לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2008, 18:23
  joe_satch joe_satch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.08
חריג 72

אהלן,
כמו שאולי חלקכם זוכרים אני מנסה להעלות פרופיל, והיום היה לי תור לאורטופד הראשי של צה"ל....
(מאחר וכל שאר האורטופדים פחדו להתעסק עם המקרה שלי והרצון שלי להעלאת פרופיל...)

בקיצור אני באתי וקיוויתי שהוא יתרשם מהרצון שלי לשרת כלוחם. הוא עצמו היה עם כומתה של גבעתי, וזה המקום שאני הכי רוצה ללכת אליו.. שהוא שאל אותי לאן אני רוצה אמרתי לו בשיא הרצינות שאני רוצה להגיע לגבעתי. לא חושב שהוא התרשם כל כך..

הוא בדק אותי, ואמר שעם פלטפוס כמו שלי אני יכול להיות רק 64 עם חריג לתפקידים של 72 =\
זה לא מה שרציתי. רציתי 82 או לפחות 72 חריג חי"ר....(שלפחות יתנו לי הזדמנות לעשות גיבוש של פלס"ר שיריון \ פלס"ר תותחנים אם כבר..)
בחוות דעת הוא כתב את הבעיות שלי, ושאני יכול לשרת ביחידות שדה של פרופיל 72, והשורה התחתונה שם הייתה "לדעתי לא כשיר לשרת ביחידת חי"ר"
ואכלתי את הלב. כל האימונים שאני עושה, וכל החרא שאני עושה בשביל לעבור ליחידת חי"ר כאילו היו סתם.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני רוצה לשרת ביחידה קרבית, גם אם זה יהיה שיריון או תותחנים, או אפילו נ"מ.

יש לי עוד שבועיים ועדה רפואית, והוא אמר לי שאין לי בכלל מה ללכת לשם כי לא יעלו לי... אני חושב דווקא ללכת לשם ולהראות להם שלמרות שהוא אמר לי שאין לי מה לחפש שם אני עדיין מנסה להעלות את הפרופיל שלי.

יש לי כמה שאלות

1. יש לכם הצעות איך אני יכול לקבל 82 או 72 חריג חי"ר? דברים שאני יכול להגיד או לעשות?
2. נגיד שבסוף אני נתקע עם 64 חריג 72, מה אני יכול לעשות חוץ משיריון תותחנים נ"מ או מוד"ש (ראקונים)?
3. יש תפקידים שקרובים לחי"ר במתכונת האימונים והעשייה, שחיילים בעלי פרופיל 72 יכולים לקבל?
4. שמעתי איפהשהו שמועה, שאנשים עם פרופיל 64 שנמצאים במקום של 72, מקבלים פתורים מסויימים, כמו מסעות. זה נכון? (אני לא רוצה שיהיה לי פתור כזה... לכן אני שואל...)

תודה רבה שקראתם את האשכול המייגע והחופר הזה, ואודה לכם מאוד אם תענו על שאלותיי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2008, 18:33
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי joe_satch שמתחילה ב "חריג 72"

במקרה רגיל הייתי אומר לך לנסות להשיג חוות דעת נוספת מרופא אחר, אולי בכיר יותר, היות והרופא שבדק אותך הוא לפי מה שאתה אומר האורטופד הבכיר ביותר בצה"ל - אני לא מאמין שרופא אחר יערער על דעתו.
לגבי וועדה רפואית, אם הוא כותב בהמלצה שלו לתת לך חריג 72 - זה כמעט בטוח יאושר.
אם אותו רופא כתב שאתה 'לא כשיר לשירות ביחידת חי"ר' - ועדה רופאית לא תתווכח עם זה ולא תתן לך חריג חי"ר.

אז כרגע אתה לצורך העניין חייל רגיל שמתגייס עם פרופיל 72, כלומר האפשרויות שלך הן:
שיריון, תותחנים, נ"מ, הנדסה, מוד"ש ואולי גם מג"ב אני פשוט לא מכיר מספיק איך הדברים עובדים שם.

הדעה שלי (שהיא רק דעה) היא שאם תגיע לאחד החילות האלה ותרצה לעבור גיבוש שידרוש 82 - יש סיכוי טוב שעם לא מעט לחץ תוכל לקבל גיבוש כזה.

דבר אחרון - תחשוב עם עצמך אם זה באמת כדאי, רופאים מומחים בדקו אותך והחליטו שאתה כשיר לתפקידים של 72 "באופן חריג", לא יודע אם זה יתרום לבריאות שלך אם תנסה למשוך את זה לתפקידים של 82.

מכל מקום שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר