לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2008, 10:45
  hmmm hmmm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.07
שיבוץ מראש למרות שתאריך הגיוס כלל צה"לי

שלום, לפני חצי שנה נפגשתי עם קב"ן, שקבע לי זימון לועדה רפואית מיוחדת ל-4 חודשים לאחר מכן. הגעתי לועדה הרפואית המיוחדת, ישבו שם שני אנשים ומזכירה. אחד האנשים שאל אותי אם אני רוצה להתגייס, אמרתי שכן, דיבר איתי עוד דקה בערך וזהו, אמר שיהיה לי פרופיל 45 נפשי.

נראה לי ממש מוזר שאחרי כל מה שהיה אצל הקב"ן, שכלל בערך חצי שעה של שיחה איתו ועוד חצי שעה עם ההורים, אני מגיע לועדה הרפואית המיוחדת וזה מסתכם בערך ב "הכל טוב? יופי, ביי". (ושלא תחשבו שבאמת אמרתי שהכל סבבה ויאללה בלאגן, כל הסיטואציה של שני אנשים שאין לי מושג מה תפקידם ומזכירה\חיילת שיושבים קצת בלבל אותי ומה לעשות, גם אם לא הכל סבבה, זה לא היה נראה בדיוק הפורום להגיד דברים מעבר ל"אני רוצה להתגייס").

בכל מקרה, לאחר כמה שבועות קבעו לי תאריך גיוס כלל צהלי, שבו רק לאחר הגיוס יודיעו לי על השיבוץ. העניין הוא, שמאוד חשוב לי לדעת מה הולכים לעשות איתי לפני הגיוס, ובכלל לדעת שישנה התייחסות לעובדה שיש לי סעיפים נפשיים כאלה ואחרים.
כמובן שכשהתקשרתי לבקו"ם וביקשתי לראות קצין מיון לפני הגיוס, אמרו לי שאין אפשרות ואני אראה קצין מיון ביום הגיוס. אני כבר אחרי גיל 19, ואם יש משהו שהבנתי מכל מה שקראתי על הצבא בפורומים וכולי, זה שברגע שאתה בפנים, כל דבר נהיה הרבה יותר קשה.

אם מישהו מכם יודע על דרך כלשהי בכל זאת שיתייחסו אליי מעבר להתייחסות הרגילה (והאפסית במקרה הזה), אני פתוח להצעות. אני מניח שבלית ברירה אני אבקש שוב להיפגש עם קב"ן, למרות שממש לא בא לי שוב לעבור את כל הסרט הזה :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר