לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2009, 11:42
  jackaas jackaas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.02
שאלה בעיה בהתחברות לרשת אלחוטית ביתית..!

שלום!

יש לי בעיה חוזרת..
בכל פעם שהמחשב עולה מופיע בסרגל של ההתחל מצד שמאל סימן הרשת עם סימן של חיפוש הרשת וכשאני עומד על הסימן הוא מראה הודעה של "מייבא כתובת רשת" ולמרות שהוא מראה כאילו הוא מחובר (מקושר) אין לי PING ל"שער ברירת מחדל" (אני מנסה להתחבר לרשת אלחוטית עם USB של Edimax דגם EW7318Ug ) זה הUSB השני שאני מנסה ועדיין אותה בעיה! (הראשון היה של Level 1)

אני עובד עם DHCP (ניסיתי גם Static) , יש גם FIREWALL למרות שגם אותו ניסיתי להוריד וגם זה לא
עזר..

במאפיינים של WIreless network connection -> רשתות אלחוטיות יש טאב של רשתות מועדפות ושם הרשת שלי נמצאת ראשונה (אני גר בבניין ואני קולט עוד כמה רשתות), אומנם יש ליד הציור של אנטנה ועליה איקס אדום! (בזמן שהסימן של חיבור הרשת מראה שהכל תקין).

כשאני פותח את המסך של הצגת הרשתות האלחוטיות הרשת שלי מופיע במצב מקושר והרשת של אחד השכנים מופיע במצב אוטומטי וכדי לפתור את הבעיה באופן זמני אני לוחץ על הכניסה לרשת של אותו שכן (שמופיע באוטומטי) ואז על הרשת שלי זה פתאום רושם אוטומטי ואז זה מתחבר לזמן מסויים! (אני צריך לעשות את זה כל פעם שאני ניגש למחשב ו\או שזה מתנתק באמצע הגלישה)!

נ.ב

יש לי עוד 2 מחשבים בבית שמתחברים גם הם לרשת בצורה אלחוטית ולהם זה עוד בסדר!
כולנו באותו מרחק מהנתב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר