לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2009, 09:48
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
קצת על האיש
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "להלן ציטוט תגובת הפרופסור:"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.falunnews.org.il/images/title-p.jpg]

מענה של מתרגל ישראלי לתגובתו של פרופסור יורי פינס בכתבה בירחון "דרך האושר"

[התגובה נשלחה ב- 3.3.07 לאתר האינטרנט של "דרך האושר", בעקבות דבריו של יורי פינס על הפאלון גונג, במסגרת הכתבה "עם השמע הגונג". לינק קודם בפאלון ניוז: http://www.falunnews.org.il/articles_p/2007/01/c_02/0_14.htm]

בקשר להתבטאויותיו של יורי פינס:
פרופסור פינס, כמו המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק"ס), מכנה את הפאלון גונג "גורם אנטי-סיני". המק"ס מדביקה תווית של "גורם אנטי-סיני" על כל אחד שלא מקבל את האידיאולוגיה שלה. המק"ס רצחה במשך 50 שנה 80 מיליון סינים, הרסה את התרבות בת 5,000 השנה של סין, הביאה להתפוררות החברה הסינית ולאובדן כל עקרונות המוסר. הרי זה אבסורד שהארגון הזה (המק"ס) שגרם את הנזק הכי גדול בכל ההיסטוריה של האומה הסינית לסין עצמה מעז לקרוא למישהו "גורם אנטי-סיני".

עוד יותר אבסורדי לקרוא לפאלון גונג "גורם אנטי-סיני". שיטה שעקרונותיה מושרשים בתרבות הסינית, שיטה שעזרה למיליוני סינים להשיג בריאות פיזית ונפשית גם יחד ולהקים לתחייה את התרבות הסינית האמיתית – הביאה רק תועלת ואף לא נזק אחד.

פרופסור פינס קורא לפאלון גונג אפילו "גורם אנטי-סיני קיצוני". מעניין, במה, לפי דעתו, מתבטאת הקיצוניות של הפאלון גונג? הרי הפעילות של פאלון גונג בכל העולם היא רק פעילות הסברתית. לא היה קיים אף מקרה של מאבק אלים מצד הפאלון גונג נגד המק"ס במשך כל 7 שנות הרדיפה האכזרית. האם לחשוף בצורה עקבית את העוול שנגרם לאנשים חפים מפשע, לקרוא לצדק ולפסקת הרדיפה – זאת הקיצניות שמתכוון אליה יורי פינס? הרי זאת זכות בסיסית של כל אדם לעמוד כנגד רצח ועינויים.

הפרופסור מנסה למזער את התופעה של פאלון גונג. מספר המתרגלים המופיעים בעלוני השיטה מבוסס על נתוני הסקרים שערכה המק"ס ושהופיעו בכלי התקשורת העולמיים עוד לפני תחילת הרדיפה.

בנוסף, הפרופסור מנסה למזער את השפעת הספר "תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית" שיצא לאור על-ידי העיתון "אפוק טיימס" בסוף 2004. הספר הזה הביא עשרות אלפי סינים, עד היום, להתנער בכל יום מחברות המק"ס. עד עכשיו כמעט 20 מיליון סינים התנערו מחברתם במק"ס בגלל הספר הזה. בימים אלה לא קיים ספר אחר שמשפיע בצורה כל-כך חזקה על עתידה הקרוב של האנושות. הפרופסור אומר שהספר הזה גורם לכל קוראיו להפוך ל"אוהד שרוף של המפלגה". כנראה, למק"ס עצמה יש הסתכלות אחרת על השפעת הספר. לפי ההיגיון של יורי פינס, המפלגה צריכה להפיץ את הספר בעצמה, כדי שכל אחד יהפוך ל"אוהד שרוף" שלה. המפלגה יודעת מהו הכוח האמיתי של "תשעה הדיונים" ובמשך השנים האחרונות, היא אפילו לא מעזה להזכיר את קיומו של הספר, כיוון שהיא יודעת שכל העובדות המוצגות בו – הם אמת. היא רק מסוגלת, כמו תמיד, לרדוף כל אחד שהספר נמצא ברשותו.

בזמן מלחמת העולם השניה היו כאלה שהתייחסו לידיעות על ממדי השואה כשקריות. היו אחרים שהצילו יהודים תוך סיכון חייהם שלהם עצמם. לאחרונים, אנחנו קוראים היום חסידי אומות העולם.

קשה לי להבין, איך איש אקדמיה ישראלי לא רק לא מגנה בפומבי את הרדיפה הכל-כך אכזרית נגד הפאלון גונג על-ידי המק"ס, אלא גם יוצא, בניגוד לכל העובדות, בהתבטאויות שנותנות לה לגיטימציה.

feedback()
תאריך פרסום: 03/03/2007

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2009, 16:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש לי בעיה טכנית ואולי תוכל לעזור לי..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יפה, אתה עכשיו גם תחליט עבור אנשים באיזה תחומים יעסקו. בסין זה מאוד פופולארי..."

העברתי את שרוליק לרשימת ההתעלמויות למשך חודש של מנוחה. לא משהו אישי, הפסקתי במקביל גם להאזין לנאומי אבו מאזן ולדוברות של מר ואקד. מאחר וכך - איני יכול לקרוא את תוכן הודעותיו...

הבחנתי כי הנ"ל הגיב להודעתי ותהיתי לעצמי - האם העובדה כי הציטטה הינה של דברי בלע אלימים והעובדה כי האיש הביע תמיכה במשטר ובמעשים לא הכי סימפטים ודמוקרטים - גרמו לשרוליק להגיב קצת אחרת?

משהו כמו: "שרוליק מגנה את האלימות המילולית של עובד אוניברסיטה המסית כנגד אזרחים שומרי חוק שיושבו בידי ממשלה חוקית בשטחי יש"ע ותוהה כיצד מעסיק מוסד אקדמי אדם המזדהה עם שלטון האימים הדורסני וכו' "?

או שמא גם היורים בככרות בעיניו הם מן שובבים כאלו... "שובבי כל העולם התאחדו!!"

ישן 25-07-2009, 21:35
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שרוליק יקר. לא רק שאיני יכול לראות את הודעותיך אלא שגם איני יכול להגיב אליהן ישירות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יש לי בעיה טכנית ואולי תוכל לעזור לי.."

ואת תגובתי להודעה מספר 14 שלך 'ישראל היפה' אני נאלץ לשרשר מכאן.

כל שאני יכול הוא לראות זה את המילים הפותחות של הודעותיך אבל זה די והותר... לשום כמובן יש קליפה ולא כליפה אבל זו לא יותר מטעות סופר [או יותר נכון זה שאינו סופר את עמו] נסלחת.

אני מרשה לעצמי להניח כי הודעותיך שאיני רואה מלאות בקורת על אויב רצחן ואין בהן אף לא מילה של הסתה כלפי בני עמך ובודאי שלא ניבולי פה ולכן אני נינוח יותר.

באשכול אחר ראיתי את המילים הפותחות "חלאות מזוקנות" והופתעתי מהרעיון כי אתה מעביר בקורת על מחבלי חמאס או על מוסלמים מסיתים ומרצחים. אינך חושש כי יפגעו מהבטוי החריף ויתם הסכוי לשלום?

שבוע טוב! [הנה ראית, שבוע בו לא קראתי את הגותך וכבר אני חביב יותר אליך...]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 25-07-2009 בשעה 21:59.
ישן 25-07-2009, 15:22
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "המרצה הבכיר: "שלא רק בית הקצין ייחרב"."

נדמה לי שיש חוק או סעיף בחוזה עם מורים שאסור להם לדבר על פוליטיקה
לדוגמא אצלי בבית ספר היסודי, חטיבה והתיכון כל פעם ששאלנו מורה על פוליטיקה הוא צעק עלינו שאסור לו לדבר עם תלמידים על הדעות שלו כי בגלל היותו מורה, הוא עלול להשפיע על חשיבה של אחרים משהו בסגנון :x
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 27-07-2009, 09:25
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "חוק אהבת ישראל או המדינה..."

בתור התחלה, אני חייב להודות שלמרות דעותי על הבניה הלא חוקית בשטחים (להבדיל מזו החוקית שהמדינה יזמה) דבריו של "פרופסור" זה מאוד מקוממים, בלשון המעטה.
נגמרו לו האויבים מחוץ שהוא מתחיל לחפש אויבים-בכוח גם בבית?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
חוק אהבת ישראל או המדינה שלו,ואם לא חייב למדינה שלו כלום שיחזיר למדינה מה שקיבל ממנה,אי אפשר גם לקלל וגם לתת מחמאות לאפס כזה.

נוסטור - למה אתה מתכוון ב"חוק אהבת ישראל"?
אין לחוק כזה שום משמעות.
אחד יטען ש"מאהבת ישראל" צריך להתחיל מלחמת חורמה לכיבוש ויהוד כל עמי הסביבה (ע"ע ממלכת החשמונאים) ואחר יטען שמאהבת ישראל הוא עושה את הדבר שיגביר בהכרח את שרידות העם - פיזורו בגולה על מנת שאף קטסטרופה לא תשמיד את כולו (הרי כמה שנים שרדנו עם שלטון עצמאי? וכמה בלעדיו? הנה לך ההצדקה לתיאוריה שכזו).

לא ניתן למדוד אהבה, האהבה שלי היא לא האהבה שלך.
אנחנו מתייחסים לבנות זוגינו אחרת, לחברינו אחרת ולקרובינו אחרת.

ישן 27-07-2009, 01:56
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "לפי מה שאני הבנתי ההתנחלות..."

עלי לא חוקית? מאיפה הבאת את זה?

אין את החתימה הפורמלית. שמע, זה לא ארבע קראוונים ועז, יש שם וילות שנבנו במשך שנים על ידי מספר קצינים בכירים. נראה לך שהם היו בונים שם אם היו חושבים שיהרסו להם את זה? או ששוב בגלל בירוקרטיה או פוליטיקה לא הגיע האישור הסופי ואם לא העתירה הזאת זה בטח היה מסתדר? השכונה התחילה להיבנות לפני יותר מעשר שנים. נראה לך שהאנשים חיו שם 11-12 שנה כעבריינים או שנאבקו בבירוקרטיה אחרי שמשרד השיכון אישר להם?

אתה חושב שאנשים מתחילים לבנות בית ומחכים לכל האישורים? אתה חושב שאנשים מחכים קודם שיאשרו להם משכנתא ואז מחפשים בית? או שחותמים על חוזה ואז מקווים שהבנק יאשר להם משכנתא?

בירוקרטיה.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 27-07-2009 בשעה 02:00.
ישן 27-07-2009, 09:33
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "עלי לא חוקית? מאיפה הבאת את..."

זה שהרבה אנשים "מעגלים פינות" לא אומר שצריך להכשיר את השרץ או שלעבור על החוק זה דבר לגיטימי.

אם החוק קבע שהמהירות המותרת בכביש היא 80 קמ"ש, אבל האכיפה בפועל מתחילה רק מ-100 קמ"ש (כי כולם נוסעים לפחות 100 בכבישים בין עירוניים), אין מה להתפלא שחלק מהאוכלוסיה נוסע 120 קמ"ש, ונכנס בחזרה לעיר ב 100 קמ"ש.

אם האכיפה הייתה ב - 80 קמ"ש, כלשון החוק, רוב האנשים היו נוסעים 80 קמ"ש, מיעוטם היו נוסעים 100 (בערך אותו אחוז שכיום נוסעים 120) ואז הם היו נכנסים לעיר במהירות של 80 קמ"ש - מה שהיה מביא לירידה דראסטית בכמות התאונות הקטלניות.

להכשיר את השרץ יביא רק להחמרת המצב. כתיבת החוק בצורה יעילה, אכיפה מחמירה שלו והסברה - יביאו למדינה מתוקנת.

ישן 27-07-2009, 11:04
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הם לא עיגלו פינות, הם בנו את..."

הם בנו את ביתם ללא האישורים המתאימים.

אתה רוצה לטעון שה"עבריינות" שלהם הרבה פחות "עבריינית" מזו של נוער הגבעות - אני אסכים איתך.
אבל זו לא הנקודה.
עבירה על החוק היא עבירה על החוק היא עבירה על החוק.
והחוק עיוור - לצבע עור, לנפח הארנק וגם לגילויי גבורה.
כך הוא צריך להיות.

מה שכן, בהינתן משאבים מוגבלים, הם היו בין האחרונים בסדר העדיפויות שלי.
הנזק שהעבריינות שלהם גורמת בטלה ב 600 בהשוואה לחלקים אחרים, ממסדיים פחות, באוכלוסיה הגרה באותם חבלי ארץ.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר