לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2009, 08:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
זו הייתה הכותרת בWALLA
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "סליחה, אבל איפה התגלית ..."

"לשלול אזרחות מצרים שנישאו לישראליות"

מהכותרת אי אפשר להבין כלל שמדובר בבעיה ישראלית אלא בבעיה מצרית. בכותרת לא מדובר על התופעה, גם לא מדובר למה לא היה דיון בשיראל על זה כמו שהיה דיון על המסתננים מסודאן ומרשות הפלשטינית.

רק כשקוראים את הכתבה בפנים ורואים שמדובר על 30000 איש לכל הפחות, רק אז מתחילים להבין שמדובר על בעייה קשה.

והמילה תגלית יכולה להיות גם לגלות מה שצפון עמוק בפנים בתוך הכתבה להציף את זה למעלה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2009, 09:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין ברירה רק לפעול בכוון עידוד הגירה החוצה במקום עידוד ההסתננות פנימה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "ככה כובשים אותנו דרך..."

כמו שפעלנו במשך 50 שנה לעידוד העלייה היהודית לארצנו עד שעכשיו כמחצית מכל היהודים גרים בישראל.
פעלנו בעליית יהודים למרות שהיו בזה עליות וירידות, ולמרות שהיו לא מעט מקרים של ירידת יהודים מהארץ החוצה, ובכל זאת פעלנו להעלות אותם ארצה. לא חיפשנו תירוצים ונמוקים למה לא. רצינו מאוד חזק מדינה יהודית ופעלנו בהתאם, וברוך השם שהצלחנו.

עכשיו הדבר היחידי זה לפעול קצת בכוון שלא ישתלם להסתנן ארצה, ומאידך עדוד הגירה על ידי מתן מענקים, פרוייקטים מיוחדים וכדומה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 20-05-2009 בשעה 09:44.
ישן 21-05-2009, 14:43
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אם יותר אנשים יבינו ויפנימו..."

אני מקווה שאתה מסוגל לעמוד מאחורי הדברים שלך גם בחיים האמיתיים, מעבר להיותך בטוח שאתה טוב מאחרים מאחורי מסך ומקלדת.
ההתייחסות הזו, לשמאלנים, כחברה כוללת ואחידה, היא בזויה ואין בה כל אמת. כמו אנשים בעלי דעות ימניות, יש שמאלנים מתונים ויש קיצוניים. יש כאלו שילכו להפגין בבלעין ויש את אלה שמחזיקים בדעות "רכות" יותר, וגם מסוגלים, רחמנא ליצלן, להזדהות עם חלק מהדעות הימניות.

הגישה שלך, כאילו יש כת שמאלנית שמתאגדת פעם בחודש- חודשיים ומתכננת להפיל את המדינה על צביונה היהודי והציוני, פשוט מגוחכת.

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 21-05-2009 בשעה 14:46.
ישן 21-05-2009, 14:58
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אני קורא לשלול אזרחות על חוסר..."

לא. אתה טוען לאורך מספר לא מבוטל של הודעות, שיש לטפל בשמאל, יש לשלול אזרחות של שמאלנים וכו'.
אני מבקשת שתירגע עם ההכללות. השמאל איננו מקשה אחת, כפי שגם הימין איננו.
כמו בכל זרם - לשמאל גוונים רבים. חלקם הם אכן אנטי-ציוניים ותומכים במדינת-כל-אזרחיה.
אלה הם המיעוט הקולני, שאותם שומעים ועליהם מספרים בתקשורת (החל באנרכיסטים נגד הגדר וכלה
באנשי חד"ש). לעומתם, קיים ציבור לא מבוטל (אמנם הוא קטן מהציבור הימני בארץ), שרואה במדינת ישראל מדינת היהודים, שרוצה להמשיך ולחיות פה. ההבדל בין אדם כזה לבינך, היא הדרך.
השמאל הציוני דוגל בדרך של הידברות והפרדות. הפרדות - נראה לי ברור למה הכוונה. מדינה פלשתינאית
בשטחי יו"ש. הידברות - כיוון שהיפרדות ללא הידברות לא תוביל לשום מקום (וראינו זאת בלבנון ובעזה).
יכול להיות שזו דרך מוטעית, אבל המטרה היא העצמה של מדינת ישראל, ולא ריסוקה כפי שאתה מנסה לרמוז
פעם אחר פעם.
אדם חכם אמר לי פעם שהשמאל בבעיה, כי המציאות היא נורא ימנית. זה נכון. דברים שהאמינו בהם מתרסקים
מול העיניים. זה עדיין לא אומר שאין שום סיכוי לפתרון הסכסוך לעדי-עד. הקריאה לטיפול בשמאל צורמת לי
כי היא מהווה שלילת ריבוי הדעות. הגדרת השמאל כ"בעיה שיש לטפל בה" והתייחסות אל השמאל כאל
קונספירציה אחת גדולה למיגור מדינת ישראל היא עיוות מוגזם של המציאות.

אני לא אסתום לך את הפה - סתימת פיות אין כאן.
אני רק מבקשת שכמו שאני לא כותבת כל יום על "הימין הקיצוני הכהניסטי שתפס את השלטון"
גם אתה תיכנס לפרופורציות. ובעיקר - לפני שאתה מכליל על ציבור גדול, אליו משתייכים גולשים פה
תלמד קצת על אותו ציבור, מה מניע אותו ואל תפיץ שנאה מיותרת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 21-05-2009, 20:55
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא. אתה טוען לאורך מספר לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
לא. אתה טוען לאורך מספר לא מבוטל של הודעות, שיש לטפל בשמאל, יש לשלול אזרחות של שמאלנים וכו'.
אני מבקשת שתירגע עם ההכללות. השמאל איננו מקשה אחת, כפי שגם הימין איננו.
כמו בכל זרם - לשמאל גוונים רבים. חלקם הם אכן אנטי-ציוניים ותומכים במדינת-כל-אזרחיה.
אלה הם המיעוט הקולני, שאותם שומעים ועליהם מספרים בתקשורת (החל באנרכיסטים נגד הגדר וכלה
באנשי חד"ש). לעומתם, קיים ציבור לא מבוטל (אמנם הוא קטן מהציבור הימני בארץ), שרואה במדינת ישראל מדינת היהודים, שרוצה להמשיך ולחיות פה. ההבדל בין אדם כזה לבינך, היא הדרך.
השמאל הציוני דוגל בדרך של הידברות והפרדות. הפרדות - נראה לי ברור למה הכוונה. מדינה פלשתינאית
בשטחי יו"ש. הידברות - כיוון שהיפרדות ללא הידברות לא תוביל לשום מקום (וראינו זאת בלבנון ובעזה).
יכול להיות שזו דרך מוטעית, אבל המטרה היא העצמה של מדינת ישראל, ולא ריסוקה כפי שאתה מנסה לרמוז
פעם אחר פעם.
אדם חכם אמר לי פעם שהשמאל בבעיה, כי המציאות היא נורא ימנית. זה נכון. דברים שהאמינו בהם מתרסקים
מול העיניים. זה עדיין לא אומר שאין שום סיכוי לפתרון הסכסוך לעדי-עד. הקריאה לטיפול בשמאל צורמת לי
כי היא מהווה שלילת ריבוי הדעות. הגדרת השמאל כ"בעיה שיש לטפל בה" והתייחסות אל השמאל כאל
קונספירציה אחת גדולה למיגור מדינת ישראל היא עיוות מוגזם של המציאות.

אני לא אסתום לך את הפה - סתימת פיות אין כאן.
אני רק מבקשת שכמו שאני לא כותבת כל יום על "הימין הקיצוני הכהניסטי שתפס את השלטון"
גם אתה תיכנס לפרופורציות. ובעיקר - לפני שאתה מכליל על ציבור גדול, אליו משתייכים גולשים פה
תלמד קצת על אותו ציבור, מה מניע אותו ואל תפיץ שנאה מיותרת.

1. אני טוען שיש לטפל ולהתמודד עם הבעיה ולא בדרך שאת מרמזת.
לחידוד, נסי לדמיין אדם שיד שמאל תמיד נגד יד ימין ( דרוש ניתוח מאוד מסובך לתקן דפקט כזה ).

2. לא מעט התיחסתי לשמאל "המתון" ולשמאל הקיצוני בהפרטה, אך בסה"כ השמאל על כל גווניו
יוצר קבוצה -> http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...067#post3345362

3. פרופורציות ?
כפי שכבר תהיתי
ציטוט:
האם רבין היה שמאל קיצוני ?
הוא וחבריו "הלא קיצונים" המציאו את המונח הלא קיצוני "קורבנות השלום"

מי יוצר ומפיץ שנאה הם השמאל גם "המתון" וגם הקיצוני, כל אחד בדרכו,
בחו"ל לא כל כך מבדילים בין גווני השמאל, הם רואים יהודים היוצאים נגד יהודים,
הם רואים את אותם שמאלנים מכנים אותנו "כובשים", "הכיבוש משחית" אמרתם,
המשתמע מהאשמה זו שאנחנו גם ללא זכות לארץ וגם מושחתים, זאת אומרת מתנהגים בצורה מושחתת כלפי אלו "המסכנים" "שכבשנו".

אין ולו שמץ רלוונטיות לריבוי דעות בנושא קיום המדינה ובפרט לאחר התפוצצות הדרך שלכם בפרצופם של ילדינו וקרובינו, אין לכם בושה להמשיך ( הפניה לשמאל "המתון" ).

כעובדה, השמאל כן בכללותו גרם למצבנו להתדרדר, לעולם לא ישכחו קורבנות השלום,
או שתיכף תגידי שלא היו כאלו.

בכל מקרה, אפשר להאשים אותי בדעות שמאלניות ברוב תחומי החיים, אך בנושא ביטחון וקיום המדינה ( עד הירדן כן ) אני ימין.
ישן 21-05-2009, 14:55
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "כלומר, אתה קורא לשלול את..."

טלי, את לוקחת דברים קשה מאוד וחבל,אנחנו רק מדברים כאן לזה יש מהות חדשות ומהות תגובות,לסתום לאחרים את הפה בגלל שהדעה שלהם לא מוצאת חן בעיניך גובל בדיקטטורה לשמה,ולא נכון לצאת באיומים בגלל שהתגובות שלו לא לרוחך זאת טעות של חולשה,לעיתים צריך להבליג למען שקט תעשייתי,אפילו שאת יודעת למשל שאינך מה שהחבר אמר אבל לקחת את זה אישי? באמת.

אינני מסכים אם כל מה שהחבר MOOZES אומר אבל מסכים עם 99% מהדברים שלו,בעיקר על המושג "נאמנות".

השמאל במקום לחזק מחליש ולשמוע את פינס ואת חבריו כולל את ביילין בימים האחרונים אין פלא שמתחילים לראות כאן מתכון לפיצול והחלשת העם בימים קשים כמו אלה.

מפלגות השמאל מעולם לא ידעו איך לתמוך במדינה שלהם ואת השלטון החזיקו בצורה של טובות הנאה לציבור הרחב שלא יקום עליהם,כל וויתור והתפרסות לפלשתינאים שאמרו רק לאחרונה שהם לא מכירים במדינה הזאת כיהודית מראה בדיוק מי הם השמאל לא פחות לא יותר.

ישן 22-05-2009, 05:30
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "במקום לפזר סיסמאות, תבדוק..."

מה פתאום? זו בכלל את שלא מבינה!

ביקום המקביל שבו נוסטור ומוזס חיים, ביקום שבו ברק אובמה הוא מוסלמי שנחוש בדעתו להרוס את ישראל וארה"ב גם יחד, ביקום שבו לא צריך לחפש כל פשרה עם הפלסטינאים כי חמישה וחצי מליון ערבים שחיים בין הירדן והים פשוט יתאדו להם יום אחד, ביקום שבו כל מי שהוא מילימטר שמאלה מנתניהו הוא שמאלן קיצוני (ושמאל מאייתים סמך - מם - וו - למד), ביקום הזה זה בסדר גמור לשלול אזרחות לכל מי שהוא לא כהניסט מושבע!

ואם כבר עברתי פה אז גם, מספרים מצרים, במיוחד בעניינים כאלה, כדאי לקחת עם יותר מקמצוץ מלח ובכל מיקרה ההתנהגות המיצרית היא, כרגיל, גיזענית, היסטרית ודוחה וכמובן, הרבה מההצעות שהועלו באשכול הזה, במיקרה הבילתי סביר שמישהו יהיה טיפש מספיק בשביל לנסות ליישמן, יהפכו אותנו לגיזענים היסטריים ודוחים בדיוק כמו השכנים מדרום. עצוב איך השונאים הכי גדולים גומרים בסוף הכי דומה.

לא נותר אלא לקוות שרובנו לא חיים ביקומים מקבילים.

ישן 21-05-2009, 15:31
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אם ככה, אתה צריך לשלול אזרחות..."

כן זה מה שאמרתי לשלול מכל היהודים בעלי אזרחות כפולה, בעיקר הולנדית.
תקראי את הכתבה שנתתי בקישור (ותפסיקי להפוך על הראש כל מה שאומרים), אני הצאתי, בתור התחלה, לנהוג כפי שנוהגים המצרים ולשלול אזרחות ממי שנושא לאישה מצרית - כתגובה על הצעד המצרי - זה מתבקש כצעד דיפלומטי הגיוני ומה לעשות אם נצתרך לאבד אלפי יהודים טובים שנפלו בקסמה של פזיזה מקהיר - נתגבר (משום מה נראה לי שלא יהיה בזה צורך).

אני מבטיח לך שהמצרים לא יתחילו לחמם את הטנקים, אלה להפך יכבדו את ישראל יותר.

לגבי שאר הערבים הלא נאמנים למדינה, ברגע שעניין השלילה יעלה על הפרק הם רובם יורידו את הראש ויעדיפו להמשיך להתעלק על ישראל (גם פה יש תרופות בדוקות וחוקיות לחלוטין כדי לעודד אותם לעזוב את ישראל), העיקר צריך להפנים שאולי יש במגירה פספורט הולנדי אבל מולדת יש רק אחת ועלייה לא מוותרים כי זה הכי נוח כרגע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר