לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2008, 14:40
  מורעל89 מורעל89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.06
סיימתי גיבוש צנחנים- מבואס

אוקי אז ככה, רציתי קצת לפרוק וגם לשמוע חוות דעת של מי שמבין,

סיימתי השבוע (לא משנה איזה יום, מעדיף לא להזדהות) גיבוש צנחנים דובדבן.

נלך תכל'ס לפרטים כי כולם יודעים בערך מה יש שם.

בבר אור עשיתי 7:59 ובשבילי זה ממש לא טוב, עשיתי בבית 3 ימים קודם 7:17 אבל
אני מנחם את עצמי שה היה שטח קשה עם עליות וירידות וגם אם אתה לא מכיר את
המסלול אתה לא יודע איך לתכנן את הכוח במדויק, וגם לא היתה לי ברירה, הייתי חייב
לפתוח בספרינט כי כולם נדחפים בהתחלה אבל זה עוד בסדר.

קצת אחרי הבר אור נכנסה לי השביזות, לא יודע למה. אולי בגלל המדים. זה עוד
משהו שאני חייב לעבוד עליו ולא יודע איך, אבל נשאיר את זה לסוף.

קיצר הערנו את עצמנו ברבע ל4, מסדר ב4, קשקושים עד 5 בערך. 5 ורבע בערך עשינו
חימום. 5 וחצי בול התחלנו בספרינטים. המפקד אמר להקיף את הצמיג ב15 שניות ולחזור
זוז. אבל הוא אמר שזה משימה קבוצתית כמה פעמים. לא יודע אם זה משנה או לא, אבל דווקא
פה הייתי הרבה פעמים בין הראשונים אבל אף אחד לא שאל אותי מספר. אח"כ "משימה אישית"
אותו דבר ומי שמגיע מחזיק שק מעל הראש. זה היה לי קשה בטירוף, כמעט שפרשתי שם,
וכשראיתי 3 מהקבוצה פורשים רציתי עוד יותר לפרוש אבל אמרתי, כבר עשיתי את כל זה, יאללה עוד קצת. קיצר פה אמרתי, הייתי הרבה בין האחרונים או באמצע. פעמיים לא הצלחתי לתפוס שק
כי חטפו לי מהידיים (צוות לא משהו בכלל בלשון המעטה) וכל פעם כשהקיפו את הצמיג
חצי לא הקיפו והיו מלא דחיפות והפילו אותי אפילו פעם אחת. אני לא מחפש תירוצים, אבל
זה משהו שטבוע בי, גם אם אני הכי רוצה שבעולם משהו, בחיים אני לא אדחוף מרפקים לאחרים כדי להצליח ופה ממש היו דחיפות והפלות, אז זה עוד משהו שדי דפק אותי כי לא הייתי מוכן להיות מהדוחפים כדי להצליח.

6:15 הפסקת שתיה 2 דקות. אח"כ משימה קבוצתית, לא משנה מה, התבלטתי והשתתפתי
אבל לא הייתי מההכי בולטים, מצד שני לא שתקתי.
אח"כ עוד משימה קבוצתית נראה לי, כבר לא זוכר, גם שם השתתפתי אבל היו 2-3 שהשתתפו
יותר. 7 התחלנו אלונקות. מתוך משהו כמו 10 מקצים תפסתי רק פעמיים ופעם אחת ממש באתי לתפוס את האלונקה והטמבל שלפני אמרתילו תפוס קדימה והוא לא קלט ואחרי שניה זה כבר היה מאוחר ולקחו לי.
אח"כ היה זחילות. 6 מקצים, חלקם הלוך חזור. היה קשה רצח. היתי די באמצע כל הזמן. לא הצלחתי לשפר מיקום כמו שהוא אמר. במקצה האחרון הוא אמר שמי שעוקף את החברים שלידו זה עוד נקודות והייתי די גמור אבל הבאתי שאגה ועקפתי את כל החמישיה שמימיני, אז אולי זה נתן לי נקודות, לא יודע.
אח"כ מסע נראה לי וזהו. במסע הייתי עם האלונקה ממש הרבה וגם עם הג'ריקן ועזרתי כל הזמן אבל המסע זה חרטה, לא נראה לי מסתכלים על זה בכלל.
במסע היו פעמיים שהוא ביקש 4 שחושבים שהם יכולים לסחוב את האלונקה בספרינט אחריו והתנדבתי בשתיהם ודי הצלחנו.

ריאיון- די הצלחתי לסבך את עצמי. הוא שאל אותי איך הייתי בבית ספר. לא מבחינת ציונים כי את זה הוא יודע כבר מהבית ספר אלא התנהגות. לא רציתי לשחק את החננה כדי שהוא לא יחשוב שאני עובד עליו. אמרתי די בסדר, לפעמים קצת רבתי עם מורים לא משהו רציני. הוא אמר תן דוגמה. ספרתי לו שהמנהל העיף אותי כי ביקשתי לגשת לבגרות והוא לא רצה כי הוא פחד אני אפיל לו את הבגרות ודווקא היה לי ציונים ממש טובים בזה. אז הוא שאל אותי: על זה הוא העיף אותך? אמרתילו שקצת עלינו בטון אז בגלל זה הוא העיף אותי כי קצת צעקתי עליו. הוא אמר מאיפה לי שלא תצעק על המפקד שלך? אמרתי לו שצבא זה לא בית ספר ואני אשלוט בעצמי ובלה בלה אבל לא נראה לי הצלחתי לשכנע אותו.

אח"כ הוא שאל אותי על מה שמילאתי בשאלון על איזה זימונים עוד קיבלתי, אמרתי לו טיס שחקים עתודה יום סיירות וכ'ו. דיברנו על זה קצת. גלשנו לצנחנים אמרתי לו שאני ממש רוצה דובדבן. ואם לא? אז צנחנים. הוא שאל ואם לא תתקבל? אמרתי לו שבצער רב אני אמשיך הלאה. אח"כ דיברנו על פיקוד כי רשמתי שאני רוצה פיקוד אז איך זה עם דובדבן וכל זה ודי סיבכתי את עצמי ועניתי מעורפל כזה למרות שבאמת אני רוצה את שניהם פשוט לא החלטתי מה, אז בסוף הוא אמר לי נראה לי שאתה לא כזה רוצה צנחנים, אה? אמרתי לו מה פתאם בטח שאני רוצה. אחרת לא הייתי טורח בכלל להגיע לגיבוש והוא קיבל רושם מוטעה. הוא אמר אוקי תיקנת אותי. אבל לא יודע אם זה שיכנע אותו.

סה"כ הייתי לא הכי ברור בריאיון ואני די מפחד שזה ידפוק אותי.

שאלותי הן כאלה:
1. ראיתם את התוצאות שלי בגיבוש. מה אתם אומרים?
2. מה עושים כדי לא להיות שבוז? מצד אחד אני מת להיות בסיירות, דובדבן וכל זה, מצד שני כשאני שם אני חושב מה לעזאזל אני עושה פה ואיך אני חוזר הביתה כמה שיותר מהר. אני לא יודע אם אני רוצה מספיק. אני רוצה לרצות. קיצר, איך אני עובד על הראש שלי?
3. מה אתם אומרים על הריאיון? ויש סיכוי לערער ולקבל ריאיון חוזר?
4. והוא אמר לי שדובדבן במילואים הם בול כמו כל הצנחנים. זה נכון?
5. די מאוכזב כי באתי באמת בכושר טוב ולא נראה לי שמיציתי אותו.
באתי בכושר של 8 ק"מ ב37:47 דק'. 2 ק"מ ב7:17. שמיכה ובטן גם די טוב. אבל דווקא
בדברים האלה כמעט ולא נמדדתי. היה ספרינטים, ספרינטים ועוד ספרינטים, ובזה אני לא הכי טוב.
די התאכזבתי שלא היה לסחוב שקים ולרות איתם כמה שיותר כי בזה ביום סיירות הייתי ראשון בקבוצה.

מקווה שתענו לי בהקדם. תודה רבה ושבת שלום..
ותודה שקראת עד פה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2008, 15:41
  waterss waterss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי A.M.F שמתחילה ב "יהיה טוב. בקשר לראיון אין לך..."

קודם כל שיהיה לך בהצלחה אני מקווה בשבילך שתתקבל , קראתי ולא היית גרוע בכלל

תשובות לשאלות:

1. התוצאות שלך בגיבוש לא רעות, היו חלקים שהיית טוב והיו חלקים שהיית פחות טוב, סך הכל לא מחפשים את כל אלו שראשונים זה לא סיירת מטכ"ל זה צנחנים
2. זאת עובדה אתה לא מספיק רוצה, אם אתה באמת רוצה דובדבן/צנחנים תשנה את הגישה שלך, אתה רק מלש"ב (כמוני), ובגלל זה אתה לא רגיל לכן שאלת את עצמך " מה אני עושה כאן " זה לא בשבילי אולי ? זה יעבור לאט לאט
3. בראיון לא היית גרוע סך הכל, אי אפשר לדעת איזה רושם הם לקחו ממך כי רק אתה היית שם לא אנחנו, יכול להיות שנדלקו עלייך ורצו לבדוק כמה אתה רוצה צנחנים, ועוד ..
לפי הרושם שקיבלתי ממך, בראיון הצטיירת למילואימניקים כ : בא לי צנחנים זה אחלה . ולא אני רוצה צנחנים זה החלום שלי ולזה באתי
לא היית החלטי בוא נגיד את זה ככה. אבל תחשוב חיובי ותהיה אופטימי יהיה בסדר
4. את התשובה לזה אני לא יודע אבל בוא תסכים איתי שזה לא הדבר הכי חשוב עכשיו ובטח לא גורם בהחלטה שלך לאן אתה רוצה ללכת.
5. כושר זה לא רק מה שמחפשים, זה עוד אחד ממספר דברים שמחפשים בגיבוש . ולפי הרושם שקיבלתי ביחטיו"ת יהיה לך הרבה הזדמנויות להוכיח מה אתה שווה ככה שאל דאגה.

בהצלחה
ישן 20-12-2008, 12:41
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורעל89 שמתחילה ב "סיימתי גיבוש צנחנים- מבואס"

תאכלס לפי הסיפור שלך כל מה שעשית זה להראות כמה אתה לא טוב ולא כמה אתה טוב..
בגיבוש אתה לא חייב תמיד להגיע ראשון או להיות הכי טוב, אם אתה אומר "הגעתי באמצע אז זה היה גרוע" זה כבר גישה מוטעית מלכתחילה.. אתה צריך פשוט לעשות את הכי טוב שאתה יכול ולהגיד "זה אני - תרצו אותי או לא".
באמת שאין לך מה להיות שבוז כי תאכלס אלו היכולות שלך בסופו של דבר ויש מצב גדול שהם גם מספיקות כדי להתקבל, ואם לא תתקבל זה לא אומר עליך שום דבר רק שכנראה הם לא מספיק קנו אותך.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה, ומקווה שתיהיה הילד שלי =]

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 20-12-2008, 12:57
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורעל89 שמתחילה ב "סיימתי גיבוש צנחנים- מבואס"

אני רוצה להבהיר פה משהו למלש"בים ולכל החבר'ה שחושבים על הצנחנים.
הגיבוש לחטיבת הצנחנים נועד לסנן חבר'ה חלשים מאוד מבחינה פיזית ומנטאלית(וגם אותם חבר'ה שפרשו אחר כך הולכים להיות לוחמי חי"ר מעולים בחטיבות אחרות)..כל מי שמסיים ולא משנה איך הוא היה יכול לעבור.
הגיבוש לא נועד לקחת את הטובים ביותר(אלה שהגיעו ראשונים לכל דבר והלך להם מצוין בראיון).
חטיבת הצנחנים היא חטיבה זהה לשאר החטיבות(חוץ מהצניחה כמובן).אין הבדל בין איכות האנשים בגדודX של הצנחנים לבין איכות האנשים בגדוד X של הנח"ל,גולני,גבעתי וכפיר וכל מקום שרק תרצו..האימונים הם אותם האימונים והרמה היא אותה רמה.
הגיבוש מתקיים אך ורק בגלל מסורת וגאווה של הצנחנים וגם בגלל הביקוש האדיר לחטיבה.
אתם תראו בעצמכם(מי שיגיע לשם) שיש אנשים מכל הסוגים(חבר'ה שהגיעו אחרונים,ערסים,סוסים,שמנים,שחיפים וכל מה שרק תרצו).
כיום אין הבדל בין החטיבות..לוקחים מכל השכבות(אחרונים,דפ"רים,סוסים,סוציומטים) כדי ליצור חטיבה מאוזנת ולא חטיבת על,וגם כדי שלשאר החטיבות יהיו אנשים איכותיים.
אל תדאגו,הצבא לא נגמר בחטיבת הצנחנים.
שיהיה בהצלחה לכולכם.

נוב 07.

ישן 20-12-2008, 16:32
  משתמש זכר Zzuullaa Zzuullaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אני רוצה להבהיר פה משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gixxer
אני רוצה להבהיר פה משהו למלש"בים ולכל החבר'ה שחושבים על הצנחנים.
הגיבוש לחטיבת הצנחנים נועד לסנן חבר'ה חלשים מאוד מבחינה פיזית ומנטאלית(וגם אותם חבר'ה שפרשו אחר כך הולכים להיות לוחמי חי"ר מעולים בחטיבות אחרות)..כל מי שמסיים ולא משנה איך הוא היה יכול לעבור.
הגיבוש לא נועד לקחת את הטובים ביותר(אלה שהגיעו ראשונים לכל דבר והלך להם מצוין בראיון).
חטיבת הצנחנים היא חטיבה זהה לשאר החטיבות(חוץ מהצניחה כמובן).אין הבדל בין איכות האנשים בגדודX של הצנחנים לבין איכות האנשים בגדוד X של הנח"ל,גולני,גבעתי וכפיר וכל מקום שרק תרצו..האימונים הם אותם האימונים והרמה היא אותה רמה.
הגיבוש מתקיים אך ורק בגלל מסורת וגאווה של הצנחנים וגם בגלל הביקוש האדיר לחטיבה.
אתם תראו בעצמכם(מי שיגיע לשם) שיש אנשים מכל הסוגים(חבר'ה שהגיעו אחרונים,ערסים,סוסים,שמנים,שחיפים וכל מה שרק תרצו).
כיום אין הבדל בין החטיבות..לוקחים מכל השכבות(אחרונים,דפ"רים,סוסים,סוציומטים) כדי ליצור חטיבה מאוזנת ולא חטיבת על,וגם כדי שלשאר החטיבות יהיו אנשים איכותיים.
אל תדאגו,הצבא לא נגמר בחטיבת הצנחנים.
שיהיה בהצלחה לכולכם.

צודק לגמרי, מסכים איתך!!
בהצלחה לכול מי שהיה, אולי נהייה ביחד? חח

ישן 23-12-2008, 18:47
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Egunit שמתחילה ב "נראה לי שאתה לא באמת חושב ככה..."

הבא"ח של צנחנים ושל גולני הוא אותו הבא"ח בדיוק..הוא נבנה במתנה אם אני לא טועה מהאמריקאים והוא זהה לחלוטין.

בקשר לזה שהמחלקות נשארות ביחד אני ממש לא יודע..אמנם לא נשמע לי הגיוני אבל בניגוד אליך אני לא מתווכח וקובע עובדות בדברים שאני לא מבין בהם.
לא זלזלתי בצנחנים לרגע אבל אני רוצה להבהיר למלש"בים פה כמה דברים כדי שיחסכו מעצמם את הבאסה בגלל שהם לא התקבלו.
אין הבדל בין כל החטיבות..גם לא בין הנח"ל לצנחנים(והנח"ל ישנים באוהלים).
הגיבוש לצנחנים היה לפני הבא"ח החדש והנוצץ ויהיה גם הרבה אחריו..הביקוש אדיר ויש גאווה ומסורת שהצנחנים רוצים לשמור עליה(בצדק או לא בצדק לא אני צריך לקבוע).
אל תתווכח סתם.

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:11

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר