לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2005, 11:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, אז לשיטתך שנאת ישראל ההסטורית, היא בגלל שאנחנו איום על שלום העולם?...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "אז אתה מומחה לאנטישמיות"

תנוח דעתך, הדיעה שהיהודים רצחו את ישו, קיימת הרבה לפני שמל גיבסון נולד, והרבה לפני שאבות אבותיו
נולדו. אני שמח שלפחות סרטו חידש לך לגבי מקורות לשנאת ישראל באירופה...
מכיוון שלא הבנת מה כתבתי, אכתוב זאת שוב בשפה פשוטה יותר: לרוב היהודים יש בעייה עם קשרים עם
ערבים מהטעם הפשוט שאנחנו והערבים במלחמה. לך זה כנראה לא ידוע, אבל כזה המצב. בעייה נוספת
היא הבדלי התרבות הגדולים, ומעמדה המאוד-שונה של האישה בחברה הערבית. אין לי מושג אם יש לך
אחות, אבל בחלקים גדולים מהחברה הערבית, תפקידך כאחיה היה להרוג אותה, אם נאפה/קיימה יחסים
לפני הנישואין/או סתם אמרה משהו שבמשתמע פוגע בכבוד המשפחה. אתה אולי לא רואה דבר כזה בדאגה,
בכל הנוגע לבתך/אחותך - אבל רוב האנשים מעדיפים שבתם/אחותם לא תיחשף לכזה דבר. זו, אגב, הסיבה
שלרוב היהודים אין בעייה עם נישואין עם אירופאים/אמריקנים (שם גירושין הם אופציה קיימת, ולא "משורה
ישחרר רק המוות"...).
עידוד האנטישמיות שלך נובע מכך שאתה משווה בין חשש יהודי אמיתי, שמוביל להתנגדות לנישואים כאלה,
לבין 2000 שנות רדיפה - שהגיעו לשיא בשואה. לא יעזור לך כלום - 16 אחוזס אנטישמיות בברלין, הם משהו
חמור לאין שיעור מהתנגדות גורפת בקרב היהודים לנישואים עם ערבים (העבר הגרמני הופך זאת לחמור
יותר, והגזירה השווה שיצרת בין השניים - הוא עידוד לכל אנטישמי).

באשר לאיוולת הנוראה של "גם ערבים הם שמיים ולכן אנטישמיות היא דבר שמכוון גם נגדם": ובכן, אנטישמיות לא מכוונת נגד ערבים, ומעולם לא כוונה נגדם. ממציא המילה, הגרמני ווילהלם מאר, לא פגש
ערבי אחד מימיו, והגדיר את מילתו, כ"התנגדות לגזע היהודי". גם כיום, בשום מקום שמשתמשים במילה
שמתארת שנאת ערבים, לא ישתמשו במילה "אנטישמיות", בעוד שבכל פעם שתתואר שנאת יהודים,
זו המילה שישתמשו בה.

בקיצור, ניסית להיראות ליברל נאור, ויצאת מצדיק גדול של האנטישמיות - תוך הפגנת אי-הכרת משמעות
המושג...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2005, 16:13
  wolf_ast wolf_ast אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.05
אנטישמיות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, אז לשיטתך שנאת ישראל ההסטורית, היא בגלל שאנחנו איום על שלום העולם?..."

לא שמעתי אף פעם על האיש הזה שהמציא את המונח, ואני מקבל את העובדה שהוא המציא אותה ולמה הוא התכוון, אבל כמו שאני לא מכיר אותו, אני מניח שרוב האנטישמים לא מכירים אותו, וכך גם שאר הגזענים.
הנקודה היא שאתה עדיין מנסה להבדיל בין שנאת יהודים לשנאת ערבים או שנאת נשים או לא משנה מה, ומסביר את זה בסיבות השונות.
לכל שנאה יש סיבה משלה, ואם אתה חושב שהסיבה שלך הגיונית ו"שלהם" לא, ולכן שלך מוצדקת ו"שלהם" לא, אז חבל על הנסיון לדבר איתך בהגיון.
(זה בסדר, רוב הגזענים מתרצים את הגזענות שלהם באמצעים לוגיים.
או כמו שאומרים : "חרא זה דבר טעים. מיליארד זבובים לא יכולים לטעות")
ישן 29-03-2005, 16:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
יפה שאתה שם עצמך באותה משבצת עם רוב האנטישמים ורוב הגזענים. ראוי ויפה מצידך...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "אנטישמיות"

האנטישמים אולי לא שמעו על ווילהלם מאר, אבל אין אנטישמי בעולם, שיגדיר עצמו ככזה, ובתוקף כך
ישנא את הערבים. ה-ם יודעים מה משמעות המושג, גם אם אתה לא...
הנקודה היא שאני עושה הבחנה בין שנאה שביסודה פחד לאוייב שלך (ולא יעזור לך, הערבים עשו
ליהודים, מה שהיהודים ל-א עשו לשונאיהם באירופה...) לבין שנאה נטולת הסבר רציונלי, שהבסיס
המקורי שלה הוא דתי, והבסיס ה"מודרני" יותר שלה הוא גזעני. איש לא שונא את הערבים בגלל שהם
"בעלי אף מעוקל ומריחים מבצל, ובגלל שהם מעורבים בקונספירציה לשלוט בעולם". אנשים כאן שונאים
את הערבים, בגלל שיש אי אלו עשרות מליוני ערבים שרוצים בחורבננו. מוזר שלא שמעת על כך - שווה
לפתוח טלוויזיה בערבים, יש חדשות...
הנסיון שלך להופיע כליברל הוא נלעג, בהתחשב בכך שאתה מציג זעזוע מכך שיהודים מתנגדים
לנישואי בנותיהם עם ערבים. לו היית ליברל באמת, היית יודע מה מעמד האישה בחברה הערבית, ואז
אני די מפקפק אם היית תומך בנישואי בתך למישהו שיהפוך אותה לרכושו הפרטי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר