לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2009, 21:21
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
על טלויזיות מחשבים ומה שביניהם - בקשה למפרט

שלום חברים,
אני מעוניין לקנות מחשב לחדר השינה שישמש אותי לשימושים הבאים:
1. עבודה באופיס +גלישה באינטרנט.
2. צפיה בסרטים.
3. משחקים - כאן חשוב לציין שאני לא גיימר מטורף ולכן חבל לי להוציא 1000 ש"ח על כרטיס מסך, אבל אני כן רוצה שתהיה לי האפשרות לשחק אם יתחשק לי. מסיבה זו הפשרה שלדעתי תתאים לי היא לקנות כרטיס מסך שיאפשר לי לשחק, אך לא בהכרח בהדגרות הגבוהות ביותר. (אני בכל מקרה חובב בליזארד, והמשחקים אינם בעלי הדרישות הגבוהות ביותר אם אני זוכר נכון).

בנוסף לשימושים אלו, אני מעוניין לחבר גם את המסך/מחשב (מה מהם מחברים בכלל?) לממיר ולצפוץ באמצעות המסך בטלויזיה.
וכאן שאלה:
מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה? האם לקנות טלויזיה שיכולה לשמש גם כמסך מחשב? מה בכלל ההבדל בין טלויזיית LCD למסך מחשב? אם אני קונה מסך רגיל האם אני צריך להוסיף כרטיס טלויזיה למחשב? מה יתן את יחס העלות/תועלת הטובים ביותר?

התקציב שלי הוא בערך 4000-3500 ש"ח להכל - מחשב + מסך 22''-24''.

אם זה חשוב, אני הולך לקנות את המחשב החל מעוד חודש בערך, כך שאם צפויים שינויים כלשהם בזמן הקרוב, קחו את זה בחשבון.

תודה מראש לכל העוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2009, 12:29
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "על טלויזיות מחשבים ומה שביניהם - בקשה למפרט"

קיימות שתי דרכים לחבר את המחשב לממיר של YES/HOT:
1. חיבור ישיר ממסך המחשב לממיר, אפשרי רק אם המסך מגיע עם החיבור המתאים (HDMI או RGB), במצב כזה לא ניתן לבצע הקלטה של התוכן כיוון שהוא לא עובר דרך המחשב בשום שלב.
2. קניית כרטיס טלויזיה וחיבור של הממיר אליו, במצב זה ניתן לבצע הקלטה של התוכן כיוון שהפלט של הממיר עובר דרך המחשב.

כיוון שאתה קונה מחשב חדש, שתי הדרכים אפשריות, קח בחשבון שמסך הכולל את החיבוריות המתאימה בדר"כ יעלה יותר ממסך מקביל ללא היכולת הזאת, אך עדיין יעלה פחות מכרטיס טלוויזיה נפרד (שעולה כיום סביב 400 ש"ח).
אם אתה מתכנן לקנות בעוד חודש כדאי שתמתין לדעתי כיוון שבתחילת ספטמבר אינטל אמורה לשחרר לשוק את מעבדי LYNNFIELD, שיחליפו את סדרת ה C2Q שלה.
כמו כן בעוד כחודשיים, ככל הנראה עם השקת WIN7, מתוכננת השקת קו חדש של מעבדים גרפיים מבית AMD.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר