לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2009, 12:15
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
מגעיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "פרס פנה לשר הפנים, אלי ישי: להעביר 6 אתרים לריבנות הותיקן"

שישראל תדרוש להעביר לשליטתה את הקולוסיאום ברומא והשטח המקיף אותו, מומן ע"י אוצרות ירושלים החרבה וע"י יהודים.
מעניין אם יש שם לטיני למחלת הנפש הזאת לחלק נכסים של ישראל למדינות זרות, אח"כ מתפלאים למה הערך האסטרטגי ל ישראל שואף לאפס.
אין מה לעשות מדינות אירופה יחשבו פעמים לפני שיסכנו את היחסים עם מדינה שיושבת על תעלת סואץ ויכולה לסבך להם את הבאת הסחורות מהמזרח, מדינה נוצרית אדוקה תחשוב פעמיים לפני שתעכיר את היחסים עם מדינה ששולטת על כנסיית המולד (שלה יש ערך דתי לתושביה). מדינה ששולטת שליטה אמיתית על הר בהית יכולה להשפיע השפעה גדולה על חלק גדול מהעולם המוסלמי (לדוגמא ע"י קידום אימאמים מתאימים וסילוק אחרים) - על כל אלו ישראל ויתרה מזמן ויש דוגמאות רבות אחרות.
במקום זה נביא השקר פרס ממשיך לדרוש שהיהודים צריכים להיות עפר לרגלי עמים אחרים וקיומם היחיד צריך להיות בהשפלה מתמדת.
פשוט בה להקיא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2009, 14:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בושה וחרפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "פרס פנה לשר הפנים, אלי ישי: להעביר 6 אתרים לריבנות הותיקן"

ושוב נציגים (ועוד עולי ימים!) של מדינת ישראל בועטים במשפט יהודי חכם האומר "חכם שואל למה כן, חכמולוג שואל "למה לא?"".

למאמינים הנוצרים חופש פולחן מלא בכל האתרים הנ"ל, ועדיין הם מתעקשים על ריבונות. היהודי, שכמו שאומר עליו הסטריאוטיפ האנטישמי, מסתבר שכל סממן של לאומיות וריבונות זר לו, מייד שואל "נו אז מה זה משנה לי?", במקום לשאול "אם זה חשוב כ"כ לוותיקאן, אולי ראוי שאבדוק לעומק את ההשלכות?".

עבודה רבה שעשו אבותינו - שחלק נכבד מהם יכלו לגור באוסטרליה או ארה"ב לו רצו - בדם, זעה ודמעות, אנחנו מורידים לאסלה ואפילו לא תמורת בצע כסף, אלא לגמרי בחינם: תמורת כמה אפונים מקסמום...

מעניין האם לפופ הנכבד היה אומץ לדרוש דרישות ממשלת מצריים או תורכיה, שגם שם ישנה מסורת ונכסים נוצריים לרוב!

ראוי שנלמד מהמצרים - שבעוד שהם עצמם עמי ארצות פרימיטיביים, בכל הנוע ללאומיות הם מופת ודוגמא: שישים שנה שהם מחזיקים באוצרות התרבות (הניידים!) של יהודת מצריים המפוארת וטוענים כי אלה הם "חלק מן המורשת של העם המצרי". הם לא מוכנים אפילו לדון על כך עם ישראל, או בכלל עם יהודים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-05-2009 בשעה 14:16.
ישן 04-05-2009, 21:23

לך לפי השביל שהתוויתי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כמו שכבר אמרתי באשכול, אני..."

1. שאל מדוע זה שהוותיקאן, שכ"כ משתדל להטיף לפייסנות בין דתות ועמים, מתעקש על ריבונות ש"כל כך לא משנה" ועוד במדינה כמו ישראל שלא בדיוק ידוע כאחת שיש לה עמדה אנטי כנסייתית. למען האמת ישראל אפילו נתנה לנציג הוואתיקן "צ'ק פתוח" לעבוד כמורי דרך בישראל (שזה כמו לתת רשיון עבודה, או למעשה לתת "גזילת עבודה" ממקומיים שלמדו ושילמו בשביל עבודה זו). אם זה חשוב לוותיקאן עתיר האדמות, כנראה שיש בזה משהו. כמו שאמרתי: מישראלים שמקבלים כל חייהם חינוך סוציאליסטי של "שום דבר חומרי לא חשוב, הכל בר תחליף ותיקון", אני לא מצפה ממש להבין מהי חשיבות חזקה לאומית על שטח וכו'. בשבילינו הרי שטח זה שתם בנק מתנות.

2. בדיוק מה קורה לאתרים שעוברים לחסות ממסד דתי. בעקרון מסירת חזקה על שטח לממסד דתי היא כמעט בלתי הפיכה. שום ארכאולוג, אדריכל, ואפילו נציג חוק בעניינים חשובים יותר, לא יכול לשים שם רגל. הממסד הקתולי חזק מאוד - למעשה אתה מעניק יתר זכויות למדינה זרה. אין דבר כזה במדינה ריבונית להעניק חזקה למדינה זרה "סתם ככה". כשהמצרים קיבלו את טאבה אז הקצין המצרי התווכח שעוד עם הישראלים על 20 ס"מ של גבול: המצרי הבין שחלונות של קביעת ריבונות הם נדירים, הישראלים לא.

ישן 05-05-2009, 08:43

מעניין אותי לגלות (לא שיש לי דרך לדעת) האם אתה כזה נדיב גם בחיים הפרטיים
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "היום ארכיאולוג, אדריכל או..."

לדוגמא אם יש בבעלותך בית נטוש וישן בת"א שהיה של סבתא רבה, יש בו שטח של שתי חניות שכמה תושבים מהסביבה חונים בהן ללא רשות (גם אם לא אמרת להם במפורש לא לחנות) ואתה פשוט מחליט לשים ללא תמורה שלט המעיד כי זכותם לחנות שם, "כי ממילא לי אישית משהו מיוחד לעשות במגרש עכשיו".

ומכיוון שאין לי שום ספק שלא היית עושה כן, מוזר בעיני שבעניין נכסי לאום - שבעיותיהם סבוכות בהרבה, ובטח חורגות ממה שאתה לבד יכול לתאר לעצמך, אתה כל כך נדיב...

מעניין כיצד זה שהיהודים, שהם בין האחרונים לממש איזו זכות ריבונית לאומית בעולם הזה, תמיד חושבים שהם ילמדו את העולם המפגר שיעור או שניים על ריבונות... עשרות מדינות נכבדות עומדות מזה שנים בפני משבורונים דיפלומטיים בגלל כמה פסלי שיש, מגילות ספרי תורה: ובטח שלא פעם המדינה העקשנית היא דווקא זו החלשה, ואצלינו ממציאים את הגלגל עם העקרון של "זה לא נראה לי משנה (ממש בשניה זו, מחלון ביתי ובין קפה לסיגריה) אז למה לא?".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר