לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2009, 19:18
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
הפגזה בשידור חי: הבית הופצץ בזמן הראיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "דרמה בערוץ 10: גניקולוג שעובד בתל השומר איבד את משפחתו בעזה"

הפגזה בשידור חי: הבית הופצץ בזמן הראיון

יום שישי, 16 בינואר 2009, 19:29 מאת: ניר יהב, כתבנו לענייני ערבים, מערכת וואלה! חדשות

ביתו של ד"ר עז א-דין אבו אל עייש, גניקולוג מבית להיא, הופגז על ידי טנק של צה"ל בזמן ראיון עימו שהועבר בשידור חי בערוץ 10 שתיים מבנותיו נהרגו.

דרמה בשידור חי בערוץ 10: ד"ר עז א-דין אבו אל-עייש הוא רופא גניקולוג שעבד בבית החולים תל השומר. בסופי השבוע הוא היה נוהג לשוב למשפחתו בעזה ובתחילת כל שבוע לחזור לעבודתו בתל השומר. בגלל המלחמה הוא נתקע ברצועה והתגורר עם ילדיו בבית להיא שבצפון רצועת עזה. במהלך שיחת טלפון שגרתית שניהל עם כתב ערוץ 10 שלומי אלדר, הופצץ ביתו בשוגג ושתיים מבנותיו נהרגו

http://news.walla.co.il/?w=/1/1419124

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2009, 08:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
עפ"י וואלה - יצרו עימו העיתונאים קשר דקות אחדות לאחר הירי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "הפגזה בשידור חי: הבית הופצץ בזמן הראיון"

ומן הכותרות הראשוניות המובאות כאן סברתי כי ישב בביתו והתראייין בשידור חי בעת הירי. מובן כי הדבר אינו מפחית מעוצמת הטרגדיה האנושית ואכן ראוי מקרה זה להיות זה המזכיר לנו כי גם בצד השני יש בני אנוש הדומים לנו והמבכים את קורבנותיהם. גם אימם של אזרחים מצרים שנהרגו בערי התעלה במלחמת ההתשה היא אם שכולה.

עד כאן - תאור מצב עגום. והלאה? מה ניתן לעשות עם עובדה זו? חוששני כי מאומה.

איני מקבל את הגרסה האומרת כי 'מגיע להם מאחר ובחרו בחמאס'. האשמה הקולקטיבית של הציבור שבחר באופן דמוקרטי למהדרין במפלגה שכל רצונה הוא השמדתנו אינה חדשה לנו ולא היא המצדיקה את פעולותינו בעזה. לא ה 'מגיע להם' הוא הקובע אלא ה'מגיע לנו'.

ומה 'מגיע לנו'? 'מגיע לנו' לחיות בשלווה, לא לספוג 'טפטוף' או 'זליגה' של טילים, לא להיות הפיטמה המניקה אוכלוסיית ענק שמהות הקיום שבחרה לה הינה השמדתנו בשם דתה. 'מגיע לנו' להגן על עצמינו ו'מגיע לנו' כי חיילנו ישובו לביתם בשלום גם אם האויב בחר לבנות בריקדות מבני עמו האזרחים.

מתוך מחשבה ברורה כי לא אמרו המג"ד למח"ט: "הנה ביתו של הרופא הערבי, שם לנות ילדות הבה ונפגע בהן" כפי שעשו, עושים ויעשו מנהיגיהם של היושבים ברצועה - סביר יותר כי לוחמים היושבים בכלי כלשהו ועיניהם סורקות ללא הרף את הסביבה לזהות יציאה כלפי עיר מגוריהם והבזק המכוון כלפיהם - סברו כי סכנה כלשהי אמיתית או נדמית לאמיתית נשקפת להם מכיוון זה וירו או ירו חזרה.

יש לומר מפורשות: אין לסכן אף בשברי אחוז חיי חייל משלנו בכדי לשמור על חיי אזרחי האויב שמקרבם נורית אש.

ובתוך ים הדמעות [שמכיוונם של תמלילני וואללה נדמה להרבה יותר אישי מכפי שנשקף בעת פגיעה באנשינו אנו] הבחנתי כי במה ניתנת לשכנו של הרופא השוהה בבי"ח ישראלי ומקבל טיפול מישראלים אינו חושש להביע את האשמותיו כלפינו ויודע בדיוק כי 'הישראלים אשמים'. איש אינו מקשה עליו מהיכן הבטחון בהשתלשלות הדברים ממקום שבתו, איש אינו מצפה ממנו לגנוי ותקיפה של ראשי החמאס, למילת חרטה על תקיפה זדונית ושיטתית של אזרחים ישראלים לאורך שנים ע"י עמו ונבחריו או להכרת תודה.מובן מאליו כי בעיניו תפקידם של יהודים הוא לתת לו, לעשות למענו ולמות אם מצב רוחו אינו כשורה.

ולגבי איש התקשורת הרגיש שצץ יש מאין בארוע - זוכר אני היטב את זעקותיו: 'תשתיקו את התינוק, תשתיקו שם את התינוק' בעת גרוש יהודי רצועת עזה. כמה טוב לראות כי רגשותיו שבו אליו...
ישן 17-01-2009, 11:41
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
צפיתי בקטע הזה בשידור חי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "דרמה בערוץ 10: גניקולוג שעובד בתל השומר איבד את משפחתו בעזה"

עם כל הכבוד- הקטע היה צריך להיות מוקלט מראש ולא משודר בצורה ששודר.
אנחנו עם במלחמה ואין לתת לאף אחד מהצד השני, ולא משנה עד כמה הוא כואב, זמן מסך מתפרץ בשידור חי.
לתת במה לערבי שטוען שוב ושוב שחיילי צה"ל "רצחו" את בנותיו, גם אם הדברים נאמרו מדם ליבו- אסור שישודרו, ובייחוד לא בשידור חי ועל אחת כמה וכמה בזמן מלחמה.
כאשר מראיינים ישראלים אחרי פיגועים אשר אומרים דברים קשים על האוייב, תמיד יש את הכתב הישראלי אשר מנסה "לאזן" את הדברים.
אותו "איזון" לא נעשה במקרה הזה כאשר אותו אבא כינה את מנהיגי הצבא בכינוי "רוצחים".

ביזיון לחדשות ערוץ 10, שבד"כ אני מעריך אותם מאוד
, ומשלומי אלדר אני כבר ממזמן לא מצפה לאובייקטיביות.
האיש כבר זמן רב מזדהה לחלוטין עם האוייב.

ישן 17-01-2009, 13:45
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "צפיתי בקטע הזה בשידור חי"

זה טבעי בערוצי התשקורת והטלוויזיה אין מה לעשות אין אהבת ישראל אבל קיימת אצלם דו-פרצופיות שמשמשת משום מה כנקמנות על עצם קיומנו כאן כעם.

מעולם ואני חוזר ואומר מעולם לא הייתה בטלוויזיה איזון בין צורך המדינה לקיום המדינה מול אוייב הנחוש לקבל את כלל המדינה.

רוב כספי הערוצים/התקשורת הם מפרסומות ותרומות שלא תמיד ידוע לנו מהיכן המקורות שלהם לגבי הארץ למשל ידוע שעיתון זה מנוהל על ידי שונאי ישראל מחו"ל שתורמים לו בשנאת המדינה הזאת הוא עיתון שלא יכול לקרוא לעצמו אובייקטיבי כלל וכלל,אחריו בזליגה ערוצי התשקורת הטלוויזיוני.

נערך לאחרונה ע"י נוסטור בתאריך 17-01-2009 בשעה 13:50.
ישן 17-01-2009, 15:14
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
והנה כותרת חולנית למדי שהתפרסמה דווקא בNFC

צה"ל הרג שלוש ילדות

מאת: רובי שטיינברג

"לאחר מצור מתמשך בן מספר ימים על ביתו של ד"ר עז א-דין אבו אל-עייש, גניקולוג מהרצועה העובד בתל השומר, הפגיזו טנקים את הבית, הרגו שלוש מבנותיו, ופצעו אחרים
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/img/midBull.jpg]
הורים לחיילים פצועים: הוא הסתיר מחבלים בביתו"

ולמתקשים להבין את הכותרת - צה"ל ומדינת ישראל יצאו למבצע עופרת יצוקה בכדי לצור על ביתו של האיש. הם צרו עליו 3 ימים ללא הפסקה כשהוא ומשפחתו שוהים במקום ורק לבקשת חבריו הנאורים מן התקשורת המקומית הסיטו קנה של תותח שכידוע מכוון ישירות ולאורך ימים לאותה מטרה. רק לאחר שהשיג הצבא האכזר את מטרתו ופגע בילדות - הועברו בני המשפחה כמצופה מצבא אכזר לטיפול בבית החולים תל השומר וכמקובל אצל אצל אנשים אכזריים במיוחד שמקצים אוגדה שלמה למצור על בית אחד מוענקת לו במת תעמולה שיש לומר לזכותו כי הוא משתמש בה לקריאה לשלום בעוד עיתונאינו הם המשתמשים בה למען תעמולת החמאס.

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=16-06-56

והמדינה שחבטה בכל 3 מתקהלים לא חוקיים בהפגנות כנגד הסכם אוסלו מאפשרת מסיבת עיתונאים בלב בית חולים ממשלתי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3657566,00.html
ישן 18-01-2009, 06:29
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05

לא אכפת לי אם נורו מהבית שלו טילי נ"ט או כל כלי נשק אחר,זה עדיין מצמרר לשמוע על הרג של בנות חפות מפשע במציאות הישראל קרת הלב,אז כן...גם אנחנו סובלים,אני לא חי בבועה של גדעון לוי,אבל גם הפלסטינים סובלים,הם שבויים בידי החמאס שלא אכפת לו בכלל מאזרחיו והם נטבחים ע"י צה"ל שיורה ללא אבחנה והורס שכונות שלמות בלי להניד עפעף ובלי להודות אפילו בטעות אחת.
מזמן נהיינו ברמת המוסריות של רוסיה,אני מקווה שלא נתדרדר הלאה,כי אטימות כלפי סיפורו של אדם פשוט כמו זה פשוט מזעזעת אותי.
ואל תקראו לי יפה נפש,הרג אזרחים לא נכלל בעקרונות הלחימה שלי.

אגב ההתפרצות המגעילה,המתלהמת וחסרת הפרופורציה של אותה אישה תמוהה פשוט גרמה לי להקיא,התנהגות מגעילה ובזויה של שנאה טהורה,גועל נפש,זה היה פשוט בלתי נסבל לצפות בזה.

נערך לאחרונה ע"י פשוט רועי בתאריך 18-01-2009 בשעה 06:31.
ישן 18-01-2009, 21:16
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה מרחם על מחבל ?, הוא הודה..."

נתחיל מהסוף...
הבן שלה לא נפצע מה"מחבל הזה"(לטענתך),הילדים שלה כרגע לא משרתים בכלל בצה"ל זה מה שגרם לי עוד יותר לחלחלה מהצעקות באמצע כאבו של אדם אחר,מילא היית חווה אובדן,אני לא מסכים עם הדרך,אבל הייתי מבין פחות או יותר שזו פעולה מהקרביים,אבל ככה סתם? לצעוק על בן אדם ששלוש מבנותיו נרצחו? זה גועל נפש.

אני לא מבין מאיפה אתה לוקח את השטויות על כך שהיו לו מחבלים בתוך הבית,לפי משפט וחצי שהוא אמר? נראה לך שהוא כ"כ מטומטם שהוא ייתן לעיני המצלמות רמז כ"כ עבה על כך שהיו לו מחבלים בבית?

טוב,אני חושב שזה מספיק בשבילך,אני אגיב לשני הימניים(החביבים) האחרים בקרוב,פשוט אני בדיוק הולך.
ישן 18-01-2009, 07:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מוטב שתקבע תור למרפאת גסטרו
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "לא אכפת לי אם נורו מהבית שלו..."

זה לא שלהקיא זו בהכרח בעיה רפואית קריטית, אבל ברור שמשהו במנגנון אצלך הפוך לחלוטין. בוא רק נקווה שאתה באמת טוקבקיסט שמאלני טיפוסי של הרבה רעש והקלדות. שלא תלך עוד ברחוב לא תל אביבי ותתחיל להקיא על אנשים מסביב.

ועוד דבר: מה לעשות אתה כן יפה נפש - או איך שאומרים בבריטניה "ליבראל/הומניסט מפלסטיק".

אתה חושב שזה שאתה עושה "אוי-אוי-אוי" עושה אותך לטוב מאחרים? אז זהו: שזה לא. בממשלה זאת יושבים אנשים רבים מן המחנה שלך (כמו גם בשתי ממשלות המבצעים שהותירו את סיפורי "כפר כנא") מה שהופך אותך, וזה לא חדש, לשותף עיקרי במותם של ילדים מכל הצדדים. כל הטר-ר-ר-ם שתזרוק מסביב אודות איזו אם של חייל שעשתה צעקות, או עלילת הדם אודות "ימנים מתלהמים המאוננים על תמונות של ילדים הרוגים" לא יוכל להסתיר זאת: זו מלחמה שיצאו אליה שמאלנים, בשביל לפתור בעיה שהתחילה, התנפחה והתפוצצה בעקבות מדיניות של שמאלנים. לא לביבי, לא לליברמן ולא לאיתם יש חלק בסיפור הזה. הנסיונות למצוא את ה"מתלהם" (מתלהמת במקרה זה) התורן, רק מעידים על השפל המוסרי אליו הגיע השמאל: לערבים יש מגינים אנושיים בדמות ילדים, לשמאלנים יש מגינים אנושיים בדמות הבדיונית של "הימני צמא הדם".

הפעם לא יעזור לכם: נחשפתם בערוותכם המלאה והמבישה - אני לא חושב שנעשו כאן פשעי מלחמה, ולכן אין שום סיבה להעמיד את שכמותך לדין. אבל לדין ציבורי בהחלט יש מקום. דין שגזרו צריך להיות חרפה ונידוי: דין על שהמלכתם כנופיות קוזה נוסטרה שונות ומשונות על אוכלוסיה ערבית שלא ביקשה זאת, דין על מאות הישראלים שנרצחו בידי כלי הנשק שהובאו יחד עם הכנופיות, דין על אלפי הישראלים שנטשו את בתיהם בשל מדיניות ההתקפלות והפקרת אזורי הגבול לחסד הרקטות, דין על כל מבצעי "בעל הבית השתגע" שנערכו תמיד בעקבות שורת התקפלויות חד צדדיות ומבישות, וכמובן דין על אלפי הערבים שאיבדו חייהם תוך כדי הנ"ל.

הפעם כולי תקווה שמסך העשן שמפזרת התקשורת לא יסייע עוד בידכם: הגיע הזמן למצות את הדין!

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 18-01-2009 בשעה 07:50.
ישן 18-01-2009, 08:32
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
מוזר שאין לך בעיה עם מי שיורה מבתים...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "לא אכפת לי אם נורו מהבית שלו..."

ומסתתר מאחורי ילדות קטנות... זה לא גורם לך להקיא...

מסתבר שהרופא ה"מכובד" הסתיר (מרצונו או שלא מרצונו) מחבלים בביתו, והם ירו מהבית על כוחות צה"ל. מה בדיוק אתה מצפה מהחיילים, שחוטפים אש, לעשות? להיות "מוסריים" ולספוג את האש (בידיעה שהם ייפגעו, או , חלילה, ייהרגו)? להיכנס לבית (בלי לירות כמובן) ולבדוק אם אין בו אזרחים (ושוב, להסתכן שייפגעו או חמור מכך)? או להגן על עצמם ולהשיב אש קטלנית לעבר מקור הירי?

להזכירך, שימוש באזרחים כבמגנים אנושיים הוא פשע מלחמה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר