לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2009, 18:42
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מצרים: לכלול את נסראללה ברשימת המבוקשים של האינטרפול"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מאת אורי שאבי
הידרדרות נוספת ביחסים בין חיזבאללה לבין מצרים · רשת החדשות "אל ערביה" מדווחת כי קהיר דורשת מהאינטרפול לכלול את שמו של מזכ"ל הארגון, חסן נסראללה, ברשימת המבוקשים - זאת בגין "ביצוע פשעים על אדמת מצרים" · נוסף על כך, דורשים בקהיר גם מלבנון לעצור את נסראללה · אמש הודה נסראללה כי ארגונו פעל בחצי האי סיני כדי להעביר נשק לחמאס

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=629210

The plot thickens מעניין אם זה נכון, ומעניין מה תיהיה תגובת האינטרפול.

מה זה כבר משנה (יכול להיות שזה משנה הרבה מאוד ד"א), נסראללה, למעשה לא יותר מבריון שמנהיג כנופיה מתוחכמת ומסוכנת, לא יכול לצאת מהחורים בהם הוא מתחבא כבר כמעט שלוש שנים כי יש לו יותר מידי אויבים גם ככה.

החיזבאללה, אלופי ספינים שיכולים לשלוח את החברים של אלמרט לבי"ס, לא ממש מוצלחים כמו שהם אוהבים להעמיד פנים. מה שהחמאס עשו לנו בפרשת שליט החיזבאללה על כל מאמציו ובמחיר הנורא שגבתה ישראל על כך מלבנון מעולם לא הצליח לעשות; ללכוד חייל ישראלי חי (הם הצליחו לתפוש סוחר סמים!).

על החיסול המשמעותי כל כך של מוע'ניה, עם כל הדיבורים שלהם, הם עוד לא הצליחו לנקום. זה עוד יבוא אבל העניין הוא שנקמות כאלו צריכות לבוא מהר וחיזבאללה פיספסו כבר את כל התאריכים המשמעותיים, כולל יום השנה לחיסול. מה עכשיו? יום העשור? הרי כל פיגוע שהם יעשו הם תמיד יוכלו לומר "זה בשביל מוע'ניה" (ואגב, טוב מאוד שאף אחד לא לקח אחריות לחיסול. החיזבאללה רישמית מאשימים את ישראל אבל הם לא באמת יכולים להיות בטוחים וכמה שהם חשדנים יותר ככה הם יכולים פחות לבטוח בידידים שלהם וזה רק מחליש אותם עוד).

ההערצה בעולם הערבי-מוסלמי לאירגון שגרם למותם של למעלה מ1000 לבנונים ע"מ לשחרר רוצח ילדים מהכלא רק מעיד אלף אלפי מונים על העליבות הנוראה של העולם הערבי. יש לי טונות של ביקורת על ישראל והתנהלותה, פנים וחוץ אבל מבט חטוף צפונה מזכיר לי שהרגעים הגרועים ביותר שלנו עדיין טובים מהרגעים הטובים ביותר שלהם. הרי לא ישראל צריכה לחפש את ראשו של נסראללה (וכולי תקווה שאנחנו עדיין מחפשים אותו כי הוא צריך להיות מספר אחד בשימת המבוקשים חיים או מתים של ישראל) אלא הלבנונים שהם המשלמים העיקריים על תעלוליו.

מילים לא יכולות לבטא את עומק הגועל למראה חגיגות סמיר קונטאר, כולל אצל אבירי החופש הערבים מאל-ג'זירה. לא יאומן אבל נימצאה עוד גברת, ואפילו משכילה, שהסכימה להתחתן עם התפלץ.

ייאוש!

נערך לאחרונה ע"י hamora בתאריך 11-04-2009 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2009, 19:01
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מבחינתי העניין כאן הוא יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מבחינתי העניין כאן הוא יותר עקרוני ממעשי, כי גם אני לא חושב שהוא יצא מהמחילה שלו בזמן הקרוב.
מה שאותי מעניין זה אם הגורמים הבין לאומיים יעשו משהו נגד הטרוריסט, ולו למראית עין. הרי נגד
קציני צה"ל הם פועלים מהר מאד, ניראה מה יעשו נגד הארכי מחבל.

לדעתי הדבר האחרון שהבריטים או הצרפתים רוצים זה להחזיק נסראללה כזה בכלא. הרי זה מתכון בטוח לצרות צרורות. אין לי ספק שלו היה נסראללה מבקש אשרת כניסה למדינה אירופית הם פשוט היו מסרבים לו.

האמריקאים כמובן זה כבר סיפור שונה לגמרי. עדיין, סביר יותר שנסראללה יגמור מרוטש בשלד מפוחם של מכונית מאשר על ספסל הנאשמים והאמת, זה כניראה יהיה יותר נוח לכולם כולל אפילו לאירנים ולחיזבאללה שלא יוכלו לשבת בשקט עם נסראללה כלוא למרות שהדבר יעלה להם הון במושגים של יחסי החוץ שלהם.

אישית לא נורא מעניין אותי איך הוא יגמור ובלבד שלא יזכה לאריכות ימים ובריאות טובה. זה לא כל כך נקמנות כמו עמדה שהאיש הזה זמנו הגיע וגם עם העניין מסוכן הרי שמישוואת הסיכונים מול הרווחים לעניות דעתי ולמיטב הידע המוגבל שיש לי מקריאה בעיתונים, מצדיקה את פעולה להוצאתו הסופית מהמשחק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר