לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2009, 12:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ובשקלול "פקטור אג'נדה"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "23% מהציבור ישקלו לעזוב את ישראל אם איראן תשיג פצצה"

המצב לא נורא כל כך בכלל.

בכלל במבט עשר (שלא לדבר על עשרים) שנה אחורה, אז כל הדיבורים על תופעות "סרבנות", "ירידה מהארץ" ושלל נבואות זעם אחרות, שהכופרים האפיקורסים עושים בהן שימוש זול, התגלו כעורבא פרח. את יוון עוזבים אנשים בכמויות גדולות בהרבה, ובגלל הרבה פחות. בעצם מסתבר כאן שהישראלים מגלים "פטריוטיות עממית" איתנה הרבה יותר מאשר בכמה וכמה מדינות "נורמאליות" אחרות!

לפעמים אני תוהה האם היינו כאלה פטריוטים לו לא היו קמים עלינו מבפנים אוייבים מתועבים ומרושעים כאלה? הנהתנות הישראלית, ששולחת לחו"ל בכל שנה פי מאה יותר ישראלים מאשר כל סוגי הפוליטיקה/כפיה דתית/פיגועים גם יחד, הייתה מערערת את יסודות החברה, לולא פרצי הפטריוטיות שיוצאים אצל 9 מתוך עשר ישראלים כשהם קוראים הארץ.

מהבחינה הזאת, אולי ראוי (ממרחק בטחון) לתת ח"ח קטן לעיתון הערבי-גרמני הזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2009, 12:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
במציאות, מספר ה"שוקלים" יהיה גדול לאין שיעור - והוא יגדל אם זו תהיה המציאות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "23% מהציבור ישקלו לעזוב את ישראל אם איראן תשיג פצצה"

קל נורא לבוא בטענות לבעלי משפחות שחרדים כל יום לגורל ילדיהם, שידיעה שיש פסיכי שלחיצת כפתור
שלו יכולה למחוק את כל משפחתם, על כך שהם שוקלים להוציא את ילדיהם מטווח הפגיעה של הפסיכי
הרצחני הזה.
זה בדיוק טבעו של האיום האיראני - שהוא יכול להחריב את המדינה הזו, גם בלי לירות אפילו קפצון לכיוון
שלה. עצם הידיעה שבידי המשטר הספציפי הזה יש נשק כזה - מספיקה בשביל לערער את קיומה של
המדינה הזו, מתוקף העובדה שהקיום הבסיסי ביותר כאן, יהיה דבר מוטל בספק.

חשוב לפרסם תוצאות של סקר כזה - שכן סביב הצורך למנוע ב-כ-ל מ-ח-י-ר את גרעונה של איראן, חשוב
שיהיה כאן קונצנזוס שיכלול גם את אלה שנוטים לברבר על "השלום" בבוקר, בצהריים ובערב...
ישן 23-05-2009, 05:40
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06

האשכול הזה הוא אחת מהקריאות הטובות ביותר בפורום בזמן האחרון. כמדומני שרוב המגיבים פה הם אנשי ימין ומסתבר שהסקר וזהות העתון המדווח בלבלו פה את כולם לחלוטין.

עכשיו ניראה שהמגיבים פה חלוקים בדעתם, האם העיתון הפלסטינאי הארץ משרת את האויב בהפצת תעמולת אימה או שמא העיתון השלומיסטי חרג ממנהגו והפגין יושר נדיר בדווחו על סקר שמוכיח שחייבים לתקוף את אירן.

הואיל ולא פייר לבוא ככה ולצחוק על כולם מבלי לנקוט עמדה אז שתי הפרוטות שלי הן שהפעם אני עם נוסטור. לא שהארץ מנסה לקעקע את המורל במדינה אבל, כמאמר אשכול המנוח "גם עיתונים צריך למכור".

ישן 23-05-2009, 15:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נבהיר את הדרוש הבהרה, ונחדל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "לו היית קורא את הודעותיי ביתר..."

אני לא כאן כדי לתקשר אתך: אני כאן כדי לכתוב בפורום. "תקשורת בינאישית" נעשית באמצעים אחרים, שחלקם הם יישומים בפורום, וחלקם נפרדים ממנו, וסמוך שלו הייתי מעוניין, הייתי כבר שם.

הלהג החוזר בדבריך, אודות "אני אולי נשמע ^%^$%, אבל אני בעצם לא" הוא טריק רטורי ידוע, אבל מייגע. אל תחשוב כל כך הרבה מה אחרים חושבים, הקפד להגיד מה אתה חושב. אם אתה חושב שאתה יותר מדי נשמע X, או נשמע Y, אז טפל בבעיה, ואל תהפוך אותה למשפט מבוא.

אתה באופן עקבי גורר כותבים אחרים לדיון מייגע בפסיכולוגיה, דיאלקטיקה וטרמינולוגיה והופך את זה לעיקר הדיון, תוך מוכנות תמידית לצעוק על הצד השני כי הוא בעצם האשם בהתדרדרות הדיון לשם.

מעתה והלאה אתייחס אליך כאל תגרן אקדמיה, ובהתאם לא אקרא או אגיב להודעותיך. זו הצהרה חשובה, כמובן, רק מפני שאתה מעיד כל הזמן על חשיבות ה"קשרים האישיים", ולא מפני שאני נוהג בכלל לדווח על העמדה שלי כלפי כותב זה או אחר.

ישן 23-05-2009, 23:35
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06

סקר מפגר.
א. הסקר נערך בין קוראי הארץ.
ב. בין קוראי הארץ, אני בטוח שרק חלק מהם ענו.
ג. קוראי הארץ גם ככה זה לא הרבה.
ד. קוראי הארץ הם לרוב שמאלנים קיצוניים או ערבים או שונאי ישראל וכו' וכו'...
ה. הסקר מן הסתם (ולפי מה שנכתב לעיל) לא משקף את רצון העם והוא גם לא נערך בכל העם.
ו. ולמרות זאת, התוצאות נמוכות.

יש הבדל עצום בין "יעזבו" לבין "ישקלו".
אני מניח שעכשיו יש הרבה יותר מ-30 אחוז מהעם ששוקלים לעזוב את הארץ.
בפועל כמות האנשים שינסו לעזוב היא פחות מ-10. כאשר רק לחלק קטן מהם בטח יש לאן לעזוב ואזרחות במקום מסויים כך שהם יוכלו להשאר, ובטח חלק מה-10 הם שמאלנים קיצוניים או ערבים או עובדים זרים.

ככה שאין להסתמך על הסקרים האלה.
הסקר לא נכון וזהו.
אני דווקא חושב שבמצב שבו יהיה איום ממשי, העם יתקשח יותר ויראה חוזק וחוסן חברתי והרבה יגידו שהם יישארו כאן לא משנה מה.

אני אישית מעיד, כי לא משנה מה יקרה - גם אם כל המשפחה שלי תעזוב והמדינה תתפורר והערבים ישתלטו כאן - אני אשאר כאן עד המוות. ואני בטוח שיש הרבה שיעידו אותו הדבר.
ישן 24-05-2009, 09:45
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
דיאלוג תלוש מהמציאות לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[b]ה. הסקר מן הסתם (ולפי מה..."

בהסתמך על נסיון העבר במלחמת המפרץ הראשונה, דבריו של אורי כאן:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...660#post3348211
נשמעים לי מאוד מציאותיים. אין לכך שום קשר לדעתו הפוליטית של איש.
אף אדם שפוי לא ירצה, (אם זה תלוי בו), להקריב את כל משפחתו, ללא תוחלת או תועלת,
וזה אפילו לא תחת הגדרת "בשר תותחים". אוכלוסיה אזרחית שאינה לוחמת או תורמת לחימה,
לעולם תחוש כברוזים במטווח, בסיטואציה של סכנת מלחמה כוללת וכשהאיום הוא כליה
וכאוס מוחלט, עוד כמה וכמה. על הרבה פחות מכך התרוקנה תל אביב מיושביה ואם מישהו
חושב שבערים וישובים אחרים זה יהיה שונה, הוא חולם באספמיה.

נערך לאחרונה ע"י Leopad בתאריך 24-05-2009 בשעה 09:49.
ישן 24-05-2009, 07:33
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הגויים יעזבו את הארץ, כמו שמובא בתלמוד

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A... %D7%92_%D7%91
ציטוט:

רבי יוסי אומר לעתיד לבוא באים נכרים ומתגיירין... שנעשו גרים גרורים, ומניחין תפילין בראשיהן תפילין בזרועותיהם ציצית בבגדיהם מזוזה בפתחיהם, כיון שרואים מלחמת גוג ומגוג אומר להן על מה באתם אומרים לו על ה' ועל משיחו שנאמר (תהלים ב) למה רגשו גוים ולאומים יהגו ריק (וגו') וכל אחד מנתק מצותו והולך שנאמר (תהלים ב) ננתקה את מוסרותימו (וגו') והקדוש ברוך הוא יושב ומשחק שנאמר יושב בשמים ישחק (וגו'). (תלמוד מסכת עבודה זרה דף ג' עמוד ב')

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 24-05-2009 בשעה 07:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר