לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2009, 13:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
את תפקיד התליין הוא שומר למושאי הערצתו.טיפוסים כמוהו 'לא ילכלכו' ידיים. הם 'רק ידברו'
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יופי הפכת לשופט בלי להכיר את..."

אאההה כן.. הוא כמובן מגנה את רצח הילד בבת עין השבוע... הרי דמעותיו נשפכו כאן כמים בנושא והקישורים שהעלה בנושא מוואללה הציפו את הפורום. שמענו גם את מחאתו כנגד השתקת הרצח בתקשורת ומיקוד הכתובת בהורי הנערים...

והחוק היחיד שתקף בעיניו הוא כמובן השריעה...

הנה תאור קצת פחות אנטי יהודי של הארוע http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=14-15-45

האמת היא שאפילו התאור בוואללה היה יותר אובייקטיבי מזה של שרוליק אבל בל נבוא אליו בטענות - הוא רק ממלא את מלאכתו...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 08-04-2009 בשעה 13:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2009, 16:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אין לי ספק שאתה 'יצרן' בערך כמו ששחרורו של ברגותי יביא שלום...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לכלכתי ידי ועדין מלכלך בפעילות יצרנית ובונה למען מדינת ישראל"

כרוניקה של צביעות וטרור:

[1] ילד יהודי נרצח רק השבוע ע"י ערבים
[2] אנשי ישובו יצאו לתפילה
[3] ערבים ידו בהם אבנים
[4] היהודים סברו כי קיימת סכנת חיים מצד הערבים וירו בזדים
[5] עפ"י תפישתך - היהודים אשמים וראויים לגנאי ולעונש...
[6] ארגוני טרור חמושים והמוני תומכיהם - קוראים את דבריך ודבר דומיך המעטים - ומפנימים

הבאת בצהלה את האמירה כי היה זה 'ענין של זמן עד שפרשת בת עין תתפוצץ' כאילו לא פוצצו כאלה שאתה משתוקק לשחרר את ראשו של ילד לא מכבר. עפ"י עולמך המלא בסנגוריה לאלימות הקורבן היהודי תמיד אשם. תפיסת עולם זו היא אותה תפיסת עולם שיוצרים אויבי עמנו בכל פעם שברצונם ליטול חיי יהודים.

ובאיזו שמחה מחליף אתה בין ארור מרדכי לברוך המן. אפילו באשכול זה מתקשות ידיך מלהקליד מלת צער שאין לי ספק שאין בך על חיי הילד שניטלו.

'יצרן'? 'למען ארץ ישראל'? - אתה??... אולי למען 'ארץ ישמעאל' וגם זאת בספק...
ישן 09-04-2009, 13:42
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אין לי ספק שאתה 'יצרן' בערך כמו ששחרורו של ברגותי יביא שלום..."

עם כל הכבוד, ויש כבוד, אתה מזניח פרט חשוב אחד.

אותם "צדיקים" תושבי בת עין החליטו שלא נאה להם להתפלל בשטחם ונכנסו לשטח של כפר סמוך, שם, על אדמתם של אחרים הם קיימו את תפילתם.

אם מישהו פולש לחצר ביתי, לצורך תפילה או לכל צורך אחר, זכותי המלאה לפנות אותו משם (אני הייתי קורא למשטרה, אבל אני לא בטוח מה תהיה תגובת המשטרה אם תתקבל תלונה על מתנחלים מסיגי גבול מאותו כפר). ואם אותו פולש מרגיש כי קיימת "סכנה לחייו" עקב ניסיוני לגרשו וישלוף נשק (במקום לצאת מחצרי ולחזור לביתו) - אני אירה על מנת להרוג.
Better be trialed by twelve then carried by six

הרוצח שרצח ילד במכות גרזן בבת עין - דינו מוות, ולי זה לא משנה אם זה ילד יהודי, ערבי או אמריקאי.
אבל ההתנהלות של תושבי בת עין מעידה על יותר מחשש שהם באו לבצע פרובוקציה - אלא אם כן מישהו פה ינסה לטעון שאת תפילת החמה ניתן להתפלל רק על אדמות ערבים מבלי ליידע אותם מראש...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר