לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2008, 15:58
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "ומי בדיוק אבא שלך? יש לו תואר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
ומי בדיוק אבא שלך? יש לו תואר ב...?
ואיזה בדיקה גופנית הוא עשה לחיילות בבסיס ההוא?
לא יודע אז תשתוק... אני בעצמי הייתי מאושפז פעם בבי"ח בגלל הרעלה מאוכל שאכלתי באיזה טיול.
אתה חושב שהיא לא אוכלת כי לא טעים לה אבל זה ממש לא המצב... היום היא הייתה בחר"פ כדי לעבור סדרה של בדיקות... הייתה שבוע ומשהו על ב' וגם איזה יומיים בבית.
אני יודע שחברה שלה ירדה 7 קילו בשלוש שבועות... זה נראה לך מפינוק?!
ובכלל מה אני טורח לכתוב את זה פה... כל אחד שעונה פה חש לפחות רמבו שבנוי מפלדה... למרות שכולנו בסך הכל בני אדם = יצורים ביולוגיים....

לאבא שלי יש תואר בלא להתבכיין...
אני בעצמי היו מאכלים שכשאכלתי הרגשתי שבא לי להקיא אבל כשהייתי באמת רעב טרפתי אותם ונהנתי.
ובנוגע אליך, אתה מדבר כאילו אתה יודע את כל התשובות, כאילו אתה מחכה שמישהו יגיד משהו שאתה תסכים עם זה.
בדבר אחד אתה צודק, מה אתה שואל פה בכלל.
שלח את חברה שלך לרופא או שתשלח אותה שתשרת במקום עם אוכל "נורמאלי".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2008, 16:04
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "[QUOTE=V.G]ומי בדיוק אבא שלך?..."

תראה שאלתי פה כי אני מאמין שיש פה גם אנשים שיודעים איך הצבא מתנהל...
אם זה היה תלוי בי אז מזמן כבר רופא היה בודק אותה והיא הייתה מקבלת טיפול כמו שצריך... העניין שהגדוד ההוא דפוק וצריך לריב שם עם כל העולם כדי לקבל טיפול רפואי... כמה חיילות כבר כבלו (ככה כותבים את זה?) את הרופאה שלהם בבסיס...
לגבי זה שאתה אכלת אוכל לא משהו והכל עבר בסדר זה רק אומר שיש לך קיבע לא רגישה... תגיד תודה על זה וזהו... יש אנשים שאוכל מקולקל יכול לגרום להם להרבה צרות... כי תזכור שהגוף שלך בנוי בסופו של דבר ממה שאתה אוכל... ואם הגוף לא מצליח להפטר מהרעלים שנכנסים בכמויות גדולות יותר באוכל מקולקל יש בעיות החל משלשולים והקאות ועד לדברים יותר מסוכנים שיכולים לקרות...
עם כל הכבוד לצה"ל השתניים או שלוש שחייל \ חיילת נותנים בשביל המדינה לא אמור לגרום להם לנזק גופני אלא אם כן זה מצב של אין ברירה (למשל התקלות עם מחבלים ופציע).
אין סיבה שמשהו יהיה מאושפז בבית חולים כי משהו החליט שהוא חוסך על כמה קוטג'ים ומגיש אותם מקולקלים בחדר אוכל!!
ישן 04-09-2008, 16:20
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "תראה שאלתי פה כי אני מאמין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
תראה שאלתי פה כי אני מאמין שיש פה גם אנשים שיודעים איך הצבא מתנהל...
אם זה היה תלוי בי אז מזמן כבר רופא היה בודק אותה והיא הייתה מקבלת טיפול כמו שצריך... העניין שהגדוד ההוא דפוק וצריך לריב שם עם כל העולם כדי לקבל טיפול רפואי... כמה חיילות כבר כבלו (ככה כותבים את זה?) את הרופאה שלהם בבסיס...
לגבי זה שאתה אכלת אוכל לא משהו והכל עבר בסדר זה רק אומר שיש לך קיבע לא רגישה... תגיד תודה על זה וזהו... יש אנשים שאוכל מקולקל יכול לגרום להם להרבה צרות... כי תזכור שהגוף שלך בנוי בסופו של דבר ממה שאתה אוכל... ואם הגוף לא מצליח להפטר מהרעלים שנכנסים בכמויות גדולות יותר באוכל מקולקל יש בעיות החל משלשולים והקאות ועד לדברים יותר מסוכנים שיכולים לקרות...
עם כל הכבוד לצה"ל השתניים או שלוש שחייל \ חיילת נותנים בשביל המדינה לא אמור לגרום להם לנזק גופני אלא אם כן זה מצב של אין ברירה (למשל התקלות עם מחבלים ופציע).
אין סיבה שמשהו יהיה מאושפז בבית חולים כי משהו החליט שהוא חוסך על כמה קוטג'ים ומגיש אותם מקולקלים בחדר אוכל!!

קבילה
שמע אם האוכל מקולקל זה משהו אחד, ואני בטוח שכל פעם שיש ארוחה לוקחים דוגמית מהאוכל ושולחים לבדיקה תמיד.
אם לא אז זה עניין של נהלים כל כמה זמן מחליפים אוכל.
ותאמין לי אם היא הייתה אוכלת אוכל מקולקל, ולא מקבלת טיפול תרופתי, וכבר כמה זמן עבר מאז?
שבועיים-3 שבועות אז היא נס רפואי.

לסיום, אף אחד לא רוצה לקחת בפורום הזה אחריות רפואית, תדברו עם מומחה, אחד שיש לו דיפלומה על הקיר ולא מקלדת מול האצבעות.

בהצלחה לך ולחברה שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר