לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2009, 12:03
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אבו מאזן לא נותן לישראל להשלות את עצמה, מדבר גלויות על זכות השיבה ורצף טריטוריאלי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3745035,00.html
אבו מאזן בראיון שהעניק לעיתון מצרי: "דורשים רצף טריטוריאלי בין יהודה ושומרון לרצועת עזה ולא נוותר על זכות השיבה".

------------------------------------------
איזה רשע מרושע, אפילו לחלום על שלום ותקוה טובה הוא לא נותן לנו.

למה הוא אומר את זה עכשיו, ולא אחרי שיקבל לידיו את השטחים?

אפילו חלום מתוק הוא לא מוכן לתת לנו לחלום!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-07-2009 בשעה 12:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2009, 12:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

יתרגלו, והמשוגעים יישארו משוגעים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "יותר טוב.כמה שהערבים יהיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
יותר טוב.כמה שהערבים יהיו יותר תוקפניים,כך יש פחות סיכוי,שאיזה יהודי משוגע יוותר להם על סנטימטר בודד.

אפילו עכשיו, הנה כמה מתגובות של השמאלנים הפחות מתוחכמים בYNET:
  • ציטוט:
    • בגלל זה יש צורך ביציאה חד צדדית מהשטחים
    • איך אפשר לצפות מאומה הפלסטינאית לוותר על זכות השיבה ?
השמאלנים היותר מתוחכמים מבינים שעכשיו זה לא הזמן להגיב, עד יעבור זעם... ועד שהעם יתרגל...

אין תרופת פלא לשגעון השמאל. רק לימוד התורה וחזרה בתשובה.

על התורה ומצוותיה נאמר:

תּוֹרַת ה' תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת ה' נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי. (תהלים יט ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-07-2009 בשעה 12:38.
ישן 12-07-2009, 12:36
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אבו מאזן לא נותן לישראל להשלות את עצמה, מדבר גלויות על זכות השיבה ורצף טריטוריאלי"

רוצים מדינה
יקבלו מדינה
אני קורא לישראל לנתק מהם את החשמל, מים ושאר תשתיות שאנחנו מספקים להם
רוצים מדינה
יקבלו מדינה
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 12-07-2009, 13:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לשמאל קשה להשתחרר מהנחות יסוד מוטעות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "כנראה שהמנהיגים של הפלסטינים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
מתחיל להשבר לי מהבלבולי ביצים של ההנהגה הפלסטינית. אם כניסת ערבים למדינת ישראל חשובה להם יותר מבית לאומי ריבוני לעצמם, אז מצידי שיעשו מהם סלט.

הערבים מעולם לא חיפשו "עוד" מדינה ערבית בנוסף ל21 המדינות שכבר יש להם.

כל קיומו של העם הלפשטיני נועד אך ורק בכדי למנוע מהיהודים את המדינה היהודית.

עוד...
"ואני אקניאם בלא עם, בגוי נבל אכעיסם"
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...795#post3402800

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-07-2009 בשעה 13:58.
ישן 12-07-2009, 14:57
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לשמאל קשה להשתחרר מהנחות יסוד מוטעות"

הרושם שלי הוא שמלבד סוריה אין מדינות ערביות שמעוניינות שהעניין של הפלסטינים יגרר עוד ועוד. לא נראה לי שהם עוד מעוניינים בתסיסה שמתרחשת אצלהם בבית כל פעם שיש סיבוב לחימה בין ישראל לפלסטינים ככה שאם אבו מאזן היה מקבל את ההצעה של אולמרט הם היו מבסוטים.

אני לא מבין את הראש של אבו מאזן. לא נראה לי שהוא הטיפוס שמפנטז בלילות על וילה בת"א או פיגועי התאבדות בלב רמת גן. הוא פשוט בן אדם שאין לו את האומץ לעמוד מול העם שלו ולהגיד לו שהגיע הזמן לקפל את הבאסטה כי יש דרישות שהצד השני לא יקבל. יכול להיות שחלק מהבעיה של ההנהגה הפלסטינית היא שאין מולה הנהגה ישראלית נחושה. כשכל ראש ממשלה שעולה אצלנו נותן יותר מזה שהיה לפניו - אבו מאזן לא יכול להגיד לפלסטינים: "זה המקסימום שיכולנו להשיג. הגיע הזמן להתקדם". אני בטוח שאבו מאזן היה דווקא מבסוט אם היה רצף של כמה ממשלות ישראליות מקובעות שמציעות את אותה חבילה כי אז הוא לא היה צריך לחשוש ממה שיעשו לו כשהוא יגיד כן לפשרה הישראלית.

ישן 12-07-2009, 16:33
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ישנם שונאי ישראל ולעומתם גויים טובים בכל מדינה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הרושם שלי הוא שמלבד סוריה אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
הרושם שלי הוא שמלבד סוריה אין מדינות ערביות שמעוניינות שהעניין של הפלסטינים יגרר עוד ועוד..

והקיצוניים שבהם, השונאי ישראל הם המחזיקים את הטון. לפעמים הם השולטים טוטלית, ולפעמים הם רק מביאים לידי כך שכל המנהיגים ייאלצו לשלם מס שפתיים לקיצוניים.

מבחינת הקיצוניים, "העם" הפלשטיני שהם בנו וטפחו אותו יש לו תפקיד חשוב במערכה נגד היהודים: למנוע מהיהודים את ארץ ישראל, או לכל הפחות לטרטר להם את החיים.

אם יהיה איזשהו מנהיג שיגיד, חלאס בואו ניישב את הפליטים בכדי שהיהודים יוכלו לישון בשקט, הוא ייחשב כבוגד ואוי לו לנפשו ולגופו.

לכן כולם משחקים את התפקיד של הרשע מי פחות ומי יותר. הדבר היחידי שיש למתונים הערבים לענות לקיצונים זה שהיהודים חזקים מהם וישברו להם את העצמות ולכן זה לא משתלם להם. דבורים של חמלה, צדק ויושר כלפי היהודים לא נשמעים שם בינתיים.

אבל ברגע שהיהודים יהיו חס וחלילה יותר חלשים, ויהיה נראה שאפשר בקלות להכניע אותם, כבר לא יישאר למתונים שבין הערבים להגיד כלום לשונאי ישראל המובהקים והם ייאלצו להצטרף אליהם כמו שהצטרף המלך חוסיין לנאצר במלחמת ששת הימים (אז זה היה בטעות כמובן).

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-07-2009 בשעה 16:39.
ישן 13-07-2009, 14:21
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הרושם שלי הוא שמלבד סוריה אין..."

אני מסכים עם מה שאתה אומר.

אבל במידה מסויימת גם עם מה שמדינאי אומר.
אם אני אנסח את זה במילים שלי:
אבו-מאזן, בדיוק כמו ערפאת לפניו, פוחד כל כך מלהיתפס כ"יהודה איש קריות" עד שהוא סירב להיות "בן גוריון" פלסטינאי.
אין הרבה מה לעשות, עד שיקום אצלם "בן גוריון", או לפחות "מייקל קולינס" (ואחד כזה יכול לקום לדעתי רק באמצעות סיוע ערבי חיצוני), לא נוכל להשיג שום הסכם בחזית הזאת.

ישן 12-07-2009, 17:47
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אבו מאזן לא נותן לישראל להשלות את עצמה, מדבר גלויות על זכות השיבה ורצף טריטוריאלי"

אפשר להירגע.

אני מוכרח להגיד שביבי עשה דבר חכם, ועל זה אני אוכל את הכובע.

הוא אומר כך-אתם רוצים מדינה? תכירו במדינת ישראל כמדינה יהודית.

הוא יודע שאף אחד מהצד ה"פלסטיני" לא יקבל את זה(אפילו שבאנו איתם בתנאים מאוד מתירים כמו באוסלו, הם לא קיבלו את זה...אז עכשיו?)

ככה תוקעים משא ומתן מבלי לספוג את התוצאות(או כמעט מבלי).

רק שיימשך. אסור לביבי להיכנע. או שהוא נכנע עכשיו ללחצים של אובאמה והולך נגד האינטרסים הברורים של ישראל פה, או שהוא עומד בלחצים וחוטף קצת משברים עם ארה"ב(והוא יחטוף כן?).

ישן 13-07-2009, 10:16
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אז הוא רוצה הכל ולא לתת כלום..."

אני חושב שהדבר הבסיסי שדפוק אצל הפלסטינים זה שהם לא מרגישים שהם צרכים לשלם מחיר על הטעות ההיסטורית שעשו ב 48'. זו תופעה מדהימה בעיני שאין אצלהם לפחות אנשים בודדים שאומרים: "בגלל שדחינו את המדינה שהציע לנו העולם ובגלל שיצאנו למלחמה נגד היהודים - נדרש מאיתנו לשלם מחיר".

אני שוב אומר: הפלסטינים מפונקים. בשונה מכל מיעוט נטול ריבונות אחר בעולם הם מוקפים באוקיינוס של אנשים כמוהם. אין להם תחושה של בהילות לקבל בית לאומי כי חרב מתנדנדת להם מעל הראש. אני חייב להניח שהכיבוש לא כזה גרוע כמו שהם מספרים אם הם בוחרים להישאר נטולי ריבונות בזמן שכל מיעוט אחר היה חוטף את מה שהציעו להם ב 48' ומאז ימי אוסלו.

ישן 13-07-2009, 12:24
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[font=Arial]אני חושב שהדבר..."

פינקו אותם.עדיין לא כולם מכירים את ארועי לפני 1948(או אפילו 1967),עדיין יש לאנשים-וגם פה בארץ-שחושבים,שמדינת ישראל היא דבר שכל יום אנחנו צריכים להודות עליו,ולא לאלוהים(לאלה המאמינים בינינו),אלא לכל מני ארגונים ועמים.עדיין יש מבט על המדינה,כאילו שזה דבר זמני ולא יציב(והכל בגלל הכיבוש,כמובן,כי הרי לפניו היתה אידיליה.ולפני שהציונים באו לכאן,בכלל היה גן עדן ליהודים,עם אחיהם הערבים.במיוחד במאה ה-19,עם השודדים הבדואיים).
אז אם זה פרוייקט זמני,מה נשאר?-קצת ללחוץ על יהודונים,והם כבר ימצאו לאן לסגת.יחזרו לבתיהם שבפולין ואוקראינה.
פלסטינים מצד אחד בוכים על כיבוש,מצד שני צועקים מדי פעם,שזה רק שלב בסגירת הפרויקט הציוני.אם היה להם את הכח שיש לנו,לא היו פה 5.5+ מיליון יהודים.
ומי שמדבר על חיים משותפים של יהודים וערבים בהיסטוריה,לא יודע,כנראה,שבשום תקופה יהודי לא היה שולט בערבי-מוסלמי.המצב של היום הוא לא נורמלי מבחינתם,לכן הם מבלבלים את המח עם "פעם,לפני הציונים,חיינו פה כולם אחד לצד השני".ושוכחים להוסיף,שיהודים חיו מתחת לשלטון אסלאמי.אז כמובן שכשהמצב הפוך,יש צורך בהתנגדות,והתנגדות,הודות לניוטון,יוצרת תגובה נגדית שווה,לפעמים לא פרופורציונאלית(בחיים לא הכל פיזיקה-מטמטיקה פשוטה),מה שבעיני בני דודינו נראה כדבר אסור.
הבעיה עם אסלאם היא,שכשהוא מעל,בני חסות חיים חיים די נסבלים ואפילו טובים בחלק מהמקרים,אבל כשהוא מתחת,אז מתחילה הבעיה.וזה לא משנה מאיפה זה בא:מצד האסלאמיסטים,הנציונליסטים,הקומוניסטים...המטרה היא אחת:לנטרל את היישות הציונית.

OFFTOP
נזכרתי עכשיו בתגובה של בחור ערבי באיזה ארוע שהיה לנו לפני כחודש באוניברסיטה,כאשר בא איזה פוליטיקאי ליכודניק מצד אחד והילל כהן,חוקר החברה הפלסטינית,מצד שני.הבחור צעק,שהוא לא מכיר במדינה כיהודית,הרי מיהו?הוא ערבי,פלסטינאי!
הבחור שכח,או לא ידע,שלמשל למצרים קוראים "רפובליקת מצרים הערבית".זה שיש שם כ-8% קופטים,זה על ה@@ שלו,כנראה.ושל הפוליטיקאים המצרים.זה שקופטים היו קודם הערבים,זה,אני מאמין,ידוע לכל.וגם היהודים,כמובן.

ישן 13-07-2009, 12:57
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הפלסטינאים שלמו ועדין משלמים על כל סרבניותיהם מ- 1933 ועד עצם היום הזה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[font=Arial]אני חושב שהדבר..."

הם לא קראו את המפה ונדמה לי שהיום אנחנו מחליפים תפקידים אתם.

אנחנו מתקשים לקרוא את המפה ועשויים לפגוע בחלק מהישיגינו עד כה. תמיד אנחנו לקחנו את מה שיכולנו לעכל. הפלסטינאים לא נתנו לנו מאומה וכל מי שמצפה לקבל מהם משהו משלה את עצמו.

"פיספסנו" כמה הזדמנויות לקבע את גבולותינו - כולל הכללת חלק נכבד מההתנחלויות "צמודות" לקווי שביתת הנשק, בהם ישבו מרבית המתנחלים. התחכמנו ורצינו עוד ועוד ועוד - המצאנו את המאחזים ( ה"חוקיים" והבלתי חוקיים כאחד). חטפנו ואכלנו עד שהיום הכל תקוע לנו בגרון - לא לבלוע ולא להקיא. המרנו את הסרבנות הערבית בסרבנות ישראלים. היום אנו נראים מכוערים גם בעיני עצמינו וגם בעיני כל העולם - ואנחנו עדיין רק בהתחלה.

לאחר שהותרנו עבור מדינה פלסטינאית (עם סמכויות מוגבלות) כ- 30% מהגדה המערבית ורצועת עזה, לאחר שדחינו ונמשיך לדחות כל מימוש של זכות השיבה - יש לחתום ולסגור את הנושא. היום העולם הערבי, אירופה וארה"ב - עדיין מוכנות לסייע בזאת, אל נפספס שוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר