לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 08:21
  omerslook omerslook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "פטור נעליים ובעיות חמורות כתוצאה מכך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DVM
אהלן,
יש לי פטור מנעליים צבאיות כי יש לי כאבים ממש חזקים בכפות רגליים [יש לי כמה בעיות שם]. הבעיה היא שביחידה שלי לא נותנים לי ללכת עם נעלי ספורט למרות שהאורטופד כן המליץ לי על נעלי ספורט. אצלי ביחידה מי שיש לו פטור נעליים צריך ללכת עם נעליים חצאיות [כמו של הנגדים]. אני ממש סובל מזה, אני חוזר הביתה עם כאבים עזים ברגליים, כל הזמן רק מחפש לשבת ועמידה של למעלה מ10 דק' משמעותה כאבי תופת.

מה אני יכול לעשות בנידון?? כשפניתי לרופא יחידה הוא אמר שגם הוא חושב שזה טימטום, אבל אין לו מה לעשות כי זה החלטה של דרגים פיקודיים גבוהים [קר"פ פעילה].

תודה.

אני חושב שהפטור צריך להיות תקף בכל מקום ומקום שתשרת בו,אם תוכל לתת קצע מידע בסיסי על המקום והיחידה בה אתה משרת,אני בטוח שנוכל לענות לך טוב יותר

חומרים לשמיעה:
http://www.youtube.com/watch?v=wNIowb-Pn2k

www.myspace.com/kapodelucia

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2009, 12:12
  משתמש זכר Dapu Dapu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "פטור נעליים ובעיות חמורות כתוצאה מכך"

יש לך על מה ועל מי לקבול, כי שיקולי הדרג אפילו הנמוך ביותר קובע החלטות על פי סדר העקרונות הבא: בטחון המדינה, בטחון רוב המדינה, בריאות הפרט, כבוד, שיוויון ועוד.

ומאחר שבריאות הפרט ראשונה בסדר העקרונות ביחס לשיוויון, הרי שאפשר להקל עליך לנעול נעלי ספורט שחורות למען בריאותך כפרט - תוך כדי פגיעה בעקרון השיוויון המצריך את כולם להתלבש באופן אחיד. פשוט כי זה סדר העקרונות, שנבנה על מוסר ומורשת ארוכת שנים.

לצערי, מי שאוכף יותר את העקרונות האלו הם נציגי הקבילות, ולכן יש לך על מי לקבול.

אגב, אני הייתי נועל את נעלי הספורט בשטח העבודה שלי, רחוק משוטרי מ.צ, תוך כדי הסכמתו של המפקד הישיר שלי (ואם הוא לא מסכים לך, אז בשטח העבודה שלך, רחוק ממנו). ראיתי חיילת שעושה את זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר