לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2009, 15:35
  marymoo marymoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.04
צריך מידע בנוגע לחובש קרבי וגבעתי

שלום אני חדש בפורום ושבוע טוב לכולם.

לאחר שלצערי לא עברתי את הגיבוש לפני חודש של צנחנים, החלטתי שאני רוצה להיות בגבעתי חובש קרבי.

עכשיו אני מאוד התאכזבתי שלא הגעתי לצנחנים, ואחד הסיבות העיקריות זה קורס הצניחה שאני רציתי לעבור.

שאלה ראשונה: האם אני חייב להיות בגדס"ר של גבעתי בשביל לעשות קורס צניחה נוסף? למה אמרו לי שמצטיין בקורסים נותנים לו לעשות קורס צניחה בתור צ'ופר

שאלה שניה: אני תמיד מתבלבל בין פלס"ר לגדס"ר. פלס"ר זה בתוך גדס"ר ביחד עם נ"ט ופלוגת ההנדסה החטיבתית?

שאלה שלישית: הדבר שאני באמת רוצה לעשות בצבא זה להיות חובש קרבי, יש סיכויי כל שהוא שאם אני אסיים את הקורס חובשים בצבא יכול להיות שיעבירו אותי לקורס פראמדיקים? (אולי בתור הצטיינות כל שהיא בקורס)

תודה לכל העונים והעוזרים

עריכה:

אני פרופיל 82 וקב"א 53

נערך לאחרונה ע"י marymoo בתאריך 24-05-2009 בשעה 15:41. סיבה: נתונים אישיים להוסיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2009, 22:39
  am07 am07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gilobarca שמתחילה ב "א' - אני לא הייתי הולך על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gilobarca
א' - אני לא הייתי הולך על גבעתי , אמנם החטיבה טובה מבחינה מבצעית אבל הטירונות בלתי נסבלת
מניסיון . לפני שבועיים התאבד שם טירון וגם בשבוע האחרון של הטירונות של נוב' ואני מבין לגמריי
למה הם עשו את זה
ב' - סדר הכוחות בצבא הוא ככה כיתה < מחלקה < פלוגה < גדוד <חטיבה
גדס''ר : גדוד סיור , פלס''ר : פלוגת סיור , הפלס''ר הוא בתוך הגדס''ר ביחד עם פלחה''ן ועורב (פלנ''ט)
ג' - רק הפלס''ר עושים קורס צניחה - העורב והחה''ן לא עושים ובטח שבגדודים לא עושים
ד' - קורס חובשים תלוי בסגל שלך , אם תצטיין ותבקש מההתחלה אז יכול להיות שישלחו אותך ,
יכול להיות גם שלא כי קב''א 53 אולי הם בונים עליך לקצונה

אל תרשום סתם דברים
1.המטרה של הטירונות זה להפוך אותך מאזרח לחייל,מן הסתם היא תיהיה בלתי נסבלת,ומה הקשר בין ההתאבדויות לחטיבה?!לצערי יש גם מקרים בגולני צנחנים כפיר ונחל
3.כל הגדסר עושה קורס צניחה.
4.אין קשר בין הקבא לקצונה,אך יש קשר בין קבא גבוהה לחובשים,תנאי הקבלה לשם הם קבא גבוהה
ישן 25-05-2009, 08:42
  am07 am07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gilobarca שמתחילה ב "זה שמעליי קשקשן עורב גבעתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gilobarca
זה שמעליי קשקשן

עורב גבעתי בוודאות לא עושה קורס צניחה וגם לא הפלחה''ן

הטירונות בגבעתי בלתי נסבלת - עובדה שבחודשיים התאבדו להם 2 חיילים

קב''א גבוה מידי לא ישלח לחובשים כי חיל הרפואה (בה''ד10) ימשוך אותו לקצונה
ויוציא אותו מהחטיבה

קב''א 54 ומתאם קצונה 2 אוטומטית מיועדים לקצונה בגדודים

אז לפני שאתה מחרטט ומקשקש תחשוב

קשקשן?כמה זמן אתה בצבא?
בתור מי שמשרת באחד הגדסרים,עשיתי קורס צניחה,ולא אני לא בפלסר,וכל הצוות שלי עשה
כל גדודי הסיור עושים פלנט פלסר פלחן..
אם אתה אומר שהטירונות לא נסבלת,כנראה שאתה לא לוחם ולא הייתה,כי הטירונות זה שטויות
ולא דיברתי על המתאם קצונה,זה סיפור אחר,תקרא ותבין מה שרשמתי,
הבנת הנקרא.
ישן 25-05-2009, 14:31
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
עורב גבעתי והפלחה"ן לא עושים קורס צניחה?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gilobarca שמתחילה ב "זה שמעליי קשקשן עורב גבעתי..."

מוזר, אני לוחם בפלחה"ן (הרגע סיימתי מסלול) ועשיתי קורס צניחה.
כל הגדס"ר עוברים את אותה ההכשרה בדיוק (ניווטים, מקצועות, הכשרות מיוחדות של היחידה וכו'...) מלבד הקורסים היעודיים.

חיילים מתאבדים בכל מקום בצבא, לפני חודש התאבד חייל בתובלה ולפניו התאבד חייל מקרקל וחייל וחייל מנ"מ ומחיל הים ומכל חטיבות החי"ר.

מה זה אומר?
נראה לך שחיילים מתאבדים בגלל הטירונות? אתה צעיר (אני מניח שעוד לא התגייסת אפילו).

"אז לפני שאתה מחרטט ומקשקש תחשוב."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 26-05-2009, 07:39
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי marymoo שמתחילה ב "שאלות בנוגע לגדס"ר של גבעתי: ..."

אתה תגיד לאן אתה היית רוצה, והם יחליטו אם הם רוצים אותך שם.
אם אתה מבקש חה"ן, וגם הפלס"ר וגם החה"ן רוצים אותך, יכול להיות שהחה"ן יקבלו אותך. אם אתה רוצה פלס"ר, אבל הפלס"ר לא רוצה אותך, לא תגיע לשם.
אין שום דבר קבוע או מובטח בשיבוץ הזה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר