לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2008, 21:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כמה בעיות עם כרטיס טלויזיה"

לא מכיר את הכרטיס המסויים הזה (אבל שמו הולך לפניו...)

ברוב תוכנות הצפייה יש אפשרות לבחור Air/CATV (השני = Cable TV) - מדובר על תחומי תדרים שונים, ושל הערוצים החשובים יותר בכבלים נמצאים בשני...

בכל מקרה, בשיטה זו תוכל לקלוט רק ערוצים שאינם מוצפנים. בשביל המוצפנים לא יעזור, תצטרך ממיר. בכלל, עדיף תמיד לעבוד עם הממיר, מסיבות של איכות. השידור שאתה קולט על האנטנה האנלוגית הוא בדיוק מה שהוא - אנלוגי...

לגבי הקול, יכול להיות שזה עניין של הגדרת הסטריאו שהגדרת על הכרטיס - הגדרה לא תואמת תגרום לרעש/שקט. ככלל, אם אני לא טועה, בישראל לא משודר שידור אנלוגי סטריאופוני, כך שאם אתה לא עובד עם ממיר, כאמור, עדיף שפשוט תגדיר את הכרטיס ל"ללא סטריאו". כמו כן, אם יש לכרטיס יציאת קול חיצונית, צריך לחבר אותה ל line in של כרטיס הקול, בד"כ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2009, 14:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא מכיר את הכרטיס המסויים הזה..."

מצאתי מה הייתה הבעיה בסוף, הבעיה עם הקול הייתה כי הסריקה הייתה עם פרמטר אחד לא נכון. האיזור הלא נכון. זה אומר? סרקתי בארה"ב ולא בספרד. ספרד מוצא תחנות עם קול.
הכרטיס טלויזיה הזה לא מחייב חיבור לכרטיס קול. אין לו צורך בזה.
בכל התחנות יש לי stereo באנלוגי אגב שימי.

בנוגע לבעיה של אי זיהוי הערוצים, כאן זה מתחלק ל 2 בעיות כבר.
בעיה 1, זה קורה לרוב כאשר החיבור פירטי אנלוגי ולפעמיים גם לחיבור חוקי באנלוגי, לפי התמיכה של החברה ולכן הוא שאל אותי, אם החיבור חוקי. (לפי דברי התומך של החברה, בישראל כמו בישראל יוצא שאנשים גונבים גם חיבור לכבלים האנלוגים עדיין ולכן שאל אותי, אם החיבור חוקי.) אנחנו שייכים להוט כבר שנים (אינטרנט וטלויזיה דרך הוט.) ולכן לקחתי את החשבונית שלהם צלצלתי להוט. בשיחה איתם אחרי אימות הפרטים של הלקוח יוצא שהוט מתייחסים לחיבור לטלויזיה בלבד. כל חיבור לכרטיס טלויזיה הינו פירטי בשבילם. מה שכן לא איכפת להם שזה מחובר לכרטיס טלויזיה כל עוד אתה משלם להם, אך הם לא נותנים על זה שירות.
בעיה 2, היה צריך לעדכן את הדריורים ואז החיפוש מצא את כל הערוצים פרט להולמרק ויורוספורט. אותם מסיבה כל שהיא הכרטיס לא קולט.
לו היה לי ממיר הכרטיס היה מוצא הכל בלי בעיה. הכרטיס מיועד יותר לממיר מאשר לחיבור אנלוגי. נחכה לרפורמה ואז אולי נעבור לדיגיטל או יס.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-01-2009, 18:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "מנצל האשכול בכדי לשאול - האם..."

עובד מצויין רק שלא כל האופציות שלו זמינות לך עם ה xp. הכרטיס הזה בנוי ל vista ולממיר, כמו שירון אמר.
תוכל להקליט איתו, להחליף תחנות בטלויזיה/רדיו. לתזמן לוח שידורים ולהקליט שידורים לפי התזמון אותו הגדרת לפי רצונך.
השלט עצמו מותאם ל Vista ברובו ולממיר, אך הפונקציות הדרושות עובדות עם ה xp כנ"ל. לי אין ממיר ולא vista אז יש לי אופציות, שאינני יכול לנצל איתן. כרטיס מעולה מה שכן.
החלפת ערוצים,שליטה על הווליום,הקלטה,הרצת הקלטות אחורה/קדימה,הקפאה שידור/הקלטה/וידאו,כיבוי המסך הכל ניתן לבצע מהשלט ב xp.
ניסיתי להקליט כבר קליפים וסרטים איתו והאיכות נשמרת. (איכות אנלוגית.)
יש לכרטיס הזה דגמים חדשים ממנו עם הקלטה דיגיטלית.

שווה לרכוש אותו, אם אתה שואל אותי או דגמים מתקדמים ממנו אפילו ל xp.

אם יש לך מערכת סטריו אליה מחובר המחשב בכלל תהנה ממנו. חיברתי למחשב את המערכת סטריו וניתן להאזין לערוצי מוזיקה בכייף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר