לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2009, 19:07
  comp 1 comp 1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.06
ככה הצבא הוריד לי את המוטיבציה ללכת ליום סיירות

אם יש משהו שהצבא ממש מעולה בו ביחסים על מלשב"ים זה כנראה לטרטר אותך אבל לא בדיונות אלא עמוק בבירוקרטיה, וככה ירדה לי כל המוטיבציה לנסות לעשות יום סיירות.
היום בבוקר הגעתי ליום סיירות אחרי שינה ארוכה והתכוננות ארוכה פיזית ומנטלית. הגעתי עם הרבה מוטיבציה ועם מטרה ברורה לתת את הכל, לסיים את היום הזה ובתקווה גם לעבור אותו. התחיל התהליך של רישום, מספרים על החולצות וכו'.. הגענו לבדיקת רופא. בטופס הרפואי, בסעיף "בעיות לב" סימנתי"איוושה תמימה" שזה סעיף שנמצא אצלי בפרופיל וכבר נבדק בלשכת הגיוס על ידי קרדיולוג ורק לאחר שנבדק קיבלתי פרופיל(97). אני לא רואה סיבה להסתיר דברים מהצבא מה גם שזה רשום לי בנתונים במחשב שלהם ולכן סימנתי את זה. אז כאמור הגעתי לבדיקות אצל רופא ושם הוא שאל אותי אם הבאתי אישור לגבי האיוושה בלב, אמרתי לו שלא הבאתי כי זאת איוושה תמימה ושכבר נבדקתי בלשכת גיוס לגבי זה , והוא אמר לי שבלי אישור רפואי על זה שזאת איוושה תמימה אני לא יכול להשתתף. הסברתי לו שקיבלתי פרופיל רק אחרי שנבדקתי בלשכת הגיוס בוועדה רפואית והוא לא היה מוכן להקשיב לי. הסברתי לו שאם זה היה סעיף פוסל כנראה שלא היו מזמנים אותי , ועובדה שכבר הייתי בעבר במיוני צוות אוויר, והוא לא היה מוכן להקשיב לי. ניסיתי לדבר עם עוד רופא, ניסיתי לשכנע אותם לדבר בטלפון עם רופא המשפחה שלי שיגיד להם שהכל בסדר, הם לא הסכימו, אמרו לי שרק אם אני מביא להם בזה הרגע טופס חתום שאומר שזאת איוושה תמימה הם יוכלו לאשר לי להשתתף. ככה התגלגלו העניינים כולל טלפונים להורים ולרופא שלי ובסופו של דבר לא עלה מזה כלום, הקבוצה האחרונה לאותו יום כבר יצאה לריצה ולא היה לי סיכוי להשתתף באותו היום ביום סיירות. נאמר לי שידחו לי את יום הסיירות ליום ראשון ושאני אביא את האישור לשם.
פה לא נגמר הסיפור כמובן. הגעתי הביתה, התקשרתי ללשכת הגיוס, והסברתי להם את העניין. הם אמרו לי שאכן עברתי אצלם בדיקה אצל קרדיולוג אבל הם לא יכולים לפקסס לי את תוצאות הבדיקה כי היא חסויה. הדבר שהם יכולים לעשות זה לשלוח את התוצאות למדור סיירות, ולאחר מכן אני אדבר עם המדור ואסביר להם את העניין. הסכמתי.
התקשרתי למדור סיירות לאחר כמה זמן לברר אם הגיע הפקס והם אמרו לי שהוא עוד לא הגיע ושאני אבקש מלשכת הגיוס שישלחו להם אותו שוב. עשיתי את זה, הם אמרו שוב שישלחו, התקשרתי שוב למדור סיירות ושוב גיליתי שעוד לא הגיע הפקס. חזרתי על התהליך הזה בערך שלוש פעמים בפרקי זמן שונים כשבפעם האחרונה אמרו לי להתקשר תוך חצי שעה למדור סיירות. אכן עשיתי את זה ומאז פשוט לא ענו לי. משהו כמו שלוש שעות ניסיתי לתפוס אותם בטלפון ולא ענו לי בכלל. בסופו של דבר נסגר הקו כשאין לי תשובה מהם. אני צריך לציין שזה לא מספיק שהם יקבלו את הפקס, הם צריכים גם להבין במה מדובר כדי לשלוח אותו לרופאים שאמורים לבדוק אותי ביום הסיירות , ואני הייתי אמור להסביר להם את זה אם הם היו עונים לי.

לסיכום-התאכזבתי היום מאד מהצבא, הגעתי בבוקר ליום הסיירות מלא במוטיבציה לתת ובסופו של דבר בערב היום אני מתוסכל מהמצב. אף אחד לא ניסה לבוא לקראתי או להבין אותי וחבל שכך. אני שוקל ברצינות לוותר על יום הסיירות וללכת ישירות לגדודים. עצוב לי לחשוב שבמשך שעות אני צריך להתרוצץ בין אנשים כדי לשכנע אותם להסכים שאני ארוץ בדיונות ואסחוב שקים על הגב.

נערך לאחרונה ע"י comp 1 בתאריך 01-01-2009 בשעה 19:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2009, 19:13
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי comp 1 שמתחילה ב "ככה הצבא הוריד לי את המוטיבציה ללכת ליום סיירות"

אני גם לא הייתי מוכן לקחת עלייך אחריות. אותו רופא שחותם לוקח עלייך אחריות, אם חס וחלילה יקרה לך משהו זאת האחריות שלו-הוא האשם כי הוא אישר לך להשתתף ביום סיירות. תנסה להבין.

בקשר לבירוקרטיה, יש ימי סיירות עד ה-7 לינואר (הכי רחוק ששמעתי מחברים), לכן אל תתייאש ואל תוותר להם! אתה תספיק בוודאות! נסה להוציא בינתיים אישור מרופא המשפחה שלך ותנסה לשדל את לשכת הגיוס לשלוח למדור סיירות שוב ושוב את הפקס.
דבר אחרון, אני לא חושב שמותר להם להסתיר ממך מידע רפואי. תבדוק את העניין הזה שהם לא מוכנים להוציא לך את תוצאות הבדיקה שלך, שנערכה עלייך, וקשורה לגוף שלך, ולבריאות שלך, ולשקט הנפשי שלך.
ישן 01-01-2009, 19:26
  TNTal6 TNTal6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "אני גם לא הייתי מוכן לקחת..."

נו באמת זו בירוקרטיה לשמה... שיש כזה חוסר תיאום בין הגופים השונים בצבא.
איך זה יכול להיות שבן אדם נבדק כבר בלשכת גיוס וקיבל פרופיל 97 ולרופאים ביום סיירות אין גישה לתיק הרפואי שלו? או לפחות שיהיה איזשהו קשר בין הרופאים ביום סיירות ללשכת הגיוס. במקום זה כל אחד מהצדדים משחק אותה ראש קטן ומפנה לגורם אחר, במקום שיהיה ביניהם איזשהו קשר ישיר. כמו שcomp אמר- הצבא טרטר אותו.
אני ממש מבין אותך. לחבר שלי קרה אותו דבר, וגם לי יש אוושה תמימה שנבדקה ע"י קרדיולוג ואני ממש לא עומד לספר על כך ביום סיירות אחרי הסיפרים ששמעתי.
אני מקווה שתצליח להוציא אישור על האוושה. תתקשר שוב ללשכת הגיוס ותסביר את המצב שוב. דרך אגב- עפ"י ידיעתי ימי הסיירות מתקיימים לפחות עד ל11 בינואר בוודאות יש לי שני חברים שזה התאריך שלהם!!! כך שיש לך זמן

ישן 02-01-2009, 15:42
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "האדם שלו הגבת הוא אמנם אולי..."

אף לוחם ח"יר, תותחנים, שריון וכו' וכו' וכו' לא מחשיב טייסים ללוחמים. ואת זה אני אומר מתוך היכרות עם מספר לוחמים, זאת הדעה הרווחת.

סיכון אמנם יש במקצוע, אבל הקשיים שמתמודדים איתם (מלבד ההכשרה בשלב הבסיסי שכוללת הרבה שטח, גם עם אנשים משם יש לי היכרות) לא דומים לקשיים שמתמודדים איתם לוחמים במערכים שציינתי, אין מקום להשוואה בכלל. אבל טייסים הם בפירוש לא לוחמים במובן שמתכוונים אליו כשמגדירים חייל כלוחם.

אני חושב שטייס זאת הגדרה בפני עצמה, כי זה מקצוע ייחודי שלא קיימת לו מקבילה שאפשר להכניס את שניהם תחת הגדרה כגון "לוחמים", "תומכי לחימה" וכיוצ"ב. גם התנאים שמקבלים לא ניתנים להשוואה.
ישן 03-01-2009, 13:22
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "אף לוחם ח"יר, תותחנים, שריון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CoPilot
אף לוחם ח"יר, תותחנים, שריון וכו' וכו' וכו' לא מחשיב טייסים ללוחמים. ואת זה אני אומר מתוך היכרות עם מספר לוחמים, זאת הדעה הרווחת.

אתה טועה. רב-אלוף גבי אשכנזי (להלן לוחם חי"ר) מחשיב טייסים ללוחמים ולדעה שלו יש יותר משקל מ"הדעה הרווחת". אני יכול להגיד גם שהדעה הרווחת פה בפורום זה ששריון\תותחנים הם גם לא לוחמים, ואת זאת אני אומר מתוך היכרות עם מס' אנשים פה בפורום - אז מה בעצם שווה הדעה הרווחת.
טייס עובר בהכשרתו דברים "לא פשוטים" שדורשמים ממנו להיות לוחם. ולצורך העניין כמו שאמיל אמר, טייס הוא כמו שריונר רק עם הכשרה קצת יותר ארוכה. מה גם שטייסים ממשיכים להיות טייסים במשך הרבה יותר שנים מכל לוחם אחר.
וחוץ מזה, להזכירך - את רוב הלחימה שמתבצעת בימים אלו בעזה - עושה חיל האויר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 02-01-2009, 14:53
צלמית המשתמש של yossiF22
  yossiF22 yossiF22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי comp 1 שמתחילה ב "ככה הצבא הוריד לי את המוטיבציה ללכת ליום סיירות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי comp 1
אם יש משהו שהצבא ממש מעולה בו ביחסים על מלשב"ים זה כנראה לטרטר אותך אבל לא בדיונות אלא עמוק בבירוקרטיה, וככה ירדה לי כל המוטיבציה לנסות לעשות יום סיירות.
היום בבוקר הגעתי ליום סיירות אחרי שינה ארוכה והתכוננות ארוכה פיזית ומנטלית. הגעתי עם הרבה מוטיבציה ועם מטרה ברורה לתת את הכל, לסיים את היום הזה ובתקווה גם לעבור אותו. התחיל התהליך של רישום, מספרים על החולצות וכו'.. הגענו לבדיקת רופא. בטופס הרפואי, בסעיף "בעיות לב" סימנתי"איוושה תמימה" שזה סעיף שנמצא אצלי בפרופיל וכבר נבדק בלשכת הגיוס על ידי קרדיולוג ורק לאחר שנבדק קיבלתי פרופיל(97). אני לא רואה סיבה להסתיר דברים מהצבא מה גם שזה רשום לי בנתונים במחשב שלהם ולכן סימנתי את זה. אז כאמור הגעתי לבדיקות אצל רופא ושם הוא שאל אותי אם הבאתי אישור לגבי האיוושה בלב, אמרתי לו שלא הבאתי כי זאת איוושה תמימה ושכבר נבדקתי בלשכת גיוס לגבי זה , והוא אמר לי שבלי אישור רפואי על זה שזאת איוושה תמימה אני לא יכול להשתתף. הסברתי לו שקיבלתי פרופיל רק אחרי שנבדקתי בלשכת הגיוס בוועדה רפואית והוא לא היה מוכן להקשיב לי. הסברתי לו שאם זה היה סעיף פוסל כנראה שלא היו מזמנים אותי , ועובדה שכבר הייתי בעבר במיוני צוות אוויר, והוא לא היה מוכן להקשיב לי. ניסיתי לדבר עם עוד רופא, ניסיתי לשכנע אותם לדבר בטלפון עם רופא המשפחה שלי שיגיד להם שהכל בסדר, הם לא הסכימו, אמרו לי שרק אם אני מביא להם בזה הרגע טופס חתום שאומר שזאת איוושה תמימה הם יוכלו לאשר לי להשתתף. ככה התגלגלו העניינים כולל טלפונים להורים ולרופא שלי ובסופו של דבר לא עלה מזה כלום, הקבוצה האחרונה לאותו יום כבר יצאה לריצה ולא היה לי סיכוי להשתתף באותו היום ביום סיירות. נאמר לי שידחו לי את יום הסיירות ליום ראשון ושאני אביא את האישור לשם.
פה לא נגמר הסיפור כמובן. הגעתי הביתה, התקשרתי ללשכת הגיוס, והסברתי להם את העניין. הם אמרו לי שאכן עברתי אצלם בדיקה אצל קרדיולוג אבל הם לא יכולים לפקסס לי את תוצאות הבדיקה כי היא חסויה. הדבר שהם יכולים לעשות זה לשלוח את התוצאות למדור סיירות, ולאחר מכן אני אדבר עם המדור ואסביר להם את העניין. הסכמתי.
התקשרתי למדור סיירות לאחר כמה זמן לברר אם הגיע הפקס והם אמרו לי שהוא עוד לא הגיע ושאני אבקש מלשכת הגיוס שישלחו להם אותו שוב. עשיתי את זה, הם אמרו שוב שישלחו, התקשרתי שוב למדור סיירות ושוב גיליתי שעוד לא הגיע הפקס. חזרתי על התהליך הזה בערך שלוש פעמים בפרקי זמן שונים כשבפעם האחרונה אמרו לי להתקשר תוך חצי שעה למדור סיירות. אכן עשיתי את זה ומאז פשוט לא ענו לי. משהו כמו שלוש שעות ניסיתי לתפוס אותם בטלפון ולא ענו לי בכלל. בסופו של דבר נסגר הקו כשאין לי תשובה מהם. אני צריך לציין שזה לא מספיק שהם יקבלו את הפקס, הם צריכים גם להבין במה מדובר כדי לשלוח אותו לרופאים שאמורים לבדוק אותי ביום הסיירות , ואני הייתי אמור להסביר להם את זה אם הם היו עונים לי.

לסיכום-התאכזבתי היום מאד מהצבא, הגעתי בבוקר ליום הסיירות מלא במוטיבציה לתת ובסופו של דבר בערב היום אני מתוסכל מהמצב. אף אחד לא ניסה לבוא לקראתי או להבין אותי וחבל שכך. אני שוקל ברצינות לוותר על יום הסיירות וללכת ישירות לגדודים. עצוב לי לחשוב שבמשך שעות אני צריך להתרוצץ בין אנשים כדי לשכנע אותם להסכים שאני ארוץ בדיונות ואסחוב שקים על הגב.

ועכשיו?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר