לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2009, 10:02
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
חשד: נערים מחיפה אנסו ילדים באיומי סכין

המשטרה בודקת חשד לפיו שני אחים בני שבע ושמונה, תושבי חיפה, נפלו קורבן לתקיפות מיניות על ידי שני נערים בני 12 וחצי ו-14 וחצי. הפרשה נחשפה לאחר שאחותם של שני הקורבנות התלוננה במשטרה.
אחותם של הילדים חשדה שמשהו לא תקין ושיתפה בחשדותיה את אמה. האם הזעיקה את המשטרה שהצליחה לחלץ מהילדים את עדותם המזעזעת על מסכת תקיפות שהם חוו בחודשים האחרונים בגנים ציבוריים בעיר, תוך איומי סכין ואלימות.
בעקבות כך, נעצרו שני החשודים ובחקירתם הודה הנער בן ה-14 וחצי בחשדות המיוחסים לו. מעצרו הוארך עד היום. המשטרה תבקש להאריך את המעצר ובודקת בין היתר אם הוא וחברו תקפו נערים נוספים בתקופה האחרונה.

http://news.walla.co.il/?w=/22/1522275

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2009, 10:59
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ואיפה ההורים של אותם פושעים צעירים?"

אני נוטה להסכים איתך פה

נכון שאני לא מכיר הורה שאומר לבנים שלו "אל תאנוס ילדים בני 8 באיומי סכין"
אבל הורה צריך לפחות לחנך את הבן שלו לדעת להבחין בין טוב ורע

מה שהם עשו זה פשוט מזעזע, זה איום ונורא איך לעזאזל דבר כזה קורה ?!
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 19-07-2009, 12:17
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ואיפה ההורים של אותם פושעים צעירים?"

הורים לא משתנים, זמנים משתנים.
כשאני הייתי ילד לא היו דברים כאלה, מצד שני לא היה פורנו זמין לכל עולל בן 6,
לא היו פרסומות שמפארות מיניות וחושניות ב 5 בערב, והערוץ היחיד ששידר היה די שמרני.

האם זה פוטר את ההורים מאחריות, לא,
אבל בעידן של היום, בעידן שברוב המשפחות 2 ההורים מפרנסים ולא נמצאים בבית,
ואת הילדים מגדלת הטלויזיה עם טלנובלות נוטפות מין בערוץ הילדים ופורנו כיד המלך באינטרנט,
אפשר להבין מדוע התרבות המערבית התדרדרה לשפל המוסרי הזה, והילדים הם תמיד הסמן המוסרי הכי מובהק של כל חברה.

אין מה לעשות, ילדים שמופצצים היום בפרסומות ולחץ חברתי מכל עבר שבאופן פרדוקסלי מוכתב ע"י תאגידים כמו דיסני,
מרגישים את הדחף להתבגר מהר יותר ונועז יותר, אין ספק שהתמימות בילדים מתה היום בגיל הרבה יותר צעיר,
אמא שלי מספרת בחצי חיוך שכשהיא היתה בת 15, בנות בגיל שלה עדיין היו הולכות עם קוקיות ונחשבו ילדות קטנות לכל דבר.
היום, "ילדות" בנות 15 נבלעות בלשונו של הברמן החתיך באיזה דאנס-בר, כשההיסטוריה המינית שלהן לא היתה מביישת פרוצה מתחילה.

אי אפשר להחזיר חברה שלמה אחורה בזמן, הנזק כבר נעשה,
הדרך היחידה "להציל" את הילדים שלכם, זה להעניק להם חממה כלשהיא,
לבחור בקפידה את הסביבה שבה תגדלו אותם, ואם אפשר, למנוע מהם גישה לטלויזיה ומחשב עד גיל 16.
אני בספק אם עוד קיימות קהילות שבהן ילדים משחקים בשדות בתופסת ובערב יושבים לקרוא ספר,
אבל אם יש קהילה כזו שווה להתחבר אליה, ואם אין, אז אולי כמה הורים אחראיים צריכים להקים אחת כזו...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 19-07-2009 בשעה 12:21.
ישן 19-07-2009, 19:20
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הורים לא משתנים, זמנים..."

לא נעים לי לסתור את דבריך, אבל ברירה אין לי, אתזה שלך לא כל כך מסץדרת עם העובדות.
לפני 100 שנה בת 15 כבר הייתה כלה טריה במרבית העולם, כולל במרבית השכבות הסוציואקונומיות באירופה.
סבתא רבא שלי התחתנה בלונדון בגיל 16, ונחשבה כבר "בתולה זקנה". סבתא שלי נולדה אחרי שנה.
יותר מזה - אמנם כשהיית ילד לא היה מחשב עם פורנו זמין, אבל עד לפני 100 שנה לא היה חדר לכל ילד ברוב שכבות האוכלוסיה, במקרה הטוב הייתה מחיצה שהפרידה בין מיטת ההורים לחדר בו ישנו הילדים. הילדים ידעו טוב מאוד שמה שהם רואים את הכלבים והפרות עושים בחצר - הוריהם עושים גם בבית.
יותר מזה - גם כשהיית ילד היו פשעי מין (ע"ע "הרצח בגן מאיר"). פשוט הפוריטניות של שנות החמישים הסתירה את הדיווחים עליהם, או צנזרו אותם.

אז גם אני לא אוהב את הקונגלומראטים הגדולים שמכתיבים לנו מה "יפה" ומה "מקובל" ואת הנטיה לחשוב ש"מין מוכר הכל".
אבל זה לא שורש הבעיה.
זה רק סימפטום.

ובקשר לקהילה האוטופית שלך - תן לי טלפון כשתקים אותה. אני אצטרף ברגע שיוולד הבכור שלי.

ישן 20-07-2009, 15:03
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הלכת רחוק מדי.... אני לא מדבר..."

אז אתה מסתכל על טווח מאוד קצר ולא מייצג.

בכל תרבות יש תנועת מטוטלת של מוסרניות, בין פוריטניות לפריצות, במנעד שבד"כ שומר על גבולותיו.
בישראל לפני 50 שנה הייתה שיא תקופת הפוריטניות. אבל כבר לפני 20 שנה, כשאני עוד הייתי בחור צעיר, מילים כמו "השומר אינו שותה, אינו מעשן ושומר על טוהרו המיני" נשמעו כמו אנאכרוניזם עתיק. לאבי לפני 40 שנה זה נשמע כבר מגוכך בזמנו.
ההיסטוריה מוכיחה שעוד כמה עשרות שנים תתחיל תקופת פוריטניות חדשה, ואז דומייך ודומי בטח יטענו שהפוריטניות מוגזמת, ושקצת פריצות "ישנה וטובה" לא תזיק בכלל.

ישן 19-07-2009, 20:16
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "חשד: נערים מחיפה אנסו ילדים באיומי סכין"

כמה מילים על דמוקרטיה:דמוקרטיה וחופש פועלים רק כשיש קוים אדומים.אצלנו אין אותם,או שאנחנו כל הזמן מרחיקים אותם מהאמצע.לילד אסור לסרב,לילד אסור לתת מכה,כי הוא יגדל מוכה,לילד אסור לשים מגבלות,כי הרי הוא לא בצבא.למורה בישראל אין קול.ככה זה,כנראה,ברובו של העולם הנאור.אין פחד מעונשים,אין פחד לרצוח,כי אין עונש מוות ואין עונשים לכל החיים 100%(כל מני מקרים סוציאליים וקשים,שבזכותם 25 שנה בכלא יכול להפוך ל 15,לדוגמא).נהג חסר תרבות כביש נהרג אחרי שמקבל עשרות אזהרות(דבילי לחלוטין,יש לאמר).ילדים באים לבתי ספר עם סכינים,מרביצים,לפעמים-הנה-אונסים.למה לא?מה יעשו לו?
ואם מישהו מנסה להזיז את הדברים לכיוון הנגדי,מיהו?-פאשיסט!דיקטטור!עומדים לחזור לשיטת המקלות ועמידה של תלמידים ברגע שהמורה נכנס לכיתה?איך זה?מערכות העצבים החלשות של ילדינו לא תעמודנה בלחץ כזה,עוד תהיה להם טראומה.
ואז כמובן,עם חינוך גרוע בבית ובבית ספר,גודל חמור,שסרטים אלימים ופורנוגרפיים משפיעים עליו כפי שהם משפיעים.אז נאשים את הבמאים,את התקשורת.והילדים-יחד עם הוריהם-מלאכים.

ישן 19-07-2009, 20:35
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "כמה מילים על..."

מסכים איתך - יש חוסר משווע בגבולות.

הורים צריכים להעמיד גבולות לילדים שלהם, וחלק מתפקיד מערכת החינוך הוא לחזק את הגבולות האלו.
אני קצת חולק עלייך בקטע של ענישה פיזית, כי אם ההתנהלות נכונה מהתחלה, לדעתי לא צריך להגיע לנקודה הזו בכלל.
להבדיל מספר הבדלות, סבא שלי נוהג להגיד שאין דבר כזה "גבר מכה".
אם הוא היה באמת גבר, היה לו מספיק ביטחון עצמי ושכל להקשיב לה, ולשכנע אותה במילים (או להסכים אם היא צודקת).. הוא לא היה נזקק לאלימות.
אבל להבנתי אנחנו חלוקים רק על הדקויות של הדרך.
עם זה אני יכול לחיות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר