שהתגייסתי לא קיבלתי יום סיירות .. הקב"א שלי 51 והיה לי פעם סעיף ראייה שנעלם כי עשיתי ניתוח לייזר ויש לי עוד סעיף של אסטמת ילדות....
1) אם אני מגיש טופס 55 ומבקש גיבוש מטכ"ל..האם אני יכול להענות בחיוב? אף על פי שיש לי קב"א 51 ואסטמת ילדות?
2)האם קודם כל הטופס 55 מוציא אותי מצנחנים ורק אחר כך ישקלו הצעדים של קבלת הגיבוש...? או שאם הטופס נקלט אני ישר מקבל גיבוש?
3) אני עדיין בספק האם חובתו של החובש הייתה להוציא אותי על רפואי מהגיבוש כשהיו לי 34 מעלות חום בגוף....האם יש למישהו מושג בעניין הזה?
4) הבנתי שהסיכויים אפסיים לקבל גיבוש יחטיות חוזר במחזור הבא..(אך אני מאמין בבלתי יאמן...אבל אני לא יודע במה זה כרוך...סיום ארבעת חודשי הטירונות או שצריך לדבר עם מישהו ולהתגייס בנוב'?)
אשמח לקבל תשובות מקצועיות מאנשים שבאמת יודעים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר