לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2009, 18:04
  bigmaind bigmaind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.06
רוצה לעבור ולא יודע איך ): פריקה...‬

שלום.
אני התגייסתי באפריל 08..
אחרי הטירונות הייתי במקצוע של מאבטח מתקנים..
אך לא שירתתי באבטחת מתקנים.
קצת לפני שהגעתי לשנה לגיוס..ממש לפני חודש ככה..הגשתי בקשה לפסילת המקצוע..המפקדת שלי ביקשה אפילו לפסול לי את האבטחת מתקנים..

אני מאוד מעוניין לעזוב גם את הבסיס עצמו ולעבור למקום אחר..
אני משרת במרחק של יותר משעה וחצי מהבית..
קם כל יום בשש בבוקר..מגיע הביתה אחרי שבע..לפעמים גם שבע וחצי.
בא הביתה ואין לי כוח לכלום כמעט..אפילו באמצע הטלוויזיה אני נירדם לפעמים..
הכסף שלי כמעט נגמר..וכבר מגיע שלב שאתה לא יכול לבקש מההורים יותר ואתה צריך משלך..אין לי זמן ומתי לעשות כסף.
אין לי מתי לנהל חיי חברה.

רציתי באמת לדעת מה אפשר לעשות..איך אני יכול לעבור למקום קרוב יותר ולקבל שעות יותר נוחות.

תודה מראש.

אגב..אני מבקש מכל היפי נפש שבטח יכתבו מפונק ויזכירו את החברה הקרביים להמנע מלהגיב..תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2009, 22:11
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי bigmaind שמתחילה ב "אז אצלי ביחדה הכי לא גמישים..."

יומיות במצב כזה, זה הדבר הכי חרא שיש, אני רואה את זה הרבה אצלי בבסיס.
מה שאתה יכול לעשות זה להישאר באבטחה/ לעבור למטבח, בד"כ בבסיסים פתוחים עושים 5/9 יומיות (במטבח), אם קשה אצלכם לעבור מתפקיד לתפקיד ואתה לא יכול לעשות בלאגן אתה יכול להישאר באבטחה, אם זה שבוע שבוע ולא מתאים לך אתה יכול לבקש קב"ן להוציא ת"ש 2 ולעשות 5/9, בכל מקרה אתה תמיד יכול לפנות לקב"ן ולנסות להוציא פטור לשעות עבודה קצרות.
אם אתה מעוניין לעבור יחידה זה לא פשוט, טופס 55 לא יעזור לך, הדרכים שבתכלס עובדות זה לעשות בלאגן, להיעלם ע"י גימלים(לא שאני מציע, אני רק מציג תמציאות), נפקדויות וכיו"ב, וכ' וכ'.
בכל מקרה מקווה שיהיה לך בסדר , המון בהצלחה .

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 04-04-2009, 22:19
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
למרות שאני יפה נפש וביקשת שלא אגיב, הרגשתי צורך להתעלם מבקשתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bigmaind שמתחילה ב "רוצה לעבור ולא יודע איך ): פריקה...‬"

כנראה שעדיין לא הפנמת את העובדה שאתה משרת בצבא, מה שאומר שבשלוש השנים האלה (בשנתיים שנשארו לך), אף אחד לא חייב להתחשב בך, ואתה תעשה מה שיגידו לך.
אין לך חיי חברה? כל הז...
אתה חוזר הביתה עייף? כל הז...
אתה נרדם מול הטלוויזיה בבית? רחמים עליך.
תחשוב על כל אותם חיילים שמתעוררים בארבע וחצי/חמש כדי לעלות לסיור, או עושים 8-8 בקיבינימט, ורואים את הבית פעם בשבועיים במקרה הטוב. עבודה? הצחקת אותם...

מה תעשה באזרחות, כשתצטרך לקום לעבודה בשעות האלה, ולחזור הביתה אחה"צ/ערב, אחרי 12 שעות בעבודה (ולפעמים אפילו יותר)?

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 04-04-2009 בשעה 22:21.
ישן 04-04-2009, 22:26
  LexXx LexXx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "למרות שאני יפה נפש וביקשת שלא אגיב, הרגשתי צורך להתעלם מבקשתך"

חח אני אוהב את הרוח שלכם פה בפורום
שלמישהו קשה אתם אומרים לו כל הז..
במקום אולי באמת להקשיב לבנאדם לתת לו משהו לגיטימי אתם נותנים לו עוד יותר בעסה והוא עוד יותר ישנא עכשיו את הצבא
הוא לא שאל אותך איך להשתמט הוא שאל כולה איך ועל מה אפשר לקבל למשל שחרור מוקדם יותר מהבסיס ניקח לדוגמא שעה 3 שאצלנו ביחידה הרבה אנשים יוצאים בשעה הזאת הביתה בגלל עבודה.
אתה אומר לו שכל הז.. בחיי חברה..אז סבבה הוא יצא מהצבא מה יהיה לו? כלום. הוא יהיה בנאדם סגור שלא ידע איך להסתדר עם אנשים.
אז יפה מצד אחד הוא עשה יופי בצהל 3 שנים אסף תזבל [בתור עובד רסר] מצד שני אחרי הצבא יהיה לו קשה להסתדר.

ישן 04-04-2009, 22:39
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי LexXx שמתחילה ב "חח אני אוהב את הרוח שלכם פה..."

????!!!! אחי, עם כל הכבוד, אם חייל יגיד שקשה לו בצבא מבחינה מנטלית, הוא מרגיש מושפל שהוא לא יכול יותר, הצבא לוחץ אותו מכל הכיוונים והוא כבר לא יכול יותר וזה אולי יביא אותו למצבים קיצוניים- ניחא, נגיד נשתדל לעזור, לתת עצות כמה שאפשר. אבל כשחייל אומר שהוא רוצה לצאת בגלל שהוא נרדם לפעמים מול הטלויזיה אחרי שהוא חוזר מהצבא יומיות (שאלוהים ירחם)- זה כבר בזיון גמור! שאין לו חיי חברה? ואללה, שהוא צריך לקום כל בוקר ב-6?! שאין לו מספיק כסף לבזבז (ביציאות שלו לעיר אחרי היומיות כמובן)? רבאק, לאן הגענו? בא לי להקיא על הבנאדם הזה, יש לי חברים מהמחלקה שכבר 35 יום לא ראו בית, טוחנים שמירות ומטבח כמו מניאקים ומסכנים את החיים שלהם כל יום על הגדר, מרוויחים 700 שקל בחודש, ולא יודעים מה זה חיי חברה, המסכן הזה מדבר בכלל? בזיון גמור... מילא היה ג'ובניק שיודע שאין מה לעשות, צבא זה צבא, יש לו תנאים נוחים, שיוריד תראש ויסתום ת'פה. במקום עוד להוכיח אותו על זה אתם אשכרה באים ונותנים לו עצות ומאחלים לו בהצלחה...

נערך לאחרונה ע"י mt999 בתאריך 04-04-2009 בשעה 22:42.
ישן 05-04-2009, 05:44
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי condescending שמתחילה ב "טוב מאוד שאפילו בפורום הצהוב..."

תאמין לי שכל יום ויום אני מפנטז על ת"ש, לראות את הבית, לישון כמה שאני רוצה וכהנה וכהנה דברים... אבל בחיים שלי אני לא אנסה אשכרה לעשות את זה, למה? כי אני מבין לאן הגעתי ומה המשמעות של זה..., צודק יש פרספקטיבות, והנה הבאתי את שלי, לא מוצא חן בעיניך? חבל... לבסוף, הפורום הזה בא בשביל לשרת את חיילי צה"ל והמלש"בים שרוצים עזרה בדרכם הצבאית, שמבקשים עצות על מנת לשרת את מדינתם על הצד הטוב ביותר, גם אם לחלק זה אומר שלשרת את הצד הטוב ביותר, זה לא להיות לוחם בגלל שהם אינם מסוגלים לכך ולכן הם רוצים לעבור לתפקיד אחר שבו יוכלו לתת יותר מעצמם ולא בגלל הת"ש. גם לפורום הזה יש גבולות והבחור הזה מאוד קרוב לחצות את אותו גבול מסויים, מה שהוא בעצם מבקש זה עצות ל- ותקשיב טוב כי זה בדיוק מה שהוא עושה- ה ש ת מ ט ו ת. טמצדי שיתקעו אותו בבסיס הכי נידח בארץ עם היציאות הכי חרא והתנאים הכי גרועים- אמן...
ישן 05-04-2009, 15:08
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי LexXx שמתחילה ב "חח אני אוהב את הרוח שלכם פה..."

מצטער, אבל הוא שואל בדיוק! איך להשתמט...

זאתי השתמטות במדים.

מצטער, נתקלתי כבר ביותר מדי כאלו בשירות שלי עד עכשיו(צעיר לנצח), וגם בלי שיגידו במפורש פה בפורום, אני יודע בדיוק מה הם מחפשים.ת"ש ת"ש ת"ש ו....לדפוק תמערכת.

אין באמת ערך להרבה מאלו ובאמת שצה"ל יכל לשבץ אותם בתור מנקי עלים בצוקי עובדה ונחש מה? לא משנה מאיזה בסיס קודם לקחו אותם, לא ירגישו בכלל בחסרונם.ולא! לא בגלל שהם עניים או עשירים או חכמים יותר או חכמים פחות, אלא בגלל הגישה העלובה הזאת של "אני שווה ולי מגיע רק לקבל. על הזין שלי צה"ל והמדינה".

הבן, זוהי אינה בעיית הצבא! הצבא תמיד היה ראש קשה(למעשה, בעבר הוא היה ראש קשה בהרבה).
מה שהשתנה זה החינוך, האישי בבית והחינוך החברתי במערכת החינוך.

אני מודה שאת החינוך אני לא יכול לבד לשנות וגם כל הפורום לא יכול. מה שכן אפשר לעשות, זה לירוק לאנשים כאלו בפרצוף(ווירטואלית כמובן) ברגע שהם עוד באים לפה לבקש עזרה.

ישן 05-04-2009, 15:17
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "מצטער, אבל הוא שואל בדיוק!..."

מסכים איתך בהכל, חוץ מדבר אחד- אין שום דבר רע בלחפש ת"ש...כל עוד ה"חיפוש" הזה מתבצע בשני תנאים:

א. אתה לא מרמה ולא משקר אף אחד כדי לקבל תפקיד מסויים. אתה פשוט מאוד בוחר בתפקיד הכי נוח לטעמך, ממה שהמערכת מציעה לך {דוגמה טובה לכך- הרבה עתודאים שהלכו לעתודה רק כדי לא להיות בקרבי....אז כן הם חיפשו ת"ש..אבל הם לא רימו אף אחד ולא שיקרו לאף אחד, הם לקחו את מה שהמערכת רצתה לתת להם}
ב. לא משנה לאיזה תפקיד החייל מגיע- שלא יתחפשן...שיעשה את העבודה שלו...

לפי דעתי, במידה מסויימת, חפשנים הם אפילו יותר גרועים ממשתמטים......הם נשארים במערכת, ורק מזיקים לה, וכשהם משתחררים אחרי 3 שנים, כולם אומרים להם "כל הכבוד, עשית צבא כמו כולם".....
אני למשל, זוכר בדיוק כמה חודשים בשירות שלי התחפשנתי, ואני מתכוון להחזיר את החודשים האלו לצבא...עד כמה מטומטם/צהוב זה יישמע, אני שלם עם זה...

ישן 06-04-2009, 02:02
  condescending condescending אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "מצטער, אבל הוא שואל בדיוק!..."

"השתמטות במדים"

הגדרות יפות וחסרות תוכן.
לא הבחור לא מחפש איך להשתמט אלא איך להתחפשן ולהשיג ת"ש. ולא אני לא מצדיק אותו.

העניין הוא כזה- המדינה שלנו בוחרת לגייס את כולם, ולתת להם עבודות שגם הכלב שלי יכול להצטיין בהן.

אין צורך בכל החיילים האלה הם לא רוצים לשרת והם לא ישרתו.
העניין של המינוח- חייל או משתמט מיותר. כך או כך הם לא תורמים למדינה.

הייתי שמח שפשוט היו נותנים לכל אלה שלא רוצים לשרת ללכת אבל זה לא עובד ככה.

הייתי שמח שהמשכורות של אלו שבוחרים לתרום היו מתנפחות פלאים והם היו מרגישים שמעריכים את תרומתם (לפחות דרך הפן הכלכלי).

הייתי שמח לעוד הרבה דברים שהמדינה שלנו הייתה עושה, אבל מה לעשות שכרגע אני די עצוב.

החייל הזה הוא עוד תוצר של החברה שלנו, אין שום תועלת בליפול עליו.

"יריקה וירטואלית" - זה מה שיעזור לנו, נכון ?
ישן 06-04-2009, 01:48
  olstyle olstyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bigmaind שמתחילה ב "רוצה לעבור ולא יודע איך ): פריקה...‬"

הנאורות והרעל של הפורום הזה יפה מאוד אבל מה היא משקפת? 5% מכלל צה"ל?
חבל שלא יצא לכם לחוות בסיסים כמו חוות השומר.

הילד לא חיפש להשתמט הוא פשוט התלונן על המצב העגום שבו (לדעתו) הוא נמצא.
האם הסיבה לכך היא חינוך לקוי? אולי, אולי לא. אני בטח לא זה שאשפוט.

כולכם מרגישים כלכך צודקים וחזקים מאחורי המקלדת בטוחים שאין צדק בעולם מלבד זה שלכם.

אני לא מחפש לעשות טרולינג, ולא אני לא עוד משתמט אנטי ציוניסט שמנסה להרוס לכם את הפורום היקר. אבל מה נראה לכם ? שכל הצבא שלנו מושלם? איפה אתם חיים?

הרי ברור שכבר מזמן היו צריכים להעיף לפחות שליש מהחיילים שלא עושים שום דבר חוץ מבזבוז המיסים שלנו על קפה ומשכורות צה"ליות.

מה לעשות שמדינת ישראל עוד לא הכירה בכך והצבא שלנו הוא עדיין "צבא העם" ובמקום לתעל את הכסף למטרות אמיתיות אנחנו משתמשים בו להאבק באלה שבכל מקרה לא יתרמו.

אולי היינו צריכים לתת להם ללכת ולעלות תמשכורות של הקרביים ושל הג'ובניקים שכן בוחרים לתרום אבל אין זה כך.

אז תניחו לבחור.
הטעויות הן לא רק שלו, הן של המדינה ושל כולנו.

ולא אם תירקו עליו ותנסו לחנך אותו שום דבר טוב לא יצא מזה והשיחרור הרגעי שתרגישו לא הולך לעזור לאף אחד, גם לא לכם.

אין פה צדדים, יש פה אנשים והצבא שלנו הוא כבר מזמן לא אידיאולוגי כשהיה.

נערך לאחרונה ע"י olstyle בתאריך 06-04-2009 בשעה 02:06.
ישן 06-04-2009, 05:45
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
הערה קטנה (גם אני הייתי חייב)

אנ באמת לא בא לרדת על הבחור, קשה לו ואני לא מזלזל בזה אבל תתכוננו לאזרחות כי בחלק מהמקרים זה דומה בצורה מפחידה ואפילו יותר.

יש תפקידים ועבודות מסויימות שאתם תצאו בבוקר ותחזרו ב7 בערב לפעמים זה השעות הרגילות ולפעמים אלו תקופות לחוצות שיכולות להמשך אפילו חודשים, התופעה מוכרת מאוד בתעשית ההיטק, משרדי עו"ד רו"ח וגם ברפואה (ועוד תחומים ששכחתי) שלא לדבר על עסקים פרטיים.

נסיעות ארוכות? נסו להכנס לת"א מכל מקום אחר במרכז הארץ אחרי השעה 7 בבוקר, זה גם נכון למספר מקומות מחוץ לת"א.

אין חיים? גם לפני העבודה המקצועית הראשונה שלכם נפגש באוניברסיטה כשתלמד מס' ימים בשבוע ובערב תעבוד, בזמן הפנוי שלך תכין עבודות, בתקופת המבחנים לא תוציא את הראש מהספרים והמחברות ובזמן שישאר...תישן! -פה ושם יהיו גם חיי חברה

המשקית ת"ש היחידה שאתם תראו נמצאת בלשכת התעסוקה!

מה שאני מנסה לומר בכל הדברים האלו, המצב הזה לא שונה מהאזרחות, אבל בניגוד לאזרחות דווקא הצבא כן מאפשר דרך לשפר תנאים ומגלה הרבה יותר הבנה מהמערכת האזרחית שפועלת לפי פרמטרים של יעילות -עלות/תועלת הרבה יותר נוקשים מהצבא -המעסיק שלכם בד"כ לא תמיד יגלה גמישות לאורך זמן.
זה הזמן להתחיל ללמוד להתמודד עם מצבים לא אידיאליים, מי מכם שחושב שדברים כאלו ייחודיים לצבא מחכה לו הפתעה לא קטנה.

(שימו לב לשעה שבה אני מוצא זמן להשתתף בפורום)

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר