לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2009, 13:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נגמר הלחם והשעשועים לעשירון בקולוסיאום:צו עיקול לבעלי המועדון הנוצץ

סיטונאית המשקאות "סאנרייז" תובעת בבית משפט השלום בתל-אביב כ-390 אלף שקל מאיש העסקים חיים פנחס ("מלך חיי הלילה"), בעל מועדוני הקולוסיאום, הנייט וגולדה בתל-אביב, בטענה לחוב כספי כלפיה.
הקולוסיאום היה אחד מהסמלים המיתולוגיים של חיי הלילה בתל-אביב בשנות ה-80, והוא שוכן בכיכר אתרים בעיר. אחרי 15 שנות שממה ואיומי הריסה פתח אותו פנחס מחדש לפני כחצי שנה, כשהוא מיועד לאנשי העשירון העליון ופועל כמועדון סגור לחברים. דמי החבר נקבעו לסכום של 6,000 שקל בשנה ליחיד, כאשר ועדה מיוחדת בראשות פנחס תדון בבקשות לחברות. "עוד לא היה מקום בישראל בסטנדרט כזה", אמר בשעתו ל"גלובס".

http://www.globes.co.il/news/articl...0434606&fid=821

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2009, 07:38

אתה מפריז בערך ומידת "נימוסי השולחן" של העשירות העליון...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לעולם אל תענה להזמנה לארוע של הבונד"

בסופו של דבר, בישראל וכמעט רק בישראל, יכול גם אחד כמוני או כמוך לצאת לשירותים של איזו מסעדה, שבה אנו אוכלים במחיר מלא ותוך כאב בכיס בגלל איזה יום שנה עגול למישהו שאוהבים, ושם לראות איזה עשירוניסט עליון כזה שמוכר היטב, ןהןא אפילו לא הייטקיסט בן 30, ולראות כמה שווים הנימוסים שלו...

ולמרות שבורקס, ובכלל בצק עלים, אני לא אוהב (משאיר לי טעם לוואי), אני בהחלט מעדיף שווארמה על פני קרפצ'יו, מה שאולי אומר שאני לא בקלאסה של הקוליסאום, אבל מבחירה ולא משום הרמה האמיתית של המקום. בסופו של יום אני יכול לרענן את החינוך שקיבלתי אצל סבתא וסבא הייקים, ואולי אפילו ללמד כמה דברים על גינונים את שוכני הקוליסאום. הבעיה היא שיחד עם רענון זכרון זה, יבואו עוד ערכים מבית סבא כמו "שונא מתנות יחיה", או "בשביל כסף צריך לעבוד וטוטו-לוטו זה בשביל עצלנים" או "אין מתנות חינם".

ואולי לא ממש צריך את זה לרענן, כי דווקא אני די דבק בגישה זו ולא רואה את עצמי נכנס למקום כ"אורח" של חבר. פשוט נראה לי תסריט מביך, ומה עוד שאת סודות הטמפרטורה המדוייקת של הדיאט קולה שאיתו אני שוטף חצי מגש פיצה דומינו (כפול גבינה, חצי זיים ירוקים וחצי בצל), לא סביר שבקוליסאום מכירים.

ישן 19-03-2009, 10:43

חלבון ביצה נשמע לי קצת זול בשביל מופע שלם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתה תקבל את חלמון הביצה ששימשה למיצג הקליפות + סיכות בטחון"

אל מול ראשי הקונציל של סינדיקאט הג'ובים "קדימה"...

אני מדמיין אותך עומד שם ונותן סטנדאפ שמלהיב את הקהל:

"יש כאן מישהו בקהל שמאמין באידאולוגיה???"

(הקהל על הרצפה)

"יש לי חבר אחד שאשכרה מאמין שצריך שיהיה לך חוט שידרה אידאולוגי"

(ציפי לבני מחייכת, הישג אדיר)

"הוא מאמין באמת ובתמים שסוף גנב לתליה"

(אולמרט כמעט בלע את הסיגאר מרוב צחוק... אבל! עליזה נשתנקה והפכה לבנה כביד, מפחד מה שיקרה למשפחתה).

וכאן חיים רמון, שהיה מראשי הצוחקים, עשה שני דברים שהוא מומחה בהם כשהוא בתפקיד ובציבור: קירב את ראשו לראשה של עליזה (שכאמור כולנו יודעים, מצפייה בראיונות המאוד נוקבים וביקורתיים שנערכו אתה, שהיא תמימה מאוד ולא מבינה יותר מדי מאיך הולכים דברים אצל הדון) ונגע בה במרפק (ע"ע הצרפתי מפרי גליל ב 1999):

"נתפס" הוא התכוון, חיים לחש לה. "גנב שנתפס" ישראה התכוון להגיד.

עליזה חזרה לצחוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר