לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2009, 16:38
  איתי ב איתי ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.07
ניתוקים מהאינטרנט

שלום לכולם,
אני סובל מבעיית ניתוקים מהאינטרנט כאשר אני מתחבר לרשת של ההורים שלי בבית.
יש לי נייד HP PAVILION DV6514. בבית שלי האינטרנט עובד על הכיפאק (בלי שום ניתוקים) דרך ראוטר של LINKSYS (WIRELESS( .

אצל ההורים שלי משום מה אני תמיד סובל מניתוקים כל הזמן. לאחרונה הבחנתי שזה קורה במיוחד שאבא שלי מתחבר את המחשב שלו מהעבודה לראוטר בצורה חוטית, אולם זאת לא הפעם היחידה שהניתוק קורה... גם אחיות שלי מגיעות עם הלפטופים שלהם וסובלות מבעיה דומה.
חשבתי בהתחלה שהבעיה היא בראוטר או בקליטה, ורצתי לקנות ראוטר חדש (EDIMAX, תקן N, שלוש אנטנות). רק אחרי זה, הבנתי שמיהרתי... הניתוקים חזרו וחוץ מזה שהרשת הפנימית לא מתנתקת.
אני עובד עם ויסטה בנייד שלי, ואני מבחין בניתוקים כאשר הנקודה הירוקה על הסמל של השתי מחשבים (למטה ליד השעון) נעלמת, ובמקביל אי אפשר לגלוש באינטרנט. חשוב לציין שכאשר המחשב שלי 'מנותק', מחשב נוסף (נייח) בחדר של ההורים ממשיך לעבוד! כלומר הניתוק הוא אצלי / אחיות שלי.. (נראה לי)
חוץ מזה שהרשת המקומית עדיין מחוברת (כלומר לא ניתוק בגלל חוסר קליטה מהאלחולטי) - רק אינטרנט אין..
אשמח לקבל חוות דעת ועזרה!

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2009, 07:56
  איתי ב איתי ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אז לא הבנתי אותך נכון. חשבתי..."

אמת. עד כאן הכל נכון.
לגבי הויסטה, בשתיים מתוך ארבעת המחשבים הניידים יש לי ויסטה והם בטוח עושים בעיות. לגבי שתי הניידים האחרים (עם הXP) אני לא בטוח.. אחד מהם הוא של אבא שלי שמתחבר תמיד באופן קווי ולעיתים רחוקות משתמש באלחוט והאחרון בקושי פה (של אחותי) אז אני לא יכול להגיד בוודאות לגביו כרגע.
גם אני חושד בויסטה. לפי דעתי כשאני עושה RESTART למחשב האינטרנט חוזר (לפחות מהפעמים שעשיתי, אני לא יודע אם זה בזכות ה-RESTART או חוק מרפי). שוב, אני לא יכול לקבוע בוודאות, אבל לדעתי כל ערב שאבא שלי חוזר מהעבודה ומחבר את המחשב שלו לרשת (באופן קווי) אני חווה ניתוק שממש לא מאפשר לי לחזור לעבוד אלא עם RESTART. בשאר היום בדר"כ נעלמת הנקודה הירוקה (בויסטה) וחוזרת אחרי כמה שניות.
פעולות שניסיתי כבר: להוריד את ה'וי' מה-OUTLOOK במחשב שלי, של אבא שלי, באופציה של ניתוק אוטומטי אחרי קבלת דואר...
תודה מראש על העזרה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר