לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2009, 23:18
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי flatfoot שמתחילה ב "אם תעבוד במתקן עם משמרות"

להפך. צריך לבקש להשתבץ בשבת.
כמו שחובה לשמור שבת כשאין צורך מבצעי (פיקוח נפש), כך יש מצוה לחלחל שבת לצורך פיקוח נפש.

אמה770 הנכבד, האם אדם לא ילך ללמוד רפואה שמא יראה מראות אסורים, או שמא יצטרך לטפל בחולה בשבת? הרי אין לדבר סוף!
אני מציע שתיוועץ ברבותיך.
אם אני מפרש את הכינוי שלך נכונה אז לפחות תוכל "לפתוח" באגרות הקודש. אל תשכח להכריז "יחי וגו'" שלש פעמים לפני שאתה פותח את הספר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2009, 14:38
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ama770 שמתחילה ב "כל העבודות בשבכ מחייבות עבודה בשבת?"

חשוב להבהיר:
שב"כ ממשיך לעבוד בשבת (כמו צה"ל, משטרת ישראל, מגן דוד אדום, מכבי אש וכן הלאה) במשימות מבצעיות.
אישיות מאובטחת לא מפסיקה להיות מאויימת בשבת, מעצר המחבל לא יחכה, ואת המתקן המסווג/ שגרירות וכד' צריך להמשיך לאבטח.
כמו בארגונים האחרים, לא מתבצעות משימות מנהלתיות בשבת. אף אחד לא ידרש להגיע בשבת כדי לסיים את צביעת המשרד, תיקון המנורה, תיאום האימון או סיום תכנון לוח החופשות השנתי של העובדים.
אני מכיר מקרים של מאבטחים שנשראו לישון במתקן בשבת, כדי שלא יצטרכו לנסוע אליו וממנו בין המשמרות (והחברים ביחידה הלכו לקראתם בארגון המשמרות כדי להקל עליהם), אבל במהלך המשימה עצמה נהגו, הפעילו מערכות אבטחה וכן הלאה - לצורך המבצעי בלבד. האור במטבחון נשאר דלוק במהלך השבת (או כבוי , אם שכחו להדליק אותו) כי זה לא צורך מבצעי. המיחם הופעל לפני כניסת השבת, יש פלטת שבת וכן הלאה.
בקיצור, אתה תגלה שהרבה מאד עובדי שירות שומרים מצוות.

ישן 09-08-2009, 09:34
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "וסיפור שיסופר החל במלון בפארק..."

את הניחוש אשאיר למלומדים...

אני זוכר סיפור של Y, שלאחר מספר העלמויות שלו אותר מדפס בפעילותו. לאחר תדרוך הלילה וכניסתו לחדרו, המתין כרגיל כמה זמן ואז התגנב אל החדר בו ציפה לעניין.
מה רבה היתה הפתעתו כאשר על אותה הדלת גילה את מאבטחו הישראלי שאמר לו- בבקשה אדוני- היא עברה בדיקה, אתה יכול להיכנס.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר